Jak vypadá počínající bradavice?

1451
5.4.17 08:17

Jak vypadá počínající bradavice?

Ahoj,
jdu si pro radu.. dceři /7let/ se udělal na chodidle „puchýřek“. Nejdřív ho měla jakože pod kůží nyní se zvětšil a „puchýř“ udělal bouličku. Myslíte že by to mohla být bradavice??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

411
5.4.17 08:27

No já teda nevím jak ostatní, ale já vždycky když měla bradavici jako malá, tak to nikdy nebyl puchýřek, ale jen černé tečky (kořínky) na malém prostoru. Člověk by ani pomalu nevěděl že je má. Až když byla větší a zrovna na chodidle, tak mě bolela při doslapovani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
5.4.17 08:38

@Bizky dceru to taky bolí když našlápne. já mela jako dítě taky bradavici, ale nepamatuju si to. a kdyz hledam na netu tak mi vyjíždí takové ty rohovité útvary.. tak nevím jak to vypadá v začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3937
5.4.17 08:43

Ja kdyz jsem je jako mala mivala, tak to byla take bud cerna tecka, nebo jakoby malilinky puchyrek (tak 1mm), ale na dotyk tvrdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
5.4.17 08:43

@darkblack je teda pravda, že na netu jsou i obrázky, že to vypadá jak puchýř a většinou uprostřed bílý jako zrohovatělá kůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 08:56

Takovou jsem měla na prstu ruky. Na nohou vždy jen kořínky a tvrdou vrstvu. Asi je to tím naslapovanim. Nicméně na te ruce to bylo přesne takto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6148
5.4.17 11:09

Je to na dotek tvrdé? A při tlaku to zabolí?
Pokud nechceš jít na kožní zkus to vyléčit česnekem naloženém v octu.
Teď léčíme dceři bradavice. 2 už jsou pryč, jedna starší a větší už taky dostává na frak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
5.4.17 15:39

@bublinek a potíráte jak často? česnek v celku nebo jak? :roll: děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 19:36

@bublinek Můžešprosím napsat přesný postup jak naložený česnek použít? Bojuju se synovou bradavicí skoro půl roku a pořád se jí nemůže zbavit :cert: Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6148
5.4.17 21:19

Vezme se stroužek česneku - měl by být český. A obyčejný ocet. Stroužek nakrájím na plátky a dám do skleničky od přesnídávky a zaliju to octem. Na bradavici položím jeden plátek a přichytím to páskou bez polštářku. Dáváme to jen na noc. Česnek nechávám celou dobu v octu, až doberu nakrájím další.
2 menší bradavice už jsou pryč. Nejstarší už léčíme asi 1,5měsíce, ale je vidět pokrok.
Na kožním mi na to řekla dr., že je to osvědčené, jen to potřebuje čas. Bradavice začne sesychat a po nějaké době odpadne a na kůži vidíte ďolík.
Pokud to není srozumitelné, ptejte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
5.4.17 21:21
@bublinek píše:
Vezme se stroužek česneku - měl by být český. A obyčejný ocet. Stroužek nakrájím na plátky a dám do skleničky od přesnídávky a zaliju to octem. Na bradavici položím jeden plátek a přichytím to páskou bez polštářku. Dáváme to jen na noc. Česnek nechávám celou dobu v octu, až doberu nakrájím další.
2 menší bradavice už jsou pryč. Nejstarší už léčíme asi 1,5měsíce, ale je vidět pokrok.
Na kožním mi na to řekla dr., že je to osvědčené, jen to potřebuje čas. Bradavice začne sesychat a po nějaké době odpadne a na kůži vidíte ďolík.
Pokud to není srozumitelné, ptejte se.
:palec: super díky za radu. sice si nejsem jista jestli to je bradavice, ale urcite tim neublizim ze..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6148
5.4.17 21:28

Asi ne, jen se nelekni, když to ráno sundám je kůže bílá, ale nebolí, vysvětluju si to jako, že je „rozmoklá“
on ten česnek může i podráždit
pokud je to „mladá“ bradavice vypadne rychle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama