jak vypadá pozitivní mamatest?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sulyen
Stálice 93 příspěvků 15.12.08 16:28
jak vypadá pozitivní mamatest?

Ahojky,
jak vypadá druhá čárka na mamatestu, je taky fialová? Dneska dopoledne jsem si dělala test a na místě druhé čárky se objevila taková divná jakoby bílá, každopádně znatelná. Tak nevím co to má znamenat. Minulý měsíc jsem ze zdravotních důvodů musela vysadit antikoncepci, kterou jsem brala dva roky nepřetržitě a MS se stále ještě nedostavila, teď je to týden zpoždění. Jsem alergická na latex, takže jediná metoda, kterou teď můžeme s přítelem používat je přerušovaná soulož (se střídavými úspěchy :) Odpoledne jsem ještě zkusila mamatest comfort a ten už byl stoprocentně negativní.
tak moc díky za radu

Reakce:

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 15.12.08 16:52

Měla by být fialová, já měla tu první úplně světlonkou a postupně tmavla :wink:

barkap
Kecalka 277 příspěvků 15.12.08 17:30

Ahoj.
Já dělala Mamatest brzy,tak čárka byla sotva znatelná a béžová.
Další den byla slabounce růžová.
Po několika dnech postupně tmavla do fialova.
Dělala jsem si těch testů asi 7 :)
Tak držím palce at to dopadne dle tvých představ.Bára

sulyen
Stálice 93 příspěvků 15.12.08 17:51

Tak jsem teď našla tady jedno fórum, kde se píše o bílých čárkách na mamatestech, nějaká vadná šarže… No každopádně jsem volala gynekoložce a zítra jdu na krev, takže budu brzo vědět. Ono je vlastně jedno jak to dopadne, na jednu stranu jsem vždycky chtěla děti brzy, ale taky by mi nevadilo, kdybych ještě mohla školu dokončit v klidu.
Díky moc za radu - takže pro příště: béžová nebo fialová :D

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 15.12.08 21:56

Já si myslím, že pokud jsi ani ještě nedostala ms, tak ani neproběhla ovulace, tudíž se jedná spíš o zdrženlivou ms, a test je negativní :wink:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.08 11:29

janinkaz - U mne po vysazení antikoncepce taky neproběhla menstruace. Teda proběhla, ale asi až za 17 měsíců kdy jsem už plně nekojila. Test byl ale pozitivní až 14 dní od vynechání menstruace. Ovulace se trochu opozdila.

Magrátka

sulyen
Stálice 93 příspěvků 16.12.08 20:54

Díky moc za odpovědi, vypadá to spíš, že ten test byl vadný a když ukázal tlustou bílou čáru tak jsem zazmatkovala a myslela si, že je pozitivní, protože mi nedošlo, že když je ta kontrolní čára fialová tak musí být fialová i ta testovací a ne bílá :) Takhle děsit mladé nevinné dívky :D
No ale už jsem byla dneska objednaná na odběry, protože kdybych byla skutečně těhotná tak musím okamžitě začít brát léky na udržení (kvůli imunitnímu onemocnění). A z toho čekání, až na mě přijde řada jsem začala krvácet :D
Takže konec dobrý, všechno dobré, jen doufám, že to tak i zůstane. Jediná antikoncepční metoda, která u mě zdravotních důvodů možná, je přerušovaný sex a to ještě přítel nemá tak dobře zvládnutý. Možná bych se k tomu ještě mohla začít modlit nebo obětovat pohanským bohům. :)

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 16.12.08 20:56

A tak to jste zas frajeři. přítel to nemá zmáknutý a prezervativ vám nejspíš přijde děsně nepohodlný.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 17.12.08 13:54

Alčo- Sulyen psala, že je alergická na latex…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >