Jak vypadá pleť po odborném odstranění komedonů?

1508
25.11.19 22:32

Jak vypadá pleť po odborném odstranění komedonů?

Ahoj, syn byl poprvé u kosmeticky na čištění pleti. Měl hluboké komedony v oblasti nosu. Chtěla bych vědět, zda je normální že má na pleti teď takové jakoby modřinky. Byl tam před dvěma dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32036
25.11.19 22:38

To myslím normální není, to jsem nikdy neměla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
25.11.19 22:56

@veria on tedy nemá vůbec tu pleť zanicenou po tom. Ale tohle mě překvapilo. Dneska když si cistil pleť tak mu z toho nájednou začala téct krev. Neměl ale jen takové ty drobné černé tečky, měl ty veliké. Právě kvůli tomu jsem ho objednala na tu kosmetiku. A vy máte také zkušenost s komedony? Jak tedy potom pleť vypadá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32036
25.11.19 22:59

No mám takové ty černé tečky na nose, ale ne nějak obrovské. Po kosmetice to vypadá jen malinko zacervenale a druhy den už dobre. Podle mne mu to mackala moc silne a pohmozdila to. Určitě by člověk neměl byt po této procedure nějak zrizenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
25.11.19 23:04

Tak děkuji, příště ho objednám asi jinam. Prý na to měla i nějaký přístroj. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32036
25.11.19 23:05

@Karamillka ultrazvukovou spachtli? Ta by neměla žádný modřiny dělat. Příště určitě jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
26.11.19 08:49

Tak to mu to čistila asi špachtlí… Já jsem mívala takové ďůlky, druhý den už se to uklidnilo. Modřinky teda nikdy, to je divný. Šla bych jinam. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3319
26.11.19 09:21

Tak já chodím na čištění pravidelně, modřiny určitě ne, to není normální. Moje kosmetička to dělá tak, že dá na 10 min. masku - ta otevře póry, pak čistí, pak ošetří laserem, maska na stažení pórů a pokud to bylo hluboké, tak zase laser. Syn tam chodí taky a nikdy žádné modřinky ani zanícení… Chodí co 2 měsíce, právě ať se mu netvoří ty hluboké potvory a nerozšiřují mu póry… Ale teda trvalo, než jsem našla tuto kosmetičku, jinak jsem měla vždy obličej úplně zmordovaný… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
27.11.19 22:30

@HrozTaj díky. A dneska z něj ještě vypadlo že mu pichali nějaké injekce asi na 3 místa prý pro otevření pokožky. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3319
28.11.19 01:53
@Karamillka píše:
@HrozTaj díky. A dneska z něj ještě vypadlo že mu pichali nějaké injekce asi na 3 místa prý pro otevření pokožky. 8o

To jsem nikdy neslyšela, jako kosmetička asi fakt ne… :think: Kdysi jsem chodila i na léčebnou kosmetiku ( k Mudr.) a ani ta nepíchala injekce… Kde to byl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
28.11.19 09:20
@Karamillka píše:
@HrozTaj díky. A dneska z něj ještě vypadlo že mu pichali nějaké injekce asi na 3 místa prý pro otevření pokožky. 8o

Injekce? Cooo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
28.11.19 09:42
@HrozTaj píše:
Injekce? Cooo? 8o

Tak jsem to psychicky nevydržela a zavolala te kosmetičce a zeptala se jí co mu vlastně dělala. A zadne injekce nebyly jen jehlou propichla nějaké podebrane bedary. :D Z těch modrinek už jsou stroupky. Prý to měl opravdu hodně hluboké tak to tak může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat