Jak vypadá náš den - jídlo, strava

Je jedno, jestli máš navíc 0, 5, 10 nebo 100 kg, v této skupině je místo pro všechny, co chtějí žít zdravě. :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chirra
Kecalka 120 příspěvků 30.7.13 11:12
Jak vypadá náš den - jídlo, strava

Ahoj, ráda bych se tady s vámi dělila o to, jak se stravujeme, jak sportujeme, případně jak nám ubývají centimetry, pokud máme nějaké navíc.
Já nemám moc kg navíc. V podstatě hubnout nepotřebuju, ale k tomu, abych se cítila dobře, mi asi 5 kg přebývá. Vloni jsem zhubla celkem 8 kg a cítila jsem se báječně. Hlavně šly dolů centimetry na těch správných místech a zmenšila jsem kalhoty o 2 velikosti. Pak jsem se na to vykašlala, vrátila jsem se do starých kolejí (hodně sladkého, tučná jídla…) a měla jsem zpět 5 kg…
Před týdnem jsem se rozhodla začít na sobě zase pracovat. Znovu jsem najela na zdravý jídelníček. Zapisuju si jídlo na kalorických tabulkách, snažím se dodržovat poměr bílkovin, sacharidů a tuků a začala jsem zase běhat. V žádném případě nehladovím a ani hladovět nechci. Jím 6× denně a poměrně hodně - víc než když jsem jedla nezdravé věci.
Výsledek - za týden 2 cm dole na zadku, 1 cm stehno, 1 cm břicho (nejširší místo). :dance:
Pokračuju samozřejmě dál!
A co vy? Jaký je váš jídelníček? Jak sportujete?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny