Jak vypadala vaše rekonvalescence po odebrání vejcovodu?

4
30.5.21 17:56

Jak vypadala vaše rekonvalescence po odebrání vejcovodu?

Ahoj holky.
Mam za sebou odebrani leveho vejcovodu po mimodelznim těhotenství.
Vejcovod mi byl odebrán v 7+3tt. Duvodem nejspis byly srusty ve vejcovodu. Prosla jsem si v posledním mesici strachy, bolestmi, litostmi i smirovanim… Moje otazka ale zní, jak u vas vypadala rekonvalescence po odebrani vejcovodu? Mírně krvacim od operace (27.5.), neni to hodne krve, ale preci jen neco. Pri propousteni z nemocnice mi rekli, ze kdybych krvacela moc, nebo mela neumerne bolesti, at zenu opet do nemocnice. Bolesti mi nepřijdou neumerne, proste se citim jako 3 dny po operaci. Jen uz asi p měsíci krvaceni nepoznam, co je v mezich a co ne… Jsem uz ze vseho trochu unavená, poslední mesic byl na psychiku opravdu zahul, tak bych potrebovala alespoň trosku uklidnit. Holky, ktere maji za sebou podobnou zkušenost, jak to u vas probíhalo? Dekuju a vsem snazilkam preju, aby se z nich co nejdřív staly maminky❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
835
30.5.21 18:07

To je normalni. Ja krvacela tyden. Po trech tydnech prisla normalni menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.5.21 18:09

@Len123l
Parada, to jsem presne potřebovala slyset! Dekuju za odpověď :)
A jak dlouho je, co to mas za sebou? A uz se zadarilo na miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
30.5.21 18:15

Ja Pak otehotnela po pul roce, to se neudrzelo, pak po dalsim pul roce to se taky neudrzelo pak to neslo rok tak sem si zasla do caru kde sem dostala prask a otehotnela a jak to prislo tak to odeslo. Ted sem tri tydny od operace po druhem mimodeloznim takze ja dite bohuzel uz mit nemuzu

Neni to obvykle. Takze se toho nelekej. Spis az otehotnis tak normalne a bude vse v poradku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.5.21 18:20

@Len123l

Teda, mas za sebou opravdu dlouhou cestu a upřímně musim rict, ze je mi to opravdu líto i kdyz si asi jen umim představit, cim vsim sis prosla. Pro me je momentálně druhe mimoděložní nocni mura, ten kolotoc kolem toho je opravdu ošklivý a samozřejmě přemýšlím i nad variantou, ze se to může opakovat. Jsi silná a dekuju ze i pres to, ze si sama prožívás tohle všechno me jeste dokazes podporit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
30.5.21 18:25

@Kajous94 rozumim ti. Ja to mela za minutu dvanact to prvni malem me to zabilo. Ted to bylo tak ze sem zacala krvacet o tyden driv mez normalne a po dvou dnech zas tak sem rekla ze to neni normalni a udelala si test. Cekala sem teda s potratem a ne s mimo. Ale sem rada ze sme sla hned. Uz sem zacinala krvacet do bricha a pry bych to nemusela do rana prezit.

Paradoxne se mi po tomhle ulevilo tim ze uz to nemusim resit a nemusim se s tim stresovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.5.21 18:45

@Len123l
Po tom vsem cim sis prosla ti verim, ze se ti na jednu stranu muselo ulevit.
Jsi silná ženská a moc diky za uklidnění. Tobě preju, at uz je jen lip, jak psychicky, tak fyzicky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
30.5.21 18:51

@Kajous94 dekuji 😌

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu