Jak vypadá vyrážka u covidu?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 23:40

Jak vypadá vyrážka u covidu?

Ahoj, můžete mi prosím poslat někdo fotografii, nebo nějak popsat, jak u vašich DĚTÍ vypadala vyrážka u covidu? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.1.22 23:56

Po celém těle krupice

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 00:14

Díky moc a prosím tě měl to ihned od začátku, nebo až „po nemoci“? Řeším totiž, že dítě bylo nemocné, pak se osypolalo takovou svědivou krupičkou, tak 5. den asi? Nemělo při té nemoci horečku, takže dle Mudry to ani 5. ani 6. nemoc není a dostali jsme antihistaminika, že asi alergie a máme sledovat jídelníček, ale na covid žádné testy nebyli, tak mě to napadlo. Já jsem teda měla testy negativní, ale kdo ví. Dítě na covid očkované není, nemá ani těch pět. Na testy dítě vést teď neplánuji, jsem ráda, že je mu lépe a nevytáhli jsme paty z domu za celou dobu, takže o to by nešlo, jde mi o původ vyrážky, jestli vážně alergie, protože nevím na co. Já ale alergie mám nějaké, tak možné to je.

• Citovat
  • Nahlásit
1780
4.1.22 00:33

Kdysi dle mudt, byla podobná vyrážka jako reakce na očkování proti zarděnkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 07:00
@Anonymní píše:
Díky moc a prosím tě měl to ihned od začátku, nebo až „po nemoci“? Řeším totiž, že dítě bylo nemocné, pak se osypolalo takovou svědivou krupičkou, tak 5. den asi? Nemělo při té nemoci horečku, takže dle Mudry to ani 5. ani 6. nemoc není a dostali jsme antihistaminika, že asi alergie a máme sledovat jídelníček, ale na covid žádné testy nebyli, tak mě to napadlo. Já jsem teda měla testy negativní, ale kdo ví. Dítě na covid očkované není, nemá ani těch pět. Na testy dítě vést teď neplánuji, jsem ráda, že je mu lépe a nevytáhli jsme paty z domu za celou dobu, takže o to by nešlo, jde mi o původ vyrážky, jestli vážně alergie, protože nevím na co. Já ale alergie mám nějaké, tak možné to je.

Objevilo se to v průběhu nemoci..horečky neměl..měli jsme dávat taky kapky na alergii-vic s tím moc neuděláš..jsou vyrážky, které nemusí být vyloženě po horečce, jestli je to po covidu asi teď nezjistis (leda vzít protilátky :think: to by aspoň naznačilo)..pokud je to po nějaké viroze, za pár dní to zmizí, pokud alergo, bude se to vracet stále…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat