Reklama

Jak vymýt původně vymývatelnou barvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zelena Lavička
Nováček 2 příspěvky 22.09.18 07:44
Jak vymýt původně vymývatelnou barvu

Ahoj asi před měsísem jsem si nabarvila na moji prirodne tmave hnedou cervenou barvu od loreal casting creme gloss a ani za boha se nevymýva. V recenzích bylo ze je to přeliv ale je to stale jako po prvnim zabarvenim. Co s tim mam delat?

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2365 příspěvků 22.09.18 07:48

To je zvlastni, ja mela vzdycky cervenou vymytou do hneda tak za 14 dni, taktez na tmavejch vlasech. Zalezi asi na typu vlasu, zkus vic myt, pry na vymyvani pomaha Head & Shoulders.

MP Evik
Kecalka 102 příspěvků 22.09.18 08:19

Cekej, mas asi save vlasy. Ja to mam take tak, preliv se mi vymyval dlouho az mi to zcalo i odrustat, mela jsem takovy cca 5 cm odrost, kdyz to konecne zcalo mizet…od te doby se nebarvim a barvit se zacnu az se sedinami.

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 22.09.18 09:56

Ještě počkej, někomu se začne vymývat až po 6 nebo 8 týdnech. Já se barvím na tmavší přelivem a než se to stihne vymýt mám odrosty a stejně dobarvuju. Tyhle barvy jsou tak na 20 až 30 umytí podle typu vlasů, takže si to spočítej pokud si nemyješ vlasy každý den tak to za měsíc nesmeješ :nevim:

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 22.09.18 11:01

Jo ta červená je zlá. :zed: Mně pomohlo vlasy přebarvit hnědou barvou. Ale 2×, i po prvním barvení se mi vlasy furt leskly do červena. :cert:

Kristynka22
Kecalka 124 příspěvků 22.09.18 11:19

Nijak, já si před pár lety vydržela nechat odrůst vlasy pod lopatky, vydržela jsem to skoro 3 roky, zbývalo mi tak 10cm a měla bych komplet svoji barvu. Pak jsem dostala úžasný nápad koupit si barevné tužidlo, údajně na 5-8 umytí. No barvu mělo takovou červeno fialovo trochu i do růžova? Chytlo to svítivě, vypadala jsem dobře, ale dost jsem čučela, když jsem po měsíci a asi 10 mytích vlasů objevila 1cm odrost a vlasy furt vínové :lol: Vydržela jsem asi ještě další měsíc a půl, ale vlasy zůstaly tmavo vínovo červené a odrost mých vlasů k tomu vypadal jak myší šeď. Nakonec jsem to přebarvila tmavo hnědou a barvím se od té doby na tmavo. Obecně se doporučují šampony na lupy, čistící šampony (mám doma od Baley, a voda je lehce zabarvená i teď, i když mám vlasy už tak 2 měsíce nebarvené, po jiných šamponech barva dávno nepouští), dál tuším zábal z horkého oleje. Jinak já používám permanentní barvy a i ty se mi lehce vymývají, ale mám třeba 3 měsíce veliké odrosty a až pak se barva začne ztrácet tak, že odrost není tak výrazný.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2061 příspěvků 22.09.18 12:02

Tak to mě tedy tato diskuse moc nepotěšila :D Včera jsem si poprvé v životě obarvila vlasy (je mi 30+) a zvolila jsem záměrně jen Palette Instant Color, přeliv na 6 - 8 umytí, protože se znám a vím, jakej jsem na tyto pravidelné krášlící procedury lempl, takže si chci barvit vlasy jen když se mi zrovna bude chtít a ne když mě k tomu budou nutit viditelné odrosty :D Je to měděný odstín, naštěstí velice podobný jako moje přírodní rezatá barva, tak snad to aspoň nebude tak vidět, kdyby něco.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >