Jak vypadá čípek v den očekávané menstruace?

Anonymní
10.1.21 12:02

Jak vypadá čípek v den očekávané menstruace?

Ahoj dnes bych to měla dostat ale vzhledem k tomu, ze jsme se snažili o miminko tak jsem jak na trni :lol:
Boli me prsa a sem tam nekdy podbrisek, vim, ze nekdo tohle sebekontrolovani odsuzuje. Ale chtela bych se zeptat na děložní cipek jak ma vypadat v den menstruace? Ja ho mam tvrdý a začíná mi stoupat nějak nahoru, uz ho skoro nenahmatam. Muže to byt tehotenstvi? Dekuji za odpovědi :mavam:

PS: jo vim ze existují tehotenske testy :lol: ale v září i listopadu mi // slabe ukázaly a ms stejne prisla :,( takze se toho bojim jak čert kříže, protoze se to nejak nechce udržet :,(

Příspěvek upraven 10.01.21 v 12:05

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1601
10.1.21 12:04

Jako vážně??? Tohle si někdo zkoumá 8o Neuvěřitelné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19592
10.1.21 12:17

Vubec netusim jak by mel vypadat a divim se, ze ho nekdo zkouma…pak se neni co divit, ze takovym sebepozorovanim se zenska zablokne a nemuze do jinyho stavu prijit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 12:21

Diky za pozitivní zprávy! :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1442
10.1.21 12:26

Pred ms je cipek velice nizko a otevreny, pokud je cipek nahore, je to lepsi, ale je to stejne, jako ty testy..ted muze byt cipek vysoko a zitra prijde ms…take zalezi, v jake poloze delas kontrolu a jestli je vzdycky stejna, tu kontrolu delas kazdy mesic, abys poznala rozdil? Jedina jistota je udelat test treba az tyden po vynechani a pak po dalsi dobe kontrola u gynekologa. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
10.1.21 12:39

Ty tak moc chces vedet, zda jsi tehotna, ze se pozorujes a zkoumas svuj cipek, ale tehotenskeho testu se bojis. A co udelas, kdyz ti tu reknem, ze to vypada na tehotenstvi? Budes jasat, zitra dostanes MS a budes na tom stejne jako s testem. Omlouvam se, ze ti nepomuzu, ale tohle nechapu. Od toho ty testy jsou a bud to chces vedet nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 12:46

Ja vim jsem hrozna dojdu si pro test :(
Mě ty 2 biochemka za sebou hrozne rozhodily tak se bojim..

• Citovat
  • Nahlásit
29492
10.1.21 13:12

Tak jsi v pohodě? :lol: :lol: :lol: Ty si jako myslíš, že si běžně doma v den menzes ženský zkoumají, jak vypadá jejich děložní čípek? 8o A co budeš mít z toho, když si uděláš test? Zase budeš za chvilku rozhozená, protože to třeba bude další biochemické?
Děvče ty jsi typický školní úkaz toho, jak se úplně pobláznit do těhotnění.
Nedivila bych se, kdyby to nešlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:15

Úplně nahoře a tvrdý, zavřený může znacit těhotenství. Pred MS je měkký a hodně dole.

• Citovat
  • Nahlásit
320
10.1.21 13:36

A já si myslela, že mě už jen tak něco nepřekvapí. 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
10.1.21 13:55
@PeBa12 píše:
Jako vážně??? Tohle si někdo zkoumá 8o Neuvěřitelné…

Jo, zkoumá, to by jsi se divila :mrgreen:
Někdo si tam hrabe celý měsíc, už jsem to tady četla několikrát :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
10.1.21 15:32
@Berry77 píše:
Jo, zkoumá, to by jsi se divila :mrgreen:
Někdo si tam hrabe celý měsíc, už jsem to tady četla několikrát :lol:

Co já se tu všechno nedozvím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1442
10.1.21 17:53
@PeBa12 píše:
Co já se tu všechno nedozvím :lol:

Jako je to vlastne jen dalsi metoda na urceni ovulace…nekdo meri teplotu, nekdo testy..neni na tom nic tak sokujiciho..nekdo to samozrejme neresi vubec, ale kdyz se snazis dlouho o dite, tak na tu ovulaci cekas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
10.1.21 17:59
@Melodie91 píše:
Jako je to vlastne jen dalsi metoda na urceni ovulace…nekdo meri teplotu, nekdo testy..neni na tom nic tak sokujiciho..nekdo to samozrejme neresi vubec, ale kdyz se snazis dlouho o dite, tak na tu ovulaci cekas

Ale podle toho co zakladatelka píše není jedna z těch co by se snažili o dítě x měsíců neúspěšně, ale jsou teprve u prvního pokusu, takže pozorovat se takhle hned první měsíc je trošku na hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1442
10.1.21 18:09
@PeBa12 píše:
Ale podle toho co zakladatelka píše není jedna z těch co by se snažili o dítě x měsíců neúspěšně, ale jsou teprve u prvního pokusu, takže pozorovat se takhle hned první měsíc je trošku na hlavu

No to jo, je to taky dlouhodoba metoda, aby to clovek dokazal poznat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat