Jak vypadá rýma při růstu zubů?

160
16.3.17 19:46

Jak vypadá rýma při růstu zubů?

Ahoj, jaký průběh má prosím rýma u vašich dětí při prořezávání zubů? Dnes mi dcera začala chrčet, jako by zadní rýma, pčíká - u toho pláče a kašle a rýma je tekutá, žádné bubliny u nosu. Rostou nám nejspíš stoličky, jelikož už cca 3 týdny nespí, má napuchlé dásně a teď tohle. Může to být zubama nebo spíše nachlazení? Popř. jak odsáváte dětem hleny? Nechají si ji odsát dobrovolně?

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49233
16.3.17 19:59
@Ajinac píše:
Ahoj, jaký průběh má prosím rýma u vašich dětí při prořezávání zubů? Dnes mi dcera začala chrčet, jako by zadní rýma, pčíká - u toho pláče a kašle a rýma je tekutá, žádné bubliny u nosu. Rostou nám nejspíš stoličky, jelikož už cca 3 týdny nespí, má napuchlé dásně a teď tohle. Může to být zubama nebo spíše nachlazení? Popř. jak odsáváte dětem hleny? Nechají si ji odsát dobrovolně?Děkuji

v životě moje dítě nemělo rýmu u zubů - teplotu jo, ukníkané bylo, slintalo jak o závod budilo se v noci…ale rýmu a kašel? to slyším poprvé..za mě je to spíše viroza
a ano, hleny jsem odsávala, nicméně dobrovolně to nebylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2452
16.3.17 20:39

@Ajinac oba moji kluci meli u rustu nekterych zubu rymu. vodnata, bezbarva, cely den to porad teklo. ale zadne chrceni ani kaslani k tomu.
odsavat normal odasavackou na lux. vetsinou ditko preprat, drzet nohy, ruce a rychle vysat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7735
16.3.17 21:01

A není to jedno? Tak jak tak ji u rýmy musíš ulevit…vysáváním nosu, proplachem, kapkami, mazáním hrudi psí mastí apod…pokud kašle, tak hlavně z rýmy, jelikož hleny stíkají.
Moje dítě mělo rýmu u stoliček, i průjem.. A asi jsem z toho nebyla vykolejená, zkrátka je potřeba trochu ulevit, ale nehroutit se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64618
16.3.17 21:11

Ryma u zubu je porad obycejna ryma. Dite ma akorat u zubu oslabenou imunitu a tak je na ni nachylnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4110
16.3.17 21:15

Rýmu od zubů měly obě moje děti vždy, byla to vodnatá rýma, která pořád tekla, za tři dny bylo po ní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
16.3.17 21:24

U nás rýma s každým zubem, ve chvíli kdy se zub prořízl bylo po rýmě.
Rýma průhledná, žádný kašel ani chrčení, ale trvalo to. Některé zuby se prořezávaly i tři týdny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
16.3.17 21:26

Moje dítě mělo vždy jak rýmu tak i kašel. Ten přišel vždy z ničeho nic. Jakmile začalo kašlat, bylo jasné, že vyleze zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3757
16.3.17 22:32

Tak my měli rýmu i teplotu, rýma byla hrozně vodnatá, bez zabarvení jenom průhledná a teplota až k 39 5, mudr. potom potvrdila, že to byly zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
17.3.17 09:11

@Ajinac ahojky ono těžko říct jestli je to zoubkama…pokud má zadní rýmu nosík jí zvhčuj vincentkou… bud ve spreji nebo pokud máš kapátko můžeš kapat…nechat působit a zkusit odsát…odsávačkou na vysavač…jinak jak na rýmu- SAMBUCUS NIGRA 9 CH- 5 kuliček rozpustit v 20 ml vody podávat lžičkou - stříkačkou během dne… tak na zoubky - CHAMOMILLA VULGARIS 9 CH - 5 kuliček rozpusit ve 20 ml převař. vody podávt co 30 min. lžičku…jsou homeopatika nám hodně pomohli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
17.3.17 10:19
@pannda píše:
A není to jedno? Tak jak tak ji u rýmy musíš ulevit…vysáváním nosu, proplachem, kapkami, mazáním hrudi psí mastí apod…pokud kašle, tak hlavně z rýmy, jelikož hleny stíkají.
Moje dítě mělo rýmu u stoliček, i průjem.. A asi jsem z toho nebyla vykolejená, zkrátka je potřeba trochu ulevit, ale nehroutit se.

Rozhodně se nehroutím :-) rýmu neřeším poprvé. Spíše mě zajímalo, zda to může být spojené se zuby, když se nám tlačí první stoličky nebo jsme někde chytili bacila. Děkuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama