Jak vypadá den, když pracuješ z domu?

Anonymní
25.2.20 18:26

Jak vypadá den, když pracuješ z domu?

Ahoj holky, vy co nemáte děti, jak vypadá váš den, nebo týden? Co dělate, jak po poradě? A td?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6966
25.2.20 18:31

Tak normálně pracuji, náplň práce je stejná, jako kdybych seděla v kanceláři. Porady jsou online a některé firmy používají webku, některé ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
25.2.20 19:07

Vstanu v 7.30, zapnu pc, uvařím kafe, dám se do kupy, od 8 do 16 zpracovávám rezervace, kupuju letenky, objednávám hotely, volám klientům, píšu mejly do zahraničí. V 16 vypínám pc a mám čas pro sebe. 2× do týdne teď chodím na kurzy angličtiny, az se otepli, budu chodit běhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19458
25.2.20 19:19

Mam teda deti, ale rano vypravuje manzel.
Takze vstanu v 6:45, pustim komp, zkontroluju maily, u toho se nasnidam. Pak pracuji az do 15:30. Mezitim se naobedvam a kdyz je min prace, tak treba nalozim ci povesim pracku nebo udelam nadobi. Pak cekam na prichod zbytku rodiny, pripadne vyrazim za dalsimi povinnostmi.
Meetingy resime pres interni komunikacni system.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
25.2.20 20:24

Vstanu, zapnu to, zkontroluju maily a pokud po mě nikdo nic nechce a nemám moc práce, tak si peru, věším, hraju se psem a někdy ještě usnu :lol: Když mám víc práce, tak něco dělám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4622
25.2.20 20:43

Pred detmi - vstavala jsem, podle toho, jak jsem si v nasem systemu praci z domu napsala (urcujeme si sami, kdy pracujeme, nemame dane, kdy musime byt online), kdyz byl manzel v praci, tak jsem pracovala, pak jsme sli spolu nekam ven, a co jsem pres den nestihla, dodelala jsem vecer. Kdyz bylo venku krasne, tak jsem si praci napsala treba az na odpoledne a vecer a dopoledne stravila na bruslich na prazdne cyklostezce.
S detmi - rano odvedu do skoly, kdyz potrebuju, tak pustim pracku, poklidim, pracuju, vyzvednu deti, venuju se jim, a pak pracuju, kdyz si samy neco delaji nebo koukaji na televizi, prip az usnou. Kdyz byly mensi - pracovala jsem i po celou rodicovskou - to tak vselijak jak se dalo - u pocitace kdyz spaly, telefony jsem vyrizovala pri korzovani s kocarem nebo na hristi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
25.2.20 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vy co nemáte děti, jak vypadá váš den, nebo týden? Co dělate, jak po poradě? A td?

Mám děti.. Ale i tak.. Před sedmou zapnu pc, zaloguji se do systému, jedu normální sichtu. Když je něco důležitého, tak si voláme, když ne, stačí zápis z porady. Když mám dodelano nebo když chci, odkoguji se že systému.. Mezitím dle toho, jak stíhám, tak nákupy, vaření atd.. U nás komunikace přes mobil. Jinak klientům voláme, píšeme, musím reagovat na maily.. Ale nic svetoborneho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3469
27.2.20 16:00
@Dha14 píše:
Vstanu, zapnu to, zkontroluju maily a pokud po mě nikdo nic nechce a nemám moc práce, tak si peru, věším, hraju se psem a někdy ještě usnu :lol: Když mám víc práce, tak něco dělám…

Tak nevím zda věřit tobě, nebo těm dvěma nad tebou :mrgreen: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
27.2.20 20:26
@Heinich píše:
Tak nevím zda věřit tobě, nebo těm dvěma nad tebou :mrgreen: ;)

Mám výhodu, že mě nikdo nekontroluje, no. Ale musím být online na skypu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 20:43

To je strasne individualne. Ked je vela prace, alebo sa do nejakeho projektu fakt „zazeriem“, tak idem od rana niekedy az do polnoci. Od PC vstavam, aby som si spravila x-te kafe a v hlave si hovorim, ze uz „len toto dokoncim“ a dam si pauzu :) ale obvykle do toho „len toto“ skoci ine „len toto“ a zrazu je vonku tma a ja som ani neobedovala :lol: Niektore dni su zase uplne flakacky, lebo nie je co robit, alebo to pocka, tak to si kludne oddychnem a porobim, co potrebujem doma. Porady mame online, aj tak je vacsina kolegov v zahranici.
V kancelarii sa riadim tym, co robia ludia okolo - cas na kafe, cas na obed, o 17 odchod (predsa tam nebudem sediet do vecera), ale doma idem takmer nonstop, ak nieco treba dokoncit. Niekedy aj cez vikendy, niekedy aj cez dovolenku…ale tento model neodporucam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
27.2.20 20:59

Asi jako @Dha14. Ráno chystám snídaně manželovi a dceři. Před osmou je prázdný barák, uklidím nádobí, uvařím si čaj a zapnu počítač. Někdy je práce na 2 hodiny a někdy nevím kde mi hlava stojí. Ale to je výjimečně. Snažím se být na telefonu. Když si pořeším práci, dělám si svoje. Odpoledne ještě kouknu na maily ať to na mě nečeká do rána. Mám ráda svoji práci. Fakt že jo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 11:10

A co tak delate za praci z domu?

• Nahlásit
  • Citovat
334
2.3.20 12:14
@Anonymní píše:
A co tak delate za praci z domu?

Kupuju letenky, rezervuji hotely, řeším transfery, komunikuji s účetní, s ředitelem, připravuji cenové kalkulace, denně si volám s klienty ohledně doobjednávek služeb. O volném čase doučuji doma soukromě německý jazyk, mám affiliate výdělek, dělám na SEO, generuji nové aktuální termíny, posílám je na web ostatním fimám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
2.3.20 15:31

Za svobodna to vypadalo tak, že jsem v 11 vstala (pokud nebyla dopoledne porada nebo schůzka), naobědvala se, šla do školy (14-18) - tam při přednáškách, udělala část práce, jela domů, najedla se, a tak někdy v rozmezí 21-03 dodělala zbytek (podle deadlinů, někdy to bylo na hoďku, jindy na pět). Překlady, korektury, články.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama