Jak vymýváte nočník po stolici?

520
7.1.12 20:40

Jak vymýváte nočník po stolici?

Ahoj, už se konečně musíme vrhnout na nočník. Ale při přebalování mi napadlo, jako ho vymýváte po stolici? Máte na to nějakou speciální houbičku? Mě třeba přebalování nevadí, ale popravdě představa vymývání nočníku se mi strašně ekluje. Jsem holt citlivka :mrgreen:

A jak po čůrání? Jenom vypláchnete horkou vodou? Nebo taky nějak extra?

A poslední dotaz? Jak potom dítěti utíráte zadek? Při přebalování leží. Ale takhle? Nějak ve stoje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20662
7.1.12 20:44

Nočník po čůraní myju horkou vodou,po hovínu ho sjedu kartáčem k tomu určeným,někdy i rukou :mrgreen: nevadí mi to,záleží na míře znečištění :lol: No a když se mi moc chce,tak ho stříknu desinfekci.Utírám tak,že si ho přehnu přez koleno,komínek ještě neumíme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
7.1.12 20:46

No jo, kartáč. Proč mi to nenapadlo? :mrgreen: Jsem pořád viděla tu hnusnou houbičku na nádobí s namnoženýma bakteriema. Kartáč - něco jako na lahve s držedlem by byl super :palec:

Příspěvek upraven 07.01.12 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17042

Po čůrání vyplachuju vodou, po stolici kartáčem a mýdlem, ale taky se mi to celkem ekluje :oops: :lol:. Na utírání dělá syn komín, to jsem ho naučila hodně brzo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
Katka86 píše:
Nočník po čůraní myju horkou vodou,po hovínu ho sjedu kartáčem k tomu určeným,někdy i rukou :mrgreen: nevadí mi to,záleží na míře znečištění :lol: No a když se mi moc chce,tak ho stříknu desinfekci.Utírám tak,že si ho přehnu přez koleno,komínek ještě neumíme :mrgreen:

presne jako bych videla sebe :palec:
jinak teda kdyz je v nocniku jen kokino tak nez ho jdu vyhodit do wc tak si tam naleju vodu, aby to lepe sklouzlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17042
adusinka píše:
No jo, kartáč. Proč mi to nenapadlo? :mrgreen: Jsem pořád viděla tu hnusnou houbišku s namnoženýma bakteriema. Kartáč - něco jako na lahve s držedlem by byl super :palec:

Noo, co takhle WC štětka? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20662
7.1.12 20:47
adusinka píše:
No jo, kartáč. Proč mi to nenapadlo? :mrgreen: Jsem pořád viděla tu hnusnou houbišku s namnoženýma bakteriema. Kartáč - něco jako na lahve s držedlem by byl super :palec:

JO s držadlem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
7.1.12 20:47

A co je to ten komín?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20662
7.1.12 20:48
adusinka píše:
A co je to ten komín?
:lol: :lol: :lol: neznáš??Předklonit se a pořádně vyšpulit prdélku :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600

Po čurání vypláchnu vodou, studenou. Po kadění vypláchnu horkou, vytřu papírem, pokud jsou nějaké zbytky a pak zase s horkou vodou a cmrndnu tam trochu octového čističe od frosche, ocet desinfikuje a přitom to není nějaká chemická srajda.
Zadek utírám ve stoje, kleknu si na jedno koleno, druhé jen pokrčím, přes něj dítě ohnu (jako bych mu chtěla nasekat :mrgreen: ) a utírám, pokud je to moc zaneřáděný, tak utírám vlhčenými ubrousky nebo vlhčeným toaletním papírem, někdy stačí suchý toaleťák, záleží na konzistenci.
Pokud by mi kadilo dítě pravidelně do nočníku a ještě nemělo formovanou stolici, vystýlala bych ho viskozovými separačkami, ty jdou vyhodit do záchoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20662
Bayuska píše:
Po čůrání vyplachuju vodou, po stolici kartáčem a mýdlem, ale taky se mi to celkem ekluje :oops: :lol:. Na utírání dělá syn komín, to jsem ho naučila hodně brzo :mrgreen:

V kolika jste začali komínovat? :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
Bayuska píše:
adusinka píše:

Když ta mi přišla na nočník moc velká. Ale taky by to šlo. A to ten kartáč pak opachujete v umyvadle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
7.1.12 20:49
Katka86 píše:
adusinka píše:
A co je to ten komín?
:lol: :lol: :lol: neznáš??Předklonit se a pořádně vyšpulit prdélku :mrgreen:

To znám, ale říkám tomu stojka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20662
7.1.12 20:49
adusinka píše:
Bayuska píše:
adusinka píše:
Když ta mi přišla na nočník moc velká. Ale taky by to šlo. A to ten kartáč pak opachujete v umyvadle?

Já ve vaně,nemám ráda,jak to stříká kolem,takže radši to opláchnu ve vaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36560
7.1.12 20:50
Katka86 píše:
adusinka píše:
A co je to ten komín?
:lol: :lol: :lol: neznáš??Předklonit se a pořádně vyšpulit prdélku :mrgreen:

Jé já se těším na nočník :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit