Reklama

Jak vymáhat alimenty - soud, exekutor, policie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzajda123
Stálice 53 příspěvků 23.09.18 18:59
jak vymáhat alimenty - soud, exekutor, policie?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s vymáháním alimentů? Ex nic nemá, trvalé bydliště má na obecním úřadě, ale bydlí úplně jinde a i se stěhuje mezi městy, dělá spíš načerno. Jít na policii, k exekutorovi, na soud? Jak postupovat? Díky

Reklama

Reakce:

restanka
Nováček 1 příspěvek 01.10.18 22:51
Alimenty a prarodice

Dobry den, nevite nekdo jak to je s alime tama, kdyz je ex neplati, jestli je moznost aby to platila jeho mama? Nekde jsem slysela ze je to mozny, ma nekdo takovou skusenost? :think: :think: :think:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >