Jak vyměnit kola kočárku za nafukovací?

21.12.18 15:51

Jak vyměnit kola kočárku za nafukovací ?

Mám prosím dotaz. Koupili jsme si baby design click, protože je lehoučký a praktický. Jediný problém jsou kolečka, nejsou vyloženě
tvrdá plastová, spis tvrdá pěna, ale teď na chodnících, jak je navíc všude štěrk, je to masakr…pořád se zasekávají a spánek dítěte je bez šance. Napadá vás, jak by se dala vyměnit za nafukovací? Máte s tím někdo zkušenost? Na koho/kam se obrátit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1765
21.12.18 16:08

Tento typ kočárku není vhodný do terénu, s ním můžeš tak max do obchodního centra. Pravděpodobně by výměna kol stejně nepomohla, kola se zasekávání protože jsou malá, a je jedno zda nafukovací. Navíc Bartáková výměna nebyla o moc levnější, než je cena kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11725
21.12.18 16:13

u tohoto kocarku mate smulu, ten je tak na asfaltku bez kaminku..... navic kolecka se nemeni lehce temer u zadneho kocarku, tak to fakt nefunguje :D ale myslenka me pobavila, jsou ty kolecka vubec sundavaci samy o sobe? ..... zeptej se vyrobce, ale podle mě je i to u toho typu kocarku ztrata casu. jiny kocar. bazar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4896
21.12.18 16:32

U naseho firkon verano long vymenit sla. My je tedy vymenili naopak nafukovaci za gelova :D a jsem spokojena i ve snehu.

Příspěvek upraven 21.12.18 v 16:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4896
21.12.18 16:34

Jo ted koukam na ten kocar, no tak to fakt tezko, ten je fakt jen na chodnik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15023
21.12.18 16:49

Tyhle měnit nepůjdou, snad ani nejsou sundavací, navíc takle malinké kolečka jsem snad nafukovací neviděla :think: a problém bude v té velikosti kol ne v materiálu, to je tak na asfaltovou cestu ne někam do terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13318
21.12.18 16:52

@Veverice4 tenhle kočárek je rachtatko do ideálních podmínek a ne do zimních pliskanic. Kup si něco pořádného, klidně bych projela bazar, dají se tam sehnat dobré kočárky za super cenu. U tvého kočárku výměna nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.18 12:10

My ho mame jako druhy lehky jen kdyz nekam jedem na navstevu a nechceme tahat velky…jenze ted je ten veliky v oprave, tak jsem si myslela, ze bychom tenhle trochu vytunili, kdyby to slo…nechci totiz druhy velky kocar, mame maly byt a uz takhle se ty 2 stezi vejdou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama