Jak vymýt černou barvu L’oreal Paris Préférence 3.00

Anonymní
16.10.20 18:54

Jak vymýt černou barvu L’oreal Paris Préférence 3.00

Dobrý den, mohla bych se vás zeptat jak vymýt černou barvu L’oreal Paris Préférence 3.00 z hnědých vlasů. Zhruba před týdnem jsem si obarvila vlasy, moc se mi líbí mít černé vlasy ale ne na dlouho a bohužel mi vůbec nerostou vlasy a taky bych ráda nešla ke kadeřníkovi. Máte někdo podobný zkušenosti nebo mi umíte poradit tak mi prosím napište,
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2844
16.10.20 19:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, mohla bych se vás zeptat jak vymýt černou barvu L’oreal Paris Préférence 3.00 z hnědých vlasů. Zhruba před týdnem jsem si obarvila vlasy, moc se mi líbí mít černé vlasy ale ne na dlouho a bohužel mi vůbec nerostou vlasy a taky bych ráda nešla ke kadeřníkovi. Máte někdo podobný zkušenosti nebo mi umíte poradit tak mi prosím napište,
Děkuji.

Odrust, ostříhat. Černou barvu nevymejes. I prelivy se černé nevymyji moc dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18822
16.10.20 19:09

Cerna drzi jako kliste, tu nesmejes, ani cerny přeliv mi nesel dolu. Bud to nechat odrust, nebo jit ke kadeřnici, at to stáhne. Hlavne to nestahuj sama doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
16.10.20 19:36

Mě pomohl vitamín C v prášku smíchaný s bílým kondicionérem. Stáhlo to do tmavší hnědé… Ale mě obecně barva ve vlasech nedrží. Vymývá se i šamponem. Tohle to jen urychlilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
17.10.20 05:53
@KeckaJ píše:
Mě pomohl vitamín C v prášku smíchaný s bílým kondicionérem. Stáhlo to do tmavší hnědé… Ale mě obecně barva ve vlasech nedrží. Vymývá se i šamponem. Tohle to jen urychlilo…

Zapoměla jsem napsat, že z toho kondicionéru si pak dělám masku a nechávám působit tak hodinu… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
726
17.10.20 17:40

To se vymýt nedá. Musíte počkat, až to odroste.

Nechápu, v čem je problém, pokud se vám černá líbí? Ona časem jakoby změkčí, takže nebude tak mlátit do očí… Já bych to prostě nechala, než to odroste a pak ostříhala…

Rozhodně nedoporučuju stahování barvy. Ani u kadeřníka. Ty vlasy se nenávratně poškodí. Lepší mít je nějakou dobu černé a zdravé, než sice zpátky původní barvu, ale kvalitou na co nejdřívější ušmiknutí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama