Jak vypadá milenka vašeho partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 21.03.18 11:20
Jak vypadá milenka vašeho partnera?

Zdravím všechny. :) V návaznosti na mou předchozí diskuzi jsem se chtěla zeptat Vás, podváděných manželek a přítelkyň - víte, jak vypadá milenka Vašeho partnera? Myslím její popis (vzhled, co dělá, věk, srovnání s Vámi). Nebude mi to k ničemu, jen by mě to opravdu zajímalo. Děkuji všem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 11:26

Tohohle poznání jsem byla naštěstí ušetřena a v rámci zachování duševního zdraví, jsem po tom ani nepátrala.

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 21.03.18 11:27

Kdybych věděla jak vypadá tak by měla otlačenej obrubník na čele :oops: :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.03.18 11:28

@lenkasklenka jo, u kdysi ex, co mi podvedl, jsem to věděla, byla to moje „kámoška“ :mrgreen: u aktuálního netuším - zatím se nepochlubil :lol:

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 21.03.18 11:30

@martina.se Spíš mě zajímá, jak tedy konkrétně vypadala, v čem byla jiná než ty… a tak.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16068 příspěvků 21.03.18 11:32

Vlastní zkušenost naštěstí nemám. Co si na pár milenek různých mužů vzpomínám, tak to byly běžné ženy. Společné měly to, že dbaly na údržbu - vlasy, nehty, líčení…

berusa.m
Závislačka 2730 příspěvků 21.03.18 11:35

Milenka mého manžela? Krásná brunetka (jeho typ), inteligentní, dobře vaří a v posteli to s ním umí. A jak to vím? Potkáváme se ráno v zrcadle. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 11:37

Můžu řít u rodičů. mamka 165cm štíhla blondýna v té době 39. dobrý post v práci, hezky oblékana a vždy vypadala mladě (i dnes jí řikají minimálně 10 let mín). Mamča si se vším poradila a znala tatovi stinné stránky. MIlenka nesympatická štíhlá taky tak 165cm zrzka. byla o 9 let mladší než táta v té době 34. měla horší post a se vším jí musel táta pomahát, takže si řipadal hodně potřebný. Nemluvím nijak zaujatě s „macechou“ vycházím dobře. Ještě velký rozdíl je v tom a řekl to i sám táta mámě nevěřil, že ho nepodvede, protože mu každý řikal, jak má krásnou manželku u ní se nebojí
Anonym snad chápete proč.

ziniik
Stálice 82 příspěvků 21.03.18 11:37

Bývalý přítel ohl vše co mělo sukni. :lol: O vzhledu to až moc nebylo. :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.03.18 11:39
@lenkasklenka píše:
@martina.se Spíš mě zajímá, jak tedy konkrétně vypadala, v čem byla jiná než ty… a tak.

vzhledově hodně podobná.. jiná? prostě v tom, že chtěla pořád :mrgreen: :lol: ne jen jednou za den :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 19085 příspěvků 21.03.18 11:40
@lenkasklenka píše:
@martina.se Spíš mě zajímá, jak tedy konkrétně vypadala, v čem byla jiná než ty… a tak.

Je uplně jedno jak vypadají. Jsou prostě nové, neokoukané a pracují hormony, jako na začátku každého vztahu.

ivašot.
Kelišová 6428 příspěvků 21.03.18 11:46
@Anonymní píše:
Můžu řít u rodičů. mamka 165cm štíhla blondýna v té době 39. dobrý post v práci, hezky oblékana a vždy vypadala mladě (i dnes jí řikají minimálně 10 let mín). Mamča si se vším poradila a znala tatovi stinné stránky. MIlenka nesympatická štíhlá taky tak 165cm zrzka. byla o 9 let mladší než táta v té době 34. měla horší post a se vším jí musel táta pomahát, takže si řipadal hodně potřebný. Nemluvím nijak zaujatě s „macechou“ vycházím dobře. Ještě velký rozdíl je v tom a řekl to i sám táta mámě nevěřil, že ho nepodvede, protože mu každý řikal, jak má krásnou manželku u ní se nebojí
Anonym snad chápete proč.

U nás podobně: já všechno zvládla sama a ji musel zachrańovat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 11:47

Stejně vysoká jako já, stejně stará. Vzděláním jen Dis, já mám Mgr. Větší prsa, štíhlá. Tchýně ji má raději než mě. Prý by byla mnohem lepší partnerka pro jejich syna. Ano, stýká se celou manželovou rodinou, protože si rychle s ním udělala dítě a tak už patří do rodiny stejně jako já. Už 9 let.

ivašot.
Kelišová 6428 příspěvků 21.03.18 11:52
@pikola píše:
Je uplně jedno jak vypadají. Jsou prostě nové, neokoukané a pracují hormony, jako na začátku každého vztahu.

A proti tomu se těžko bojuje z pozice stávající partnerky. Když v dlouholetém vztahu se už všechno to nové a neokoukané odžilo :think:

berusa.m
Závislačka 2730 příspěvků 21.03.18 11:52
@Anonymní píše:
Stejně vysoká jako já, stejně stará. Vzděláním jen Dis, já mám Mgr. Větší prsa, štíhlá. Tchýně ji má raději než mě. Prý by byla mnohem lepší partnerka pro jejich syna. Ano, stýká se celou manželovou rodinou, protože si rychle s ním udělala dítě a tak už patří do rodiny stejně jako já. Už 9 let.

To jako fakt? 8o Oficiálně je milenka v rodině i když má manželku - tebe?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >