Reklama

Jak vyhubit plevel v chodníku - pes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

poHanka89
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 28.04.18 21:08
Jak vyhubit plevel v chodniku - pes

Dobrý večer, máme docela velký kus zámkové dlažby a každé léto klečím a vytrhávám plevel ručně nožíkem…ale mám dvě malé dcerky a času už není tolik, tak bych se ráda zeptala, jestli nemáte tipy na rychlejší řešení…problém u chemických herbicidů je, že na postříkanou plochu nesmí tak 14 zvířata. A my tam máme psa, který v té části zahrady je nonstop a není možnost ho umístit jinde.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 28.04.18 21:10

Co slaná voda, nebo jen sůl :think:…trávu to spálí…

poHanka89
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 28.04.18 21:54

@yweta samotnou sul mam strach aby nelizal…takze myslite, ze ten solny roztok by sel a nic by psovi neudelal?

Titty
Echt Kelišová 8095 příspěvků 28.04.18 22:31

Nekde jsem cetla, ze pomuze sparit horkou vodou, ale vyzkousene to nemam. A na vetsi plochu to asi neni vhodne reseni.

pavlushka
Závislačka 3798 příspěvků 28.04.18 22:47

@poHanka89 mám vyzkoušené spařit ocet a rozmíchat v konvi a teplým roztokem zalít, tráva seschne a krásně jde ven a nějakou dobu se neukáže

murry
Závislačka 2796 příspěvků 28.04.18 23:03

Doporucuji VAPku. Vzdy strikam (ikdyz mame psa) ale letos jsem dostala tento tip a je to uplne bozi!

poHanka89
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 28.04.18 23:32

@murry to me taky napadlo, ale chlap mi tvrdi, ze to ten plevel nevytahne :roll: takze to asi zkusim

Uživatel je onlinerobínek
Extra třída :D 13674 příspěvků 28.04.18 23:34
@pavlushka píše:
@poHanka89 mám vyzkoušené spařit ocet a rozmíchat v konvi a teplým roztokem zalít, tráva seschne a krásně jde ven a nějakou dobu se neukáže

Jak konkrétně prosím?

poHanka89
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 28.04.18 23:35

@pavlushka sparit mate na mysli - do varu v konvici? Pardon, ze se ptam jak blb, ale fakt jsem to nikdy nedelala, vzdy jen rucne na kolenou :roll: :D

Extra třída :D 13674 příspěvků 28.04.18 23:38
@poHanka89 píše:
@pavlushka sparit mate na mysli - do varu v konvici? Pardon, ze se ptam jak blb, ale fakt jsem to nikdy nedelala, vzdy jen rucne na kolenou :roll: :D

Napodobne ;) Letos jsem teda uz byla rozhodnuta koupit „plamenomet“, je to tryska k plynové bombicce, tráva se znici tim. zarem. Nemate někdo vyzkouseno?

pavlushka
Závislačka 3798 příspěvků 28.04.18 23:50

@poHanka89 jj, uvařit v konvici (tím se zabijí dvě mouchy jednou ranou) a dávám cca 1:10 v poměru, fakt to působí, zalévaly jsme tak i pařezy, aby neobrůstaly

Extra třída :D 13674 příspěvků 28.04.18 23:55
@pavlushka píše:
@poHanka89 jj, uvařit v konvici (tím se zabijí dvě mouchy jednou ranou) a dávám cca 1:10 v poměru, fakt to působí, zalévaly jsme tak i pařezy, aby neobrůstaly

Super, díky za tip. Zítra vyzkouším ;)

poHanka89
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 29.04.18 08:27

@pavlushka tady diky za tip :)

murry
Závislačka 2796 příspěvků 30.04.18 07:41
@poHanka89 píše:
@murry to me taky napadlo, ale chlap mi tvrdi, ze to ten plevel nevytahne :roll: takze to asi zkusim

vytahne i mech…fakt je to pecka proti te hruze s nozikem v ruce a na kolenou :)

Simon85
Nováček 6 příspěvků 30.05.18 20:34

Dobrý den,

taky jsem to vždy trhala ručně, ale je to otrava, letos jsem koupila vypalovač trávy (kupovala jsem na Postrikovac.cz) a fakt super, plevel ze zámkovky je rychle pryč. Nechápu, že už jsem to neudělala dříve. Máme tu zámkovku na příjezdové cestě a pod suchým stáním na auta, takže opravdu velká plocha.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama