Jak vyjet ze schodů a do schodů z kočárkárny

76
18.1.20 21:22

Jak vyjet že schodů a do schodů z kočárkárny

Ahoj holky zachvili se mi narodí můj malí drobeček a došlo mi že bude problém vyjet z kočárkárny, protože tam je asi 10 - 15 schodů.. A vůbec nevím jak kočárek s malim vytáhnout.. Myslím že je to celkem nebezpečný a zároveň mi to může zničit kočárek a ne zrovna nejlevnější.. Celá bytovka je města, myslíte že když je zkusím poprosit aby stím něco udělali dát rampu nebo tak že mi to vyjde?.. Ještě mě napadli nějaké dřevěné prkna ale jak to připevnit na schody a taky aby mi to sousedi nevyhodili :(.. Jinak už vážně nevím co stim a jsem z toho na prášky :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20784
18.1.20 21:30

@Kikirep nejdřív vyvezeš kočárek a až pak tam dáš dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
18.1.20 21:30

@Kikirep Ahoj, tak my bydlíme v přízemí ale i tak cca 10schodu, dole ve sklepě je kočárkárna ale cca 15 schodů (kdo to vymyslel? Těžko říct ale moc ráda bych mu k tomu něco řekla :pocitac: ) takže je pro mě lepší mít kočárek doma, ale budu to dělat tak, že první snesu kočárek a pak půjdu pro malou, a naopak, o kočárek mi ani tak nejde, spíš mám strach o malou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
18.1.20 21:31

@stinga a kam dám dítě? To ho mám položit na zem nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5361
18.1.20 21:33
@Kikirep píše:
@stinga a kam dám dítě? To ho mám položit na zem nebo jak?

Ano. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
18.1.20 21:35

Já kočárek tahala po schodech normálně kdekoliv, chce to jen cvik a za chvilku ti to nepřijde. Přední kola ve vzduchu a zadními jedeš opatrně po těch schodech nahoru, nebo dolů. Důležité je jen hezky opatrně držet kočárek ve váze, ať si mimčo nevyklopis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784

@Kikirep dítě necháš zatím doma v postýlce, připravíš dole kočárek, vrátíš se, dooblečeš dítě, zamkneš, sneseš dolů - ještě je možnost nosit dítě dolů oblečené ve vajíčku, které fakt položíš klidně na zem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76

@Lucie1906 my bydlíme ve 2 patře.. Ještě to můžu dát ke dveřím ale bojím se mi to ochčijou psy nebo že mi stim někdo něco udělá či ukradne… Máme tu i nějaké opilce takže nechci ryskovat.. A to dítě necháte doma samotný? Můj má právě krátký a dlouhý týden 12h ranní.. Takže mi ho nebude moct kdo na tu chvíli pohlídat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
18.1.20 21:36

Já bych ho parkovala doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
18.1.20 21:37

@Emisis bydlím ve 2 patře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
18.1.20 21:41

@Kikirep no nechám jí samotnou, ale to bude otázka maximálně 30s, spíš to beru tak že ji radši nechám 30s bez dozoru než jí vysipat někde na schodech. Berte to tak, že když budete sama doma a bude se vám chtít na záchod tak přece nebudete čekat až přítel přijde domů a normálně si zajdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13557
18.1.20 21:42
@Kikirep píše:
@stinga a kam dám dítě? To ho mám položit na zem nebo jak?

Už jsem podobnou diskusi četla a někdo tam radil „vložnou tašku“ - s tou můžeš dítě položit na zem a je skladnější než vajíčko :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
18.1.20 21:42

Máme to podobně. Jen nemáme kocarkarnu, ale sklep. Manžel přidělal prkna a bylo to :) nikdo si nestěžoval. Teď při druhém to budeme řešit stejně.

Příspěvek upraven 18.01.20 v 21:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4461
18.1.20 21:43

Přesně jak píše @Hearty. Kočárek na zadní kola a drncáš schod po schodu nahoru nebo dolů. Nahoru jdeš samozřejmě pozadu. Měla jsem kočár doma, ale k výtahu to bylo cca 10 schodů. A když měl mladší 3 týdny, začala rekonstrukce výtahu, tak jsem takto drncala dvě a půl patra asi 2 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
18.1.20 21:44

@Lucie1906 to máte pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu