Jak vymalovat pokojík pro dětičky

17.4.16 09:33

jak vymalovat pokojik pro deticky

Ahoj holky, potrebuju poradit, mám malou holcicku a urcite chceme dalsi dite. mame uz nakoupeny nabytek vetsina stuva z ikei a nejaka komoda a police a vsechno je bile. Problem je jak vymalovat, mooc se mi libi kombinace ruzova a zelena, ale co kdyby to dalsi byl kluk, to by bylo asi blbý. Tak jestli spis nejake neutralni barvicky? Napadlo me udelat kombinaci zelena, modra, ruzova, ale nevim jestli to nebude moc barevný? Nebo takovou tu louku a zviratka-nevim :zed:. Nemate nejake napady? budu rada i za fotky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15530
17.4.16 09:50

Nechala jsem vymalovat bílo zlute a k tomu taky nábytek z ikey ;) je to neutrální a hezky světle. Ty kombinace co jsi psala se mi nelíbí - zvláště ta trojkombinace a k tomu bily nábytek - haluz :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
17.4.16 09:57

Mě se líbí kombinace zelené se žlutou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
17.4.16 10:06

My máme taky holčičku a vymalovano na bílo-žluto a nábytek máme bílý. A uvažuji ještě nad nějakými obrázky. Ted cekame chlapecka. Jednu z tech bilych stěn planuji do budoucna nabarvit pul namodro a pul naruzovo a kazdy bude mit ve „sve“polovine postylku s nocnim stolkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
17.4.16 10:19

Ahoj, my řešili neutralní pokojík tapetou a zelenou, je pravda, že je to dost tmavé, teď budeme dvě stěny dělat na bílo, ale tapeta ta se mi pořád strašně líbí, ta zůstane, máme zrenovované parkety a nábytek ze světlého masivu takže je to laděno do safari, přikládám i foto. :-)
*Edit-nenačetla se mi fotka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9911
17.4.16 10:47

Udelala bych neutralni barvu zluta mozna ta zelena svetla. doplnky vzdycky muzes vymenit aby se hodily jak pro holku tak pro kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
17.4.16 10:48

Ahoj, tak já řešila něco podobného :lol: mám 3 letého kluka / teď mu budou 4 /.
Pokojík jsme vymalovali do modré a bílé barvy s motivy medvídka Pú, když mu byl 1 rok a začal chodit do pokojíčku si hrát. Nábytek máme také v bílé barvě. Teď se nám narodil druhý kluk /3 měsíce/a malovat budu tak za rok.
Takže bych teď asi vymalovala být tebou holčičce, tak jak se ti líbí a stejně - druhé asi ještě nečekáš a než otěhotníš a než se to druhé narodí a stejně budeš mít miminko ještě nějakou dobu u sebe v ložnici - to bude nějakou tu dobu trvat - pak bys stejně za čas malovala - tak bych potom vymalovala podle toho, zda budeš mít holku nebo kluka. Moc se mi líbí - foto - přemýšlím, že když mám ty dva kluky, tak budu za rok vymalovávat asi světlounce modrou a pistáciově zelenou v tomto duchu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
17.4.16 10:54

My jsme vymalovali pokojík takovou krémovou barvou, jedna z teplých neutrálních barev (na název si nevzpomenu) a vypadá to hezky, pokojík je krásně světlý a zbytek dotvářím doplňky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
17.4.16 11:00

Tak vždycky je to o kombinaci odstínů. NEdávala bych sytou a klidně bych dala do dceřiny čísti růžovou a do druhé zelenou nebo modrou. A co to zatím nechat být? Co se týče obrázků, je to i náš veliký sen, ale mám obavy, že se k tomu nedokopeme. Pokojíčky budou ještě chvíli trvat, děti povyrostou…
Dala bych barvu třeba jen na dvě zdi, nebo na půlku třeba za šikma a zbytek nechala bílý. Prostě to nějak jemně a nápaditě nakombinovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4712
17.4.16 11:22

Mame holčičky a vymalovano světle zelenou - jak pise někdo nade mnou, pistaciovou. Nabytek Ikea bříza. Ruzove je dost všude okolo - hračky, povleceni, takže to stačí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4108
17.4.16 12:08

A co místo růžové dát fialovou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.16 16:48

No fialova by sla taky, ale mi se prave moc libi ta kombinace ruzova zelena. @Alčák1 : tu fotku si prohlízim 3× dene :zed: a prave z ni mam tu posedlost ruzovo zelenou… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
17.4.16 17:33

@Mimísek Elis jo kdybych neměla kluky - jdu do toho :mrgreen: taky na mě tahle fotka vykukovala z nějakých reklam a moc mě to zaujalo :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1961
18.4.16 09:52

Máme pokojík pro holčičky a udělali jsme na bílé zdi takovou čtvercovou síť - mezery mezi čtverci na šířku maskovací pásky ;)
Dvě další stěny jsou žluté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.16 10:37

Ta sit nevypada vubec spatne, a @Frnda máte mooooc hezký okojicek… Muzu se zeptat odkud je ta tapeta? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat