Reklama

Jak vyjít s negativním člověkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 14:14
Jak vyjit s negativnim clovekem?

Ahoj, prosim o radu. Jak vychazite s negativnim clovekem? Bohuzel je v mem zivote nekdo, kdo se chova dost nadrazene, rad provokuje a ceka na moji reakci, manipuluje tak, ze si svou chybu za zadnou cenu nechce priznat, naopak… dela vse proto, aby jsem se jako vinik citila ja. S nicim neni spokojeny, nesmi se mu nic rici a dost pomlouva. Bohuzel s tim clovekem musim nejak vychazet, takze kdyby jsem mohla…ano, hned ho poslu do haje, ale nejde to. Nemyslim si, ze by jsem byla nejak slaba a neumela se branit. Jen jsem jeste takoveho cloveka nepotkala a nevim si rady. :think: A jen chci podotknout, ze nijak neprovokuji. Jen mi prijde, ze cim vice se branim, tim je to horsi. Moc dekuju za kazdou radu, N.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9857 příspěvků 10.04.18 14:22

Já bych ho jednoduše ignorovala a nanejvýš bych se na něj usmála :lol:

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 10.04.18 14:24

Tchýně nebo švagrová? :mrgreen:
Nejjednodušší je si tohle nebrat. Musíš se před takovým člověkem obhajovat? Nemusíš. Stačí říct „já to tak mám, já se tak rozhodla a vyhovuje mi to“. A nenechat se tím zatáhnout do diskuzí.
Stejně tak toho člověka neusvedcovat z jeho chyby, proč taky.
A omezit kontakt na nutné minimum.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 14:25
@Petruna21 píše:
Já bych ho jednoduše ignorovala a nanejvýš bych se na něj usmála :lol:

No, to mi prave zatim moc nejde. Ale asi se k tomu budu muset nejak propracovat. Protoze jinak prijdu o nervy. :zed: :mavam:

Origamia
Kecalka 116 příspěvků 10.04.18 14:40

Minimální kontakt, nejlépe žádný, to ale píšeš že nejde bohužel.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 10.04.18 14:40
@Anonymní píše:
No, to mi prave zatim moc nejde. Ale asi se k tomu budu muset nejak propracovat. Protoze jinak prijdu o nervy. :zed: :mavam:

K tomu se sama nedopracuješ, chce to pomoc. Já doporučuju kineziologii.

nostress
Extra třída :D 12917 příspěvků 10.04.18 15:06
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim o radu. Jak vychazite s negativnim clovekem? Bohuzel je v mem zivote nekdo, kdo se chova dost nadrazene, rad provokuje a ceka na moji reakci, manipuluje tak, ze si svou chybu za zadnou cenu nechce priznat, naopak… dela vse proto, aby jsem se jako vinik citila ja. S nicim neni spokojeny, nesmi se mu nic rici a dost pomlouva. Bohuzel s tim clovekem musim nejak vychazet, takze kdyby jsem mohla…ano, hned ho poslu do haje, ale nejde to. Nemyslim si, ze by jsem byla nejak slaba a neumela se branit. Jen jsem jeste takoveho cloveka nepotkala a nevim si rady. :think: A jen chci podotknout, ze nijak neprovokuji. Jen mi prijde, ze cim vice se branim, tim je to horsi. Moc dekuju za kazdou radu, N.

Nauč se jednat asertivně. A všechno jedním uchem tam, a druhým ven.

AnetBlack
Povídálka 35 příspěvků 10.04.18 15:08

Kontakt bych omezila na minimum, komunikovala jen, když je potřeba v holých větách. Buď to pochopí, nebo aspoň omezíte mluvení s tak nepříjemným člověkem na minimum.

Petruna21
Echt Kelišová 9857 příspěvků 10.04.18 15:39
@Anonymní píše:
No, to mi prave zatim moc nejde. Ale asi se k tomu budu muset nejak propracovat. Protoze jinak prijdu o nervy. :zed: :mavam:

Ze začátku jsem to taky neuměla, ale pak jsem se to naučila a vyplácí se to :)

Černá vdova
Echt Kelišová 8538 příspěvků 10.04.18 17:03

Nejlíp se zachováš, když nebudeš reagovat vůbec. Snažila bych se takové osobě vyhýbat, jak by to jen šlo. :nevim:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 10.04.18 17:45

Tenhle typ lidí zoufale očekává reakce, oni vyloženě prahnou potom, aby kohokoli zatáhli do debaty. Proto ty provokace. Je škoda, že ani jako anonym nechceš říct, o koho se jedná. Je dost rozdíl, pokud je to kolega, nadřízený nebo nějaký příbuzný. Jinak ano, čím víc se bráníš, tím je to horší. Čím vezmeš vítr z plachet je pozitivní reakce, s tím oni doopravdy nepočítají a vůbec jim to není po chuti. Nebo naopak úplně znuděná reakce s tím, že provokativní téma prostě není pro tebe zajímavé. Pokud je to příbuzný, at už je to kdokoliv, tak vztahy nevztahy, já bych tohle netrpěla a utla veškerý kontakt. V práci to jde hůř.

LadySi
Echt Kelišová 7872 příspěvků 10.04.18 17:52
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim o radu. Jak vychazite s negativnim clovekem? Bohuzel je v mem zivote nekdo, kdo se chova dost nadrazene, rad provokuje a ceka na moji reakci, manipuluje tak, ze si svou chybu za zadnou cenu nechce priznat, naopak… dela vse proto, aby jsem se jako vinik citila ja. S nicim neni spokojeny, nesmi se mu nic rici a dost pomlouva. Bohuzel s tim clovekem musim nejak vychazet, takze kdyby jsem mohla…ano, hned ho poslu do haje, ale nejde to. Nemyslim si, ze by jsem byla nejak slaba a neumela se branit. Jen jsem jeste takoveho cloveka nepotkala a nevim si rady. :think: A jen chci podotknout, ze nijak neprovokuji. Jen mi prijde, ze cim vice se branim, tim je to horsi. Moc dekuju za kazdou radu, N.

Ahoj, doporučuji dělat, že to neslyšíš, nevnímáš. Nasadit nepřítomný výraz, nezapojovat emoce a odbíhat od problematických témat rychlou změnou, např. tou nejjednodušší,…to je ale venku krásné počasí, viď? Pokud ho to netrkne, tak druhá nejjednodušší věc je otočit se k takovému člověku zády a odejít z jeho společnosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 14:30

Ta osoba je tak slozita, ze kdyz si ji nevsimam, tak vidim jak je fakt nastvana…a dela vse proto, aby jsem si ji vsimala. Kdyz uz se to neda vydrzet, reknu at prestane a to je teprve boj… odchazim z mistnosti a ty jedovaty reci… no hruza. Az si rikam, jestli ten dotycny neni nejak nemocny. Opravdu me chce vyprovokovat k tomu, aby jsem se nastvala… a pak ma z toho snad radost, nebo co. :zed:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 11.04.18 14:40
@Anonymní píše:
Ta osoba je tak slozita, ze kdyz si ji nevsimam, tak vidim jak je fakt nastvana…a dela vse proto, aby jsem si ji vsimala. Kdyz uz se to neda vydrzet, reknu at prestane a to je teprve boj… odchazim z mistnosti a ty jedovaty reci… no hruza. Az si rikam, jestli ten dotycny neni nejak nemocny. Opravdu me chce vyprovokovat k tomu, aby jsem se nastvala… a pak ma z toho snad radost, nebo co. :zed:

Není vůbec složitý, je to prostě manipulátor.
S ním nevyhraješ, jediné řešení je se od něj odstřihnout.
Je to tvůj partner, viď? Proto nechceš specifikovat, abychom ti neřekly, ať odejdeš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 14:51
@jankajj píše:
Není vůbec složitý, je to prostě manipulátor.
S ním nevyhraješ, jediné řešení je se od něj odstřihnout.
Je to tvůj partner, viď? Proto nechceš specifikovat, abychom ti neřekly, ať odejdeš.

Neni to muj partner :roll: s takovym clovekem by jsem davno nebyla, ver mi. A mas pravdu, je to manipulator. Kdyz udelal zasadni chybu, nechtel se omluvit, natoz ji priznat. Vse otocil proti mne takovym stylem, ze jsem malem uverila tomu, ze za vse snad muzu ja. :D Dochazel mi vzduch, tak jsem musela rychle odejit a bylo to. :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama