Jak vypadá výsledek testu otcovství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 16:09

Jak vypadá výsledek testu otcovství?

Dobrý den,
vzhledem k poněkud složité rodinné situaci (zhrzená bývala partnerka mého partnera mne pomlouvá, že naše dítě není jeho) bych pro klid ráda udělala synovi test otcovství.
Nechal si ho někdo dělat? Stačí jim poslat synův dudlík a partnera setřít přiloženou stěrečkou? 2×30 sekund mne syn nenechá šťourat se mu v pusince :D Jak prosím vypadají výsledky? Je tam jasně dané jméno dítěte, jméno muže a že je definitivně otec?
Děkuji za reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5511
5.7.22 16:27

A proč tě tak štve nějaká nádhera s kterou tvůj partner není, což samo o sobě o něčem vypovídá, že není s ní ale s tebou. Tak na ní hoď bobek, nejlíp jí úplně vypusťte ze života, a žijte si svůj šťastný život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41419
5.7.22 17:00
@Anonymní píše:
Dobrý den,
vzhledem k poněkud složité rodinné situaci (zhrzená bývala partnerka mého partnera mne pomlouvá, že naše dítě není jeho) bych pro klid ráda udělala synovi test otcovství.
Nechal si ho někdo dělat? Stačí jim poslat synův dudlík a partnera setřít přiloženou stěrečkou? 2×30 sekund mne syn nenechá šťourat se mu v pusince :D Jak prosím vypadají výsledky? Je tam jasně dané jméno dítěte, jméno muže a že je definitivně otec?
Děkuji za reakce

to se chystáš za bývalkou mávat jí tím před nosem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
5.7.22 17:17

To je tedy hodně divný důvodu k testu otcovství.. nechápu proč se na ní nev. seres a neposles jí do p.dele.. :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5813
5.7.22 17:21

@Elin29 @vokishka Spíš exka nahlodala i chlapa tak proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29698
5.7.22 17:29
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Děkuji za reakce

A co je ti do exky? I kdyby bylo dítě souseda, tak ji to může být úplně buřt a určitě bych ten test nedělala zrovna kvůli ní :nevim: jedlti máš svědomí čisté, tak bych se na nějaké pomluvy zvysoka vykašlala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43756
5.7.22 17:38
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Děkuji za reakce

Já bych se v případě, že příťa je opravdu otec, na nějaké testy vyprdla. Ona ti je proplatí? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83619
5.7.22 18:04
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Děkuji za reakce

Takze si partnera podvadela, jo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat