Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy - Weissová

Anonymní
15.3.21 21:53

Jak vyléčit kvasinkovou infekci přírodně a navždy - Weissová

Dobrý den, pomohla někomu tahle knížka s vyléčením candidózy? Narazila jsem na ní na stránce Slunečný život. Nerada bych si jí koupila a zjistila, že mi nepomohla, není přece jen úplně levná. Děkuji za recenze.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15.3.21 21:56

Ahoj
zkus canestan a nebo výplachy rosalgin a užívej ho pravidelně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 22:11

@Ahojdamartina Tohle mi nepomohlo. Musím to řešit komplexně, střeva. Na to mi nezabíraji jen výplachy tam dole :( Proto se ptám na tu knížku :)

• Citovat
  • Nahlásit
15.3.21 22:50
@Anonymní píše:
@Ahojdamartina Tohle mi nepomohlo. Musím to řešit komplexně, střeva. Na to mi nezabíraji jen výplachy tam dole :( Proto se ptám na tu knížku :)

Jj, knížka je dobrá👍
Už jsem to viděla v pár videí i kamarádka ji měla…
Určitě je super do toho investovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:34

@Ahojdamartina Doufám, že to není míněno ironicky :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 19:16

Ahoj,
já jsem na kvasinky trpěla fakt hodně, často se mi vracely, jednou jsem se jich nemohla zbavit až měsíc, a to jsem si kontinuálně dávala různé gynopevaryly, roságiny, atd. proste peklo :,( Jako první pomohlo vysazeni hormonální antikoncepce, po které se mi vracely kvasinky o něco méně. Ale úplně jsem se jich zbavila a neměla je od té doby, co jsem začala jíst hlívu ustricnou s rakytnikovym olejem. Úplně ti to odstraní cokoliv mykotického z těla (kvasinky, bradavice, lupy..). Mně to paradoxně doporučila kožní, protože jsem měla plesnivy nehet na noze a bradavici. Říkala, ze se musí řešit komplexně a tělo zbavit mykotických složek. Vůbec jsem to nečekala, ale opravdu to zafungovalo. Hodně štěstí :)

• Citovat
  • Nahlásit
16.3.21 19:35

Mne definitivne pomohla mesicni detoxikacni kura whole30 (je i skupina na fb), je potreba nastudovat. A k tomu potravinove doplnky Candix + Probiolact. Od te doby ani tuk a to jsem mela problemy 10 let, vracelo se mi to nekdy i vicekrat do mesice. Za me zazrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 00:46

Holky, děkuji Vám moc. Podívám se na to :) Je to neskutečný boj, já to nemám akutní, ale pořád mit nějake svědění a výtok je fakt otravné.

A jakou značku te hlívy prosím jsi užívala?

Příspěvek upraven 17.03.21 v 00:55

• Citovat
  • Nahlásit
370
17.3.21 00:54
@Anonymní píše:
@Ahojdamartina Tohle mi nepomohlo. Musím to řešit komplexně, střeva. Na to mi nezabíraji jen výplachy tam dole :( Proto se ptám na tu knížku :)

Mám úplně stejný problém. Trpím tím od první MS. Někdy víc někdy míň, ale v podstatě pořád. Jediný co mi trochu pomáhá omezit úplně cukry, ale ty jsou všude. Takže asi budu mega šlang ale jídlo moc neužiju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
17.3.21 00:57

A clotrimazol a léky na podobné bázi nemůžu. Jakmile si je zavedu začnu do pár hodin krvácet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 08:51
@Anonymní píše:
Holky, děkuji Vám moc. Podívám se na to :) Je to neskutečný boj, já to nemám akutní, ale pořád mit nějake svědění a výtok je fakt otravné.

A jakou značku te hlívy prosím jsi užívala?

Příspěvek upraven 17.03.21 v 00:55

To první balení si už nepamatuju název, podruhé jsem si koupila Terezii, protože byla v akci 100 + 100 tablet zdarma :D Myslim, ze je jedno, jaká to je značka, složení jsem se koukala, že bylo u obou stejné.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 14:49

Děkuju, tak sand to pomůže :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat