Jak vypadá vyléčená bradavice

Anonymní
27.1.20 13:11

Jak vypadá vyléčená bradavice

Zdravím Vás, chtěla bych poprosit o radu, kdo má zkušenosti. Dlouho mě trápí bradavice na plošce nohy. Byla jsem i vypalovat, ale vrátila se. Teď jsem zkoušela Kolodium Forte. Už odpadla, mám tam teď jednu malinkou černou tečku, uprostřed živé-červené maso a okolo je kůže bílá-jakoby zvlhlá. Mám dál mazat? :nevim: V příbalovém letáku jsem nic nenašla a na jiných diskusích taky ne. Chci se toho už zbavit a jít třeba s dětma na bazén :,( děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27.1.20 13:20

Já vždy nechala zahojit okolí a mazala dokud tam byly černé tečky. Měla jsem bradavice u nehtu na noze (bylo jich několik vedle sebe).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
27.1.20 13:31

Tak vyléčená je až tam vůbec není, dcera měla několik měsíců na noze, taky jsme mazali, několikrát to vypadalo, že se odloupla, ale vždy se jakoby vytvořila znova, až jednou zčernala, odloupla a byla pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
27.1.20 13:39

Mě mamka ty černé tečky pravidelně po vykoupání vytahovala jehlou, namazala a bylo po problému do měsíce max dvou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 14:20

@lucik2011 taky mi zčernala, mám tam pod tím maso. Tak jsem nevěděla, jestli už je to hotovo :) v podstatě tam taky nic není, kromě té jedné tečky. Nechci si to zase zbytečně dráždit, to živé. Tak asi zkusím počkat :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.1.20 14:20

Díky všem za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama