Jak vypadá den nezadané bezdětné holky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 02:02
Jak vypada den nezadane bezdetne holky?

Ahoj holky, zeny.
Rozchazim se s partnerem a hledam si byt. V zivote jsem nezila sama. Souziti s partnerem ciste navazovalo na souziti s rodici. Nastava vlastne to, ceho jsem se vzdycky obavala. Na jednu stranu si rikam, ze to proste musi byt zkusenost k nezaplaceni - teda naucit se zit sama se sebou, ale hrozne se toho zaroven bojim. Chodim do prace, ktera mi vzhledem k tomu, ze pracuji na smeny moc neumoznuje navstevovat pravidelne napr. nejake kurzy, moc pratel nemam nebo maji uz rodiny. Na jednu stranu jsem ten typ, co radeji je v patek doma s knizkou a nevadi mu, ze se nekdy neopiji do rana, na druhou si nedokazu predstavit ten pocit ze prijdu domu a nikdo na me neceka. Je to asi o povaze, co myslite? Jak jste toto zivotni obdobi zvladaly vy, popripade co vam pomohlo? Da se na to zvyknout? Snazim se cist, delat ruzne veci sama, ale nekdy me proste popadne „depka“ a jen tak koukam do blba a utapim se ve vlastni neschopnosti. Omlouvam se za anonym. DEKUJI za odpovedi :srdce:

Reakce:
Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 5183 příspěvků 31.01.19 02:41

Že přijdu domů a nečeká na mě vaření, uklízení ponožek a špinavý záchod? Jo to bych pi představit umela :mrgreen: jinak jsem vyrážela za rodinou, s kolegama z práce, sem tam jsem se dn někoho někde zakoukala a když nebyla nalada, tak víkend u televize a čaje :srdce:

alilauter
Kecalka 330 příspěvků 31.01.19 04:29

Já takhle žila dlouho a nebylo to marný. Dneska, když mě doma vytočí manžel nebo 2,5 letý syn, na to se slzou v oku vzpomínám. Začátek bude horší, ale dá se to užít. Máš svůj klid, děláš, co chceš, můžeš chodit cvičit, pravidelně jsem chodila do knihovny (co já toho přečetla) kamarádka se nějaká najde. A taky jsem si pořídila kocoura - pouličního nalezence. To pak není ten byt tak prázdný a když příjdeš, někdo tě doma vítá. A pak je dobrý si to bydlení udělat hezký, nepřemýšlet stylem - stejně tu dlouho nebudu sama apod. Naopak si v rámci finančních možností byt vymazlit, aby ti tam bylo dobře. Pak se budeš ráda vracet domů.
Fakt to není marný a pro budoucí život dobrá zkušenost. Vědět, že můžeš bydlet sama a zvladnes se o vše postarat. Nemáš pak tendenci brát každého chlapa - jen abys nebyla sama.
Držím palce

Halamka
Závislačka 3884 příspěvků 31.01.19 04:32

Myslím, že takové období, kdy člověk bydlí sám, je k nezaplacení. Když se naucis být sama se sebou, hodně to posílí tvé sebevědomí.
Já bydlela asi tři roky sama a byly to skvělé roky. Nehledej na tom to špatné.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 31.01.19 05:12

Chodila jsem do prace a kazdy druhy mesic letela od pa-ne treba Milan, Porto, Barcelona, cokoliv kde jsem splasila letenky treba za dvojku. Nekdy sama, nebo s nekym. Jezis to me bavilooooo. Samozrejme obcas jit s nekym ven, nebo kafe u me doma

kostikova
Povídálka 33 příspěvků 31.01.19 06:45

Myslím že se nemáš čeho bát. Je to vlastně prima a většině z nás se po tom občas zasteskne. Ne že bych to vyměnila za rodinný život ale občas si vzpomenu :D obzvlast kdyz je doma neporadek a nechce se mi do uklidu :D :oops:

Zařiď si bydlení podle sebe. obrázky dekorace, chundelatá deka na válení s knížkou nebo u telky,plyšáci na opěradle gauče :D

Jedna moje kamarádka vyřešila problém že ji nikdo nevítá koupí psa. Teda psa, takového malého polstare :lol: :lol: U nás doma mě vítá kocour ale já kočky preferuji před psy :) Už jen proto že kočka se netrápí když nejsem doma, na rozdíl od většiny hafánků :nevim:

Něco vymyslíš neboj se :)

A nejdulezitejsi na tom je že je to tvůj domov a muzes si to vsechno udelat podle sebe , takže se neptej nás tady ale otevri pinterest , vymejšlej , kombinuj a užívej si to ! :kytka: :srdce:

Držím palce ať se ti v novém domově líbí :hug:

Katka372
Kecalka 113 příspěvků 31.01.19 07:28

Když chci jít na procházku, jdu na procházku
Když chci víno, dám si víno
Chci koukat na televizi,koukám na televizi
Mám chuť na sex, dám si víno :-)
Nejsem svobodná, ale toto mě rozesmálo a je to pravda :-)

terve
Stálice 87 příspěvků 31.01.19 07:31

Práce nebo škola, když jsem přišla tak klasické činnosti jako nákup, vaření a úklid. Hodně jsem chodila cvičit, celkově jem byla víc aktivní než ted, když jsem zadaná :D Pořád jsem s někým chodila ven, na skleničku, na párty. Seznamovala se s lidmi.

Risanka
Kecalka 181 příspěvků 31.01.19 07:35

Právě že se na to dá zvyknout až moc a pak už člověku nejde bydlet jentak s někym.Musí se pak člověk opravdu hodně zamilovat aby si nechal narušit svoje soukromí.Aspoň takhle jsem to měla já.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9601 příspěvků 31.01.19 07:47

Asi to je o povaze, protože pro mě to byly nejkrásnější roky v životě. Z práce do města, kafíčko, drogerie, dortíky, hadříky,… Když se mi chtělo šla jsem cvičit, do bazénu, četla jsem si, všechno kdy jsem chtěla. Koukala jsem se na co jsem chtěla, chodila spát v kolik jsem chtěla, chodila si kam jsem chtěla a vracela se kdy jsem chtěla,… Scházela se s kámoškama, občas nějaký milenec,… Nikomu jsem nemusela nic vysvětlovat, nikomu se přizpůsobovat. Upřímně řečeno svého muže jsem asi potkala v pravou chvíli, jet takhle ještě další rok, tak už mi chlap nepáchne přes práh :lol:

Uživatel je onlineAlyss1
Závislačka 3022 příspěvků 3 inzeráty 31.01.19 08:04

Ja jsem hodne cvicila, behala, jezdila na kole. Chodila na vylety. Navstevovala kina, muzea, vystavy, rozhledny. Kdybych mela cas, sla bych na nejaky kurz, co se mi bude v “pristim” zivote hodit. Vareni, siti, jazyky,kurz liceni…atd:)

alifie
Extra třída :D 13164 příspěvků 31.01.19 11:51

Kromě chození do práce a péče pouze o sebe - plavání, čtení, televize, knihovna, cvičení, s kamarády/ka­marádkami - do kina, busem, vlakem, na kole, týden volna na koni, týden na plachetnici,…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >