Reklama

Jak vypadají pupínky z horka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.07.10 12:00
Jak vypadají pupínky z horka?

Holky, malá má na zádíčkách drobné pupínky a lehounce začarvenalou kůži. Je to patrné, když se dívám zblízka a ty pupínky jsou jen trochu hmatné. Mohlo by to být z toho horka? nebo má na něco alergii? Nového k jídlu neměla nic, jen piškoty a tam jsou vejce - tak že by to bylo z toho?
Poradíte?

Reklama

Reakce:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 14.07.10 12:10

Může to být z horka a může to být i alergie a klidně na ty piškoty…
Takhle se to na dálku říct nedá. Uvidíš, jestli se jí to bude ztrácet nebo se to rozšíří.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 14.07.10 12:23

No, má to vlastně od včerejška a pořád stejný…

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 14.07.10 12:49
Týja píše:
No, má to vlastně od včerejška a pořád stejný…

A včera jsi jí dala ty piškoty?

Kamca78
Kecalka 425 příspěvků 14.07.10 13:05

ahojky..potničky z horka mají střed naplněnej tekutinou ( je to dobře vidět) …kopřivka naopak jsou jenom čevené pupínky

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 15.07.10 13:43

Ahojky, dneska jsem piškoty ani nic podobného nedala a pupínky má pořád stejné. Ty pupínky mi přijde, že mají uvnitř tekutinu, ale zase mi nepřijde, že by se potila…i když asi se potí, je taková ulepená. Má citlivou kůži od narození, stačí ji trochu zmáčknout nebo chytit a už je červená, i ve vodě takhle reaguje. Budu doufat, že je to z horka, i když piškoty (byť amarantové) dlouho neuvidíme :-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >