Reklama

Jak vypadá váš den s přítelem /manželem ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 16:58
Jak vypadá váš den s přítelem /manželem ?

Předem prosím o anonym, raději..Jak vypadá váš den s dítětem a manželem nebo přítelem? Když třeba přijde z práce a co pak? Naji se a? Už delší dobu mě prostě štve asi ten stereotyp a ještě, že se cítím jak kdyby mě neměl rád. Pry to je můj pocit. Asi moc koukám na ty filmy :lol: Tak třeba u nás to je tak že ráno jde do práce, my s malou spíme. Uvařím, po obědě si dělám svoje věci, občas s malou jdu spát. Kolem 17 h přijde přítel, nají se, vykoupe a pak dokáže bejt az do večera 20 hodin na mobilu v kuse. Hraje hry. Jooo malé se věnuje a všechno, ale štve mě to. Malá se ve 20 h koupe (střídáme se s přítelem obden) pak uspí, nebo já. Pak si ke mě teda sedne. Koukáme na ordinaci nebo co právě dává. Povídáme si a to je asi tak celý. Hrozně mě chybí třeba jen tak to pohlazení, nebo taaaaak, achjo jenom tohle píšu a už natahuju, kam to všechno zmizelo :,( :oops: štve mě to už dlouho. Ale ráno sem to dostala, tak sem asi trošku citlivější, proto sem se odhodlala sem napsat a zjistit jak to třeba máte vy :) Přítel mě rád má, to ano. Ale prostě to nedává skoro vůbec najevo. Když už dojde na to, že mu to řeknu, tak řekne že na to prostě není. Dřív na to byl, ale ne moc. Mám pocit, že mě má doma a že se prostě už snažit nemusí nebo já nevím.. :( Jo a teda ještě co mě hrozně štve, když jdeme spát tak nespime vedle sebe jako úplně. Ale každej na svoji půlce :cert: hrozně mě tohle to chybí..Ale co s tím, když on na to není? jak často vám třeba říká, že vás má rád, nebo miluje? Já to neslyšela tak půl roku :nevim: možná tohle téma je stupidní, ale zajímá mě jak na tom jsou i ostatní. Děkuji :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 17:03

My si říkáme často že se milujeme, neodejdeme bez toho a bez pusy z bytu, odpoledne když jsme doma tak nám nevadí že chvíli si děláme každý co chceme, o prcka se střídáme, pohlazení atd u nás nechybí… ale u tebe se mi to nezdá tak hrozné, důležité je že je s vámi a nechodí na pivo nebo automaty, zkus si s ním o tom promluvit

jahuhudka
Extra třída :D 10288 příspěvků 04.03.17 17:04

Proc ten prvni krok neudelas ty? Co treba musto tv partnerovi udelat masaz? Možná ti to druhy den oplati

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 17:08
@Doe_Jane píše:
My si říkáme často že se milujeme, neodejdeme bez toho a bez pusy z bytu, odpoledne když jsme doma tak nám nevadí že chvíli si děláme každý co chceme, o prcka se střídáme, pohlazení atd u nás nechybí… ale u tebe se mi to nezdá tak hrozné, důležité je že je s vámi a nechodí na pivo nebo automaty, zkus si s ním o tom promluvit

Kočko ano s námi je, občas třeba jednou za 3 týdny jde s klukama na pivo. Já je znám. S tím problém nemám ale prostě mě štve to, že jsme tu spíš jak spolubydlící :lol: :( já nevím, asi to teď moc řeším téma kramama, ale já to tak prostě cítím. A když sem mu to říkala, jestli mu to tak vyhovuje, říkal že je spokojený. On ty doteky nepotřebuje asi, pohlazení taky ne. Dřív mi dával i ráno pusu když šel do práce teď už to nedělá..Ale když přijde tak ji dostanu. Nevím, asi faaaaaakt moc žiju těma telenovelama. A možná bude i problém ve mě, protože já když vidím, že on nic, tak já taky ho nepohladim :( čekám prostě az něco udělá on, a pak sem z toho Akorad smutná a když už to dojde tak daleko, a třeba vedle brečím jako teď :,( tak mi řekne že to moc řeším.. :,( @jahuhudka na masáže není :nevim: :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 17:09
@Doe_Jane píše:

Mluvím s tím o tom, jemu to tak vyhovuje a zas nechci aby něco dělal jen proto abych byla já šťastná :(

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 17:10

:* zkuste si někam zajet spolu sami…

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 04.03.17 17:13
@Doe_Jane píše: :* zkuste si někam zajet spolu sami…

Když malá byla na víkendu u našich rodičů, já chtěla na výlet..On mi řekl, že ne, že tu není malá :(

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 04.03.17 17:13

Tak sem se propálila, no co :)

Janasas
Kelišová 5133 příspěvků 04.03.17 17:24

Já to tak jednu dobu taky brala, ale na druhou stranu asi když přijde z práce, tak se věnuje dítěti.. zase kdyby tobě tak zase by si říkala, že se nevěnuje malé-mu
Unás je to tak, že manžel přijde z práce, nají se, ale se síme spolu a prostě komunikujeme, dáme kávu atd. Pak si jde taky na PC nebo svoji práci a nebo s dětmi, jak kdy, to mu ale neukládám co má dělat..
Večer, než děti jdou spát, to tak prostě je- shon, frmol a pak večer klid..
To už pak záleží jak kdy.. Někdy prostě nemáme náladu ani jeden něco se.. protože i já třeba bych si ráda v klidu lehla do vany a nebo četla.. Někdy se spolu díváme na film něco si dobrého k tomu dáme a ležíme na pohovce.. jak kdy..
Ale upřímně musím napsat, že u nás to řeší chlap.. ale prostě já jsme mu řekla, že já potřebuju mít i někdo to svoje- klid, jenom klid. děti mi chodí i na záchod, koupání, takže.. :mrgreen:
Prostě mi stačí jenom si sednout vypnout, dám si třeba čaj, kváu něco a jen tak bez mluvení, přemýšlet a nebo něco sledovat v televizi

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 04.03.17 17:29

@Dojcanis Hele, tenhle pocit časem asi přijde v každým vztahu. Rozdíl je pouze v tom, kde člověk bydlí a kolik toho má na starosti nebo prostě co má za koníčky. U vás je škoda, že ty koníčky asi moc nejsou, jinak bys byla ráda za čas, kdy máš chvilku jen sama pro sebe. My kolikrát fungujeme každý ve svém koutku - manžel si upravuje fotky a já třeba něco šiju nebo tak. Nejsme zvyklí koukat se na televizi a když už, tak si velmi vybíráme, na co se spolu chceme koukat. Ale jsme zvyklí se tak nějak během dne obejmout, dát si pusu. Když jdu třeba kolem počítače, dám na chvíli manželovi ruce kolem ramen a zase jdu, on dělá cosi podobného, když jde kolem mě a třeba myju nádobí a nebo se věnuju koníčkům. Takže není důležité mít společně nějaké aktivity, ale důležitá je ta blízkost - i když s člověkem mlčím, vím že ho mám vedle sebe :nevim:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 04.03.17 17:30
@Janasas píše:
Já to tak jednu dobu taky brala, ale na druhou stranu asi když přijde z práce, tak se věnuje dítěti.. zase kdyby tobě tak zase by si říkala, že se nevěnuje malé-mu
Unás je to tak, že manžel přijde z práce, nají se, ale se síme spolu a prostě komunikujeme, dáme kávu atd. Pak si jde taky na PC nebo svoji práci a nebo s dětmi, jak kdy, to mu ale neukládám co má dělat..
Večer, než děti jdou spát, to tak prostě je- shon, frmol a pak večer klid..
To už pak záleží jak kdy.. Někdy prostě nemáme náladu ani jeden něco se.. protože i já třeba bych si ráda v klidu lehla do vany a nebo četla.. Někdy se spolu díváme na film něco si dobrého k tomu dáme a ležíme na pohovce.. jak kdy..
Ale upřímně musím napsat, že u nás to řeší chlap.. ale prostě já jsme mu řekla, že já potřebuju mít i někdo to svoje- klid, jenom klid. děti mi chodí i na záchod, koupání, takže.. :mrgreen:
Prostě mi stačí jenom si sednout vypnout, dám si třeba čaj, kváu něco a jen tak bez mluvení, přemýšlet a nebo něco sledovat v televizi

Ty si zlato, že si se rozepsala. Takze to asi moc řeším. Protože to máte velice podobné. Taky občas koukáme večer na film když malá spí, taky na kanapi vedle sebe. Ale třeba to hlazení po noze, po ruce prostě cokoliv. Je to pryč. Bylo to na začátku našeho vztahu :( já nevím, asi sem moc přecitlivělá. U nás třeba když já nemám den, náladu a on to pozná jen co otevře dveře od bytu, tak je radši ticho a nic neříká. To mě třeba taky štve, že se nezajímá třeba co mi je. A taky třeba dokážeme sedět na gauči při TV a jen tak mlčet, prostě beze slova. Nevím..Asi to opravdu moc řeším a koukám na ty filmy. Ale moc děkuji za zkušenosti :kytka:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 04.03.17 17:33
@Amys píše:
@Dojcanis Hele, tenhle pocit časem asi přijde v každým vztahu. Rozdíl je pouze v tom, kde člověk bydlí a kolik toho má na starosti nebo prostě co má za koníčky. U vás je škoda, že ty koníčky asi moc nejsou, jinak bys byla ráda za čas, kdy máš chvilku jen sama pro sebe. My kolikrát fungujeme každý ve svém koutku - manžel si upravuje fotky a já třeba něco šiju nebo tak. Nejsme zvyklí koukat se na televizi a když už, tak si velmi vybíráme, na co se spolu chceme koukat. Ale jsme zvyklí se tak nějak během dne obejmout, dát si pusu. Když jdu třeba kolem počítače, dám na chvíli manželovi ruce kolem ramen a zase jdu, on dělá cosi podobného, když jde kolem mě a třeba myju nádobí a nebo se věnuju koníčkům. Takže není důležité mít společně nějaké aktivity, ale důležitá je ta blízkost - i když s člověkem mlčím, vím že ho mám vedle sebe :nevim:

Hodná :kytka: a přesně o tom mlčení jsem psala jsem ráda že ho mám doma, že nikde necoura a taky dokážeme jen tak mlčet vedle sebe. To že třeba myjí nádobí, tak taky dřív mě třeba objal..Teď už to prostě tak není..A nebo když už to tak je, a udělá to, já mám hnedka krásnější den. A nabije mě to třeba i na tejden..Hrozně moc to pro mě je, jen je škoda že to tak necítí taky. Jen mám občas kolikrát stavy, že si myslím, že to prostě se schyluje ke konci nebo prostě, že už to nikdy tak nebude hezký, víš o čem teď mluvím :,(

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 04.03.17 17:37

@Dojcanis Ale to není nic, s čím by se nedalo nic dělat, jen musíš komunikovat. Oni ti chlapi to vnímají jinak. Manžel se vždycky smál, že jsem tuleň a tak, on je ten, kdo má menší potřebu se přes den objímat a tak. Taky jsem měla stavy, kdy jsem čekala, jestli za mnou přijde a tak, ale to je špatně. Normálně za ním jdi a řekni, že potřebuješ obejmout. Když to budeš chtít pravidelně, tak to pak nebudeš muset ani vyžadovat a zautomatizuje se to, je to jen o tom zase začít. Klidně mu tu nohu začni hladit ty a kdybyse zeptal, co blbneš (jojo, pánové občas umí potěšit), tam mu normálně řekni, že neblbneš, že ti jen takovéhle věci chybí. Prostě se nedej otrávit mužskou spokojeností :mrgreen: :lol:

Janasas
Kelišová 5133 příspěvků 04.03.17 17:38

@Dojcanis no možná to vyzní blbě, ale ono možná je to možná i tím, že my ženské na mateřské někdy!!! melem jenom o dětech a takových těch domácích věcech a možná to neni to pravé téma pro rozhovor.. O dětech mylsím, krmení, pleny atd..
Třeba my, když máme před dovolenou a vybírámě, tak vidím, že ta komunikace je o něčem- řešíme třeba dovolenou, kde pojedem, co tam budem atd..
ale když manžel přijde z práce, co mu mám i já pořád říkat- nové informace… prostě někdy vedle sebe jen tak ležíme sedíme a díváme se na televizi

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 04.03.17 17:40

@Janasas Já v tomhle mám manžela zlatého. Přijde domů z práce a já melu a melu a on jen prohlásí - chápu, potřebuješ si říct těch svých tři tisíce slov, zasmějeme se tomu a pak mě poslouchá dál. Ono mě to za chvíli stejně přestane bavit :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama