Reklama

Jak vypadá dobrý partnerský vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brumbera
Kecalka 135 příspěvků 08.04.18 17:11
Jak vypadá dobrý partnerský vztah?

Přemýšlím o rozchodu s manželem, ale jsem nějaká skeptická, jestli vůbec můžu najít to, co si představuju. Jestli treba nakonec kazdej vztah neni tak trosku zatez…Vy, co si myslíte, že máte dobre vztahy a jste v nich dlouhodobě spokojeně, jak to mezi vámi vypadá?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 08.04.18 17:15

No nevím co je po vás dlouhodobé byla sem 16 let a bylo to teda příšerný ne hned na začátku ale posledních cc a 9 let bylo jak se říká hrůza děs. Ted jsme s novým přítelem 8 měsíců a zatím je to takové to zalité sluncem.Jde o to co se u vás semlelo a taky jak moc ste zraněná jako upřímně i když se snažím tak už tolik nedůvěřuji. Ale hodný chlapi jsou je jich pomálu ale jsou. :andel:

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 08.04.18 17:16

Já si myslím že máme víc než dobrý vztah :) ale otázka je co čekáš po pojmem dobrý vztah?? :think:

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 08.04.18 17:18

Vypadá to tak, že naše rodina je pro nás vším.

HayLin
Stálice 61 příspěvků 08.04.18 17:19

Zadny vztah neni dokonaly. jde hlavne o to aby se dva meli stale radi a navzajem si pomahali a o ten vztah se i starali. jestli se hodne trapis a nepomohlo si s dotycnym ani promluvit, tak ho nech plavat. vzdycky se najde nekdo lepsi. nemela by ses drzet nekoho jen proto ze nevis jestli bys nasla neco lepsiho

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 08.04.18 17:19

No jak t vypadá, normálně :nevim: nehádáme se, věříme si, trávime spolu čas, s dítětem čas, nepodvadíme se, můžu se na něj spolehnout. Jsme zdraví a máme se dobře. Už 10 let. Co jiného by jsi chtěla?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:22

Přes třicet let. Vzájemná láska, úcta, respekt, tolerance, empatie. :srdce:

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 08.04.18 17:24

Pro mě je dobrý vztah o tom, že se na sebe ty dva těší i když se vídají každý den doma, že si rozumí, dokáží se vzájemně podpořit a pomoci si, umí si vzájemně udělat radost, naplňovat si vzájemně potřeby tak, aby ani jeden nebyl dlouhodobě frustrován.

Jasný, že každej den nemůže být idylka a že se sem tam člověk chytne… to je normální. Ale ty dva spolu musejí umět mluvit, aby si uměli o problémech promluvit, najít řešení/kompromis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:40

Jsem s manželem zatím „jen“ 3,5 roku, nevím, jestli jde o delší vztah nebo ne :lol: a teda jsem pořád šíleně šťastná a zamilovaná. On mi pořád nosí dárečky, pořád říká, jak jsem krásná a jak moc mě miluje. Trávíme spolu 100 % volného času. Zatím nemáme potřebu mít nějaký jen pro sebe. Pomáhá s domácnosti, vaří hlavně on, ale i celkově vše zvládne. A pomáhá automaticky. Máme i děti, jedno mám z předchozího vztahu, ale to osvojil. Dětem se věnuje taky na 100 %. Co přijde z práce, řadí spolu, dokud nejdou spát. Děti nakrmí, uspí, vykoupe,…nebála bych se odjet a nechat je s ním. Pro okolí působíme jako dokonalý pár, skvělá rodinka. Já si to o nás myslím taky. Často nám cizí říkají, že nám to spolu všem 4 sluší a vypadám spokojeně :palec: jsme oba pod 25 let. :kytka:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 08.04.18 17:47
@Brumbera píše:
Přemýšlím o rozchodu s manželem, ale jsem nějaká skeptická, jestli vůbec můžu najít to, co si představuju. Jestli treba nakonec kazdej vztah neni tak trosku zatez…Vy, co si myslíte, že máte dobre vztahy a jste v nich dlouhodobě spokojeně, jak to mezi vámi vypadá?

A jak dlouho spolu jste? Já jsem se svým skoro deset let. Byly doby, kdy to mezi námi bylo nahnuté, ale jak jsme společně dospěli, vše se obrátilo k lepšímu. Stačilo se naučit navzájem tolerovat a dělat kompromisy. Stále mám pocit zamilovanosti a za nic na světě bych ho nevyměnila, i když mě pořád sem tam dokáže naštvat.. ;)

PupuP
Kecalka 488 příspěvků 08.04.18 17:57

Jak jste spolu dlouho? My jsme spolu 10 let, ale nějaký 3.-5. rok jsme měli docela velkou krizi. Jinak se ta spokojenost (alespoň na mé straně) se projevuje zamilovaností, tím, že na něj pořád myslím, plánuju, co bychom spolu mohli dělat… ale na druhou stranu každý máme svou práci a své koníčky, nelezeme si do zelí. Vidím se tak 2-3 hoďky denně poté, co přijdeme z práce (ale pak jsme každý v jiném pokoji, nemáme společné zájmy), + každý třetí víkend jsme spolu celý (ty zbylé jezdíme každý za svými rodiči). Když to takhle píšu, asi to zní divně, ale opravdu si neuvěřitelně sedneme a jeden bez druhého nedokážeme být. Tím, že jsme každý jiný a máme jiné koníčky, se skvěle doplňujeme a máme se pořád o čem bavit. Je nám 25 a bydlíme spolu 3 roky. Ale jak říkám, klapat to začalo, až když jsme spolu začali bydlet, předtím jsme se vídali jen asi 2× týdně a pořád se hádali…
Pro mě nejdůležitější tolerance… a brát přítele takového, jaký je, vím, že ho nepředělám

Brumbera
Kecalka 135 příspěvků 08.04.18 18:11

@Petruna21 Jo no, to je právě ta otázka. Já si představuji, že se nebudeme vůbec hádat, když bude problém, tak s o něm pro mluvíme s respektem a zájmem. @mamina444 Stalo se toho hodně. Upřímně nevím, jestli to tady vypisovat, aby se do mě někdo nepustil. Ve zkratce manžel je cholerik, vzteklej, kdyz se hadame, tak se ho fakt bojim, vypada u toho jako psychopat, vali oci, magor no…do neceho bouchne, něco rozbije, pozuráží…párkrát do mě strčil, jako nee ze bych spadla, dává pozor, aby mě neublížil, ale to je mě vcelku putna…hnusný to je i tak… No a ja.mu na to nasedáme, takže pak do něj taky strčím, pred pul rokem jsem na něj zavolala policajty a to nerozdejchal a dal mě facku, ja to teda oplatila. Hlavne desny je, ze u toho bylo dite. No a.pak jsme se rozešli a po nějaké době mě poprosil, že by se chtěl vrátit, že se bude ovládat. No a fakt teda se ovládá a je to už delší dobu, tak 5 měsíců cca. Ale jednak mu nejak uz neverim a jednak mu zustaly dalsi rysy, je náladovéj, porad je ve stresu, frfla, a já žasnu jaky věci si myslí, jak je ukrivdenej porad, porad ma nejakej problem, jako ne se ani mnou, obecne se vším..proste život je pro něj nějaké tezkej..Jako jo, je i pohoda, ale ja bych rada pohodu vicemene nonstop a hlavně už mu nějak nevěřím a nedokazu se s nim uvolnit…Na druhou stranu vím, že by mě daroval ledvinu, kdyby bylo třeba, stará se atd, ale to nějak nepřeváží tu naši historii…Nevím, už se du dívat na menší byt příští týden a jsme domluveny, že to ukončíme. Jako neprotestuje, vidí, že jsem nešťastná. A mám teď dépku, dcera i já jsme nemocný a říkám si, jestli fakt nehledám nereálné..jako neznám. v okolí vztah, kde by jeden z páru nebyl despota. Tak jsem si říkala, že se zeptám tady, třeba si spravit názor…jakože to možný je…

kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 08.04.18 18:11

@PupuP promin,ale vas system mi prijde, ze nemuze dlouhodobe fungovat. Zvlast, kdyz prijdou deti.
Ale treba se mylim, a to Vam preji. ;)

PupuP
Kecalka 488 příspěvků 08.04.18 18:21

@Brumbera : to mi připomíná toho mýho… cholerik, valí oči, hází vším okolo… záměrně by mi fyzicky neublížil, ale když je v afektu, stojí to za to… ale taky by pro mě udělal první poslední. ale podle mě cholerik se nerovná despota… hele bylo tady hodně diskuzí na život s cholerikem, zkus to najít. je opravdu rozdíl cholerik a tyran…:-( nebo co ti vadí nejvíc? jeho povaha nebo něco jinýho?

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 08.04.18 18:21

@Brumbera No vidím že máte trošku divočinu, hele my máme s přítelem skvělý vztah ale můžu tě ujistit že i my se hádáme a dokážeme na sebe kolikrát být taky dost hnusný ale je to málo kdy.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama