Jak vypadají samolepky na zeď a nábytek

26.2.21 22:34

Jak vypadají samolepky na zeď a nábytek

Ahoj :mavam:
ráda bych se zeptala těch z Vás, které tapety v dětských pokojících již mají. Zařizujeme pokojíček a bude mít velkou bílou skříň. Přemýšlela jsem, zda to nepolepit nějakými nálepkami, třeba puntíky, ale mám strach, aby to nevypadalo kýčovitě. Poslední zkušenost mám v se samolepkami v bývalém bytě, kde nájemnice před námi polepila kuchyňskou linku a bylo to příšerný :D. Na fotkách vše vypadá hezky, ale v reálu to nedokážu posoudit, tak mi prosím sdělte své postřehy. To samé se týká zdí - také jsem přemýšlela, že bych tam nalepila třeba jednu velkou samolepku, ale mám strach, že když se k tomu přiblížím, bude to vypadat hrozně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
905
26.2.21 22:44

Tapety jsme nedali. Děti mají hodně barevných hraček, ze začátku se hračky i dost mění. Tak je lepší dát nějaký neutrální základ. Jako výzdobu jsme zvolili jejich výkresy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
26.2.21 22:54

No pokud by to byly samolepky vyloženě na zed´, tak jsou jako izolepa, aspoň ty okraje teda, takže to vypadá docela decentně. A jde to dobře sundat. Mně se třeba to nepovedlo hned napoprvé, tak jsem to v pohodě sundala (kousek, půlku) a zase přilepila a v poho. A to je mám z Aliexpresu. ;)
Ale teda, bílou skříň bych do dět. pok. zrovna nekupovala, bych se bála, že to zapatlají. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53071
26.2.21 23:11

Měli jsme kombinaci jednobarevnej koberec a závěsy, do 1 m barevná stěna, bílej nábytek a na jedné zdi velká samolepka stromu se zvířátkama a vypadalo to moc hezky. Samolepka šla i po 7 letech bez problémů a bez následků sloupnout. Teď už je dítě větší, tak si tam nechalo jiné samolepky - jednobarevné siluety zvířat, opět to vypadá dobře a dá se to normálně přelepit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 23:47

@Taktinevím to já nemám na výběr. Buď skříň se zrcadlem, což mi přijde šílený, nebo mi tam přítel dá místo zrcadla bílou desku. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
27.2.21 00:02

My jsme v obýváku chtěli udělat takový koutek. Měli jsme matraci, která nebyla kam dát tak jsme ji využili na ten koutek ale samozřejmě kolem jen bílé zdi a bylo to takové o ničem. Navíc všechno skoro zavřené ale v kiku jsme sehnali samolepky na zeď asi za 49 korun. Každému se to nemusí líbit, ale my jsme spokojený. Ještě to teda není hotové chybí tam obraz se jménem malý. Samolepky jsou úplně obyč krásně drží ale zároveň jdou úplně lehce sundat a za ty peníze dobrý :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
27.2.21 11:26
@Ladenape píše:
My jsme v obýváku chtěli udělat takový koutek. Měli jsme matraci, která nebyla kam dát tak jsme ji využili na ten koutek ale samozřejmě kolem jen bílé zdi a bylo to takové o ničem. Navíc všechno skoro zavřené ale v kiku jsme sehnali samolepky na zeď asi za 49 korun. Každému se to nemusí líbit, ale my jsme spokojený. Ještě to teda není hotové chybí tam obraz se jménem malý. Samolepky jsou úplně obyč krásně drží ale zároveň jdou úplně lehce sundat a za ty peníze dobrý :P

Máte to hezký už ted´ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat