Jak vymýt původně vymývatelnou barvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zelena Lavička
Nováček 2 příspěvky 22.09.18 07:44
Jak vymýt původně vymývatelnou barvu

Ahoj asi před měsísem jsem si nabarvila na moji prirodne tmave hnedou cervenou barvu od loreal casting creme gloss a ani za boha se nevymýva. V recenzích bylo ze je to přeliv ale je to stale jako po prvnim zabarvenim. Co s tim mam delat?

Reakce:
Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 22.09.18 07:48

To je zvlastni, ja mela vzdycky cervenou vymytou do hneda tak za 14 dni, taktez na tmavejch vlasech. Zalezi asi na typu vlasu, zkus vic myt, pry na vymyvani pomaha Head & Shoulders.

MP Evik
Kecalka 122 příspěvků 22.09.18 08:19

Cekej, mas asi save vlasy. Ja to mam take tak, preliv se mi vymyval dlouho az mi to zcalo i odrustat, mela jsem takovy cca 5 cm odrost, kdyz to konecne zcalo mizet…od te doby se nebarvim a barvit se zacnu az se sedinami.

Kriss Tina
Kelišová 6001 příspěvků 22.09.18 09:56

Ještě počkej, někomu se začne vymývat až po 6 nebo 8 týdnech. Já se barvím na tmavší přelivem a než se to stihne vymýt mám odrosty a stejně dobarvuju. Tyhle barvy jsou tak na 20 až 30 umytí podle typu vlasů, takže si to spočítej pokud si nemyješ vlasy každý den tak to za měsíc nesmeješ :nevim:

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 22.09.18 11:01

Jo ta červená je zlá. :zed: Mně pomohlo vlasy přebarvit hnědou barvou. Ale 2×, i po prvním barvení se mi vlasy furt leskly do červena. :cert:

Kristynka22
Kecalka 208 příspěvků 22.09.18 11:19

Nijak, já si před pár lety vydržela nechat odrůst vlasy pod lopatky, vydržela jsem to skoro 3 roky, zbývalo mi tak 10cm a měla bych komplet svoji barvu. Pak jsem dostala úžasný nápad koupit si barevné tužidlo, údajně na 5-8 umytí. No barvu mělo takovou červeno fialovo trochu i do růžova? Chytlo to svítivě, vypadala jsem dobře, ale dost jsem čučela, když jsem po měsíci a asi 10 mytích vlasů objevila 1cm odrost a vlasy furt vínové :lol: Vydržela jsem asi ještě další měsíc a půl, ale vlasy zůstaly tmavo vínovo červené a odrost mých vlasů k tomu vypadal jak myší šeď. Nakonec jsem to přebarvila tmavo hnědou a barvím se od té doby na tmavo. Obecně se doporučují šampony na lupy, čistící šampony (mám doma od Baley, a voda je lehce zabarvená i teď, i když mám vlasy už tak 2 měsíce nebarvené, po jiných šamponech barva dávno nepouští), dál tuším zábal z horkého oleje. Jinak já používám permanentní barvy a i ty se mi lehce vymývají, ale mám třeba 3 měsíce veliké odrosty a až pak se barva začne ztrácet tak, že odrost není tak výrazný.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 22.09.18 12:02

Tak to mě tedy tato diskuse moc nepotěšila :D Včera jsem si poprvé v životě obarvila vlasy (je mi 30+) a zvolila jsem záměrně jen Palette Instant Color, přeliv na 6 - 8 umytí, protože se znám a vím, jakej jsem na tyto pravidelné krášlící procedury lempl, takže si chci barvit vlasy jen když se mi zrovna bude chtít a ne když mě k tomu budou nutit viditelné odrosty :D Je to měděný odstín, naštěstí velice podobný jako moje přírodní rezatá barva, tak snad to aspoň nebude tak vidět, kdyby něco.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >