Jak vypadá miminko po nakojení?

404
20.1.21 20:56

Jak vypadá miminko po nakojení

Ahoj. Mám dvouměsíční miminko. Po nakojení často úplně odpadne, není to vyloženě spánek, ale jakoby napůl zavřené oči, zrychlené dýchání, očička jako by napůl vsloup a občas takový úsměvek. Je to normální? Je to třeba jen z přežrání? Doteď mi to přišlo právě, že je spokojená a nacpaná, ale teď jsem četla nějaké články a tápu… takže jak vypadajÍ vaše miminka, když se nacpou? :lol: díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
327
20.1.21 21:14
@Janaalena píše:
Ahoj. Mám dvouměsíční miminko. Po nakojení často úplně odpadne, není to vyloženě spánek, ale jakoby napůl zavřené oči, zrychlené dýchání, očička jako by napůl vsloup a občas takový úsměvek. Je to normální? Je to třeba jen z přežrání? Doteď mi to přišlo právě, že je spokojená a nacpaná, ale teď jsem četla nějaké články a tápu… takže jak vypadajÍ vaše miminka, když se nacpou? :lol: díky

Příliš čtení škodí zdraví 🙂Můj 2,5 měs.
prcek vypadá dost často stejně. Teď si ještě u toho občas spokojeně brouká😃. Je zjevně zdravý, hezky přibírá, vcelku spokojený, za mě žádný důvod stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
20.1.21 21:18

To mě pobavilo, jako prvomatka toho zkoumám fakt hodně, ale tohle mě nenapadlo. :mrgreen:

Ale k dotazu - můj čtyřměsíční syn vypadá tak nějak stejně, já tomu říkám, že se sjel kozou. :mrgreen: Prostě spokojenost z plnýho břicha, já se asi tak nějak podobně tvářím po dojedení plnýho talíře výborný svíčkový od mýho muže. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
20.1.21 21:19

Jojo u nás taky tak :palec: přesně jak popisuješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
20.1.21 21:20

Jak kdy, většinou usnul :D nebo měl takový blažený výraz, kde většinou následovala nadílka do pleny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10526
20.1.21 21:26
@Janaalena píše:
Ahoj. Mám dvouměsíční miminko. Po nakojení často úplně odpadne, není to vyloženě spánek, ale jakoby napůl zavřené oči, zrychlené dýchání, očička jako by napůl vsloup a občas takový úsměvek. Je to normální? Je to třeba jen z přežrání? Doteď mi to přišlo právě, že je spokojená a nacpaná, ale teď jsem četla nějaké články a tápu… takže jak vypadajÍ vaše miminka, když se nacpou? :lol: díky

Dětem je už 17 a 13, ale teď si mi to dokonale připomněla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2966
20.1.21 22:58

Jako ožratý námořník :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
20.1.21 23:24

@Janaalena
Ano, miminka takto vypadaji, spokojene. Nase dcerka, kdyz jsem ji jeste kojila, vypadala jak ozrala 🤣 proste odpadla a mela na tvari takovej vyraz spokojenosti a blazenosti. Takze ano, je to uplne normalni😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
21.1.21 12:44

Tak jooo, díky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu