Jak vypadalo vaše bříško v 28tt?

Anonymní
8.12.19 19:04

Jak vypadalo Vaše bříško 28 týden?

Ahoj holky,
pojďte se podělit o fotky, jak vypadalo vaše těhotenské bříško ukončený 28 tt.

Mně každý říká že ho mám nějaké malé :(, a to jsem prcek (159 cm). Přes bříško mám jen 88 cm, není to málo? Foceno ted večer, rano bývá trochu menší :)

Jak vypadalo to Vaše?:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.12.19 19:14

Máš břicho jak já před porodem. Malé teda neni ani náhodou. A to největší pribirani tě teprve čeká.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 19:18
@Anonymní píše:
Máš břicho jak já před porodem. Malé teda neni ani náhodou. A to největší pribirani tě teprve čeká.

Myslíš? Já když vidím ty fotky těch těhotných ve stejném týdnu jako já, tak si říkám kde berou takové bříško…

• Citovat
  • Nahlásit
152
8.12.19 19:19

Já měla v tomhle týdnu břicho podobné, jen víc nahoře. Neboj, ono to teď půjde rychleji, ale zase to neznamená, že ti naroste mega buben :-) ale určitě se teď břicho bude znatelně zvětšovat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 19:21
@Ilse22 píše:
Já měla v tomhle týdnu břicho podobné, jen víc nahoře. Neboj, ono to teď půjde rychleji, ale zase to neznamená, že ti naroste mega buben :-) ale určitě se teď břicho bude znatelně zvětšovat :-)

Děkuji za podporu :) je pravda že mi přijde bříško už 2 měsíce furt takové stejné :D ale to je asi tím jak se člověk vidí a pozoruje každý den, tak pak ty změny asi tolik nevnímá.. :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
6395
8.12.19 19:25

Takove jsem nemela ano v den porodu, mit takove uz ve 28tt tak to by me netesilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2172
8.12.19 19:26

Jsem 22tt a mam bych řekla větší. Měřim 156 cm - vazila jsem před otěhotním 50 kg. :) Jinak přeji hezký zbytek těhotenství :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 19:30
@alena1995 píše:
Jsem 22tt a mam bych řekla větší. Měřim 156 cm - vazila jsem před otěhotním 50 kg. :) Jinak přeji hezký zbytek těhotenství :srdce:

Jé to určitě máte větší než já :lol: ja když si sednu tak to skoro ani není vidět, že jsem těhotná :lol:..také přeju krásné těhotenství a zdravé miminko :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1313
8.12.19 19:30

Tak já jsem 26+. Čekám teda třetí dítě, ale měla jsem takové v každém téhotenstvi. Měřím 156 cm. Popravdě mě překvapuje kolik Holek ti tu píše že u porodu měli menší. Já nikoho s mensim u porodu než máš ty teda neznam

Edit:pardon za dvě stejné fotky, nejdřív se mi neukázala, teď nejde smazat

Příspěvek upraven 08.12.19 v 19:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 19:31

@Jogrr Opravdu jste měla v den porodu ještě menší? 8o a miminko v pořádku, míry a všechno?

• Citovat
  • Nahlásit
24619
8.12.19 19:31

Mně také přijde malé, měla jsem u všech větší. Ale to těžko ovlivnis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 19:33

@blueberryx Děkuji za názor, mě to také překvapuje, já vidím všude krásná bříška jako máte i Vy…neumím si představit, že někdo rodí s velikostí co mám teď já, to nechápu kde se to miminko vejde.. :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 19:34

@Crystal87 děkuji za názor..právě nevím zda na kontrole u DR nemám požadovat třeba UTZ, aby mimčo zkontrolovala zda prospívá a roste..člověk je v takové nejistotě, nerada bych něco podcenila

• Citovat
  • Nahlásit
1313
8.12.19 19:38
@Anonymní píše:
@blueberryx Děkuji za názor, mě to také překvapuje, já vidím všude krásná bříška jako máte i Vy…neumím si představit, že někdo rodí s velikostí co mám teď já, to nechápu kde se to miminko vejde.. :dance:

Někdo má to štěstí, ja bych se nestresovala, určitě je vše v pořádku, bříško ještě naroste a brzy se dočkáte zdravého miminka :srdce:. Zvlášť když čekáte první, tak neroste tak rychle jako když už je to vytáhlé :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
8.12.19 19:41

První těhotenství jsem taky neměla moc velké břicho, až poslední měsíc se snad zdvojnásobilo. Teď jsem znovu těhotná ve 29tt a i doktorka mi ve čtvrtek řekla, že mám teda buben, v obchodě se mi paní pokladní chlubila, že taky čekají vnoučátko na Vánoce. Přibrala jsem z 58 kg 9 kg, a to se kvůli permanentnímu pálení žáhy skoro bojím jíst.
No moc mě to netěší, začínají bolet záda, špatně se už s tak velkým břichem spí, neostříhám si už ani nehty na nohou :) A to mě ještě čeká 10 týdnů. Už aby to bylo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat