Jak vypadat dospěleji?

27.10.20 21:08

Jak vypadat dospěleji?

Zdravím,
chtěla bych vás poprosit o nějaké tipy jak vypadat na svůj věk. Ano já vím, mám být ráda, že vypadám mladší, což jsem. Jenže momentálně to potřebuji naopak. Je mi 23 let, v obličeji vypadám na 15 a začala jsem pracovat na základní škole, kde na vzhled učitelů je více nahlíženo. Měřím 163 cm, nejsem ani tlustá ani hubená, jsem sportovní typ (mikiny, kalhoty, botasky), make up moc nenosím (max, řasenku, tenké linky), vlasy jsem ostříhala po ramena, ale to vůbec nepomohlo. A právě hledám nějaké cesty, jak vypadat na svůj věk, vypadat dospěleji, co trošku pozměnit nebo přidat, či ubrat. Ono je to totiž vtipné legrační když vypadám na míň, ale občas věta typu: Já myslela, že patříte do 9. třídy. Není zrovna dvakrát příjemná. Samozřejmě respekt si dovedu dobýt, ale chtěla bych vypadat dospěleji, Takže doufám, že se tu najde někdo kdo mi může poradit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2017
27.10.20 21:13

Ja bych změnila oblékání. Nemůžeš vypadat starší když se oblékáš jako tvoji žáci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
27.10.20 21:14

Co malá úprava šatníku? Vypadat víc žensky? :think: i když ne každý se cítí v šatech, sukních ve své kůži, chápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20828
27.10.20 21:16

No asi bych zvolila obleceni vhodne ke svemu veku a profesi. Botasky a mikina je fakt outfit ditete na zakladce a ne ucitelky :nevim: pak ten make up dela taky dost, nemusis mit na obliceji tunu cehosi, ale jenom lehce se upravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937
27.10.20 21:18

@sarkaprazan Můj syn když nastupoval do první třídy měli jsme se seznámit s učitelkami. Sedělo tam nějaké hůdě, myslela jsem, že dítě nějaké paní učitelky, co za ní přišlo do práce a ona paní učitelka z B. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12732
27.10.20 21:23

Aha, teď mi došlo, proč učitelky nosí na sobě to co nosí, vždycky mě to na třídních schůzkách překvapovalo. Teď vím odpověď. Jinak ano, oblečením té změny docílíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
27.10.20 21:31
@sarkaprazan píše:
Zdravím,
chtěla bych vás poprosit o nějaké tipy jak vypadat na svůj věk. Ano já vím, mám být ráda, že vypadám mladší, což jsem. Jenže momentálně to potřebuji naopak. Je mi 23 let, v obličeji vypadám na 15 a začala jsem pracovat na základní škole, kde na vzhled učitelů je více nahlíženo. Měřím 163 cm, nejsem ani tlustá ani hubená, jsem sportovní typ (mikiny, kalhoty, botasky), make up moc nenosím (max, řasenku, tenké linky), vlasy jsem ostříhala po ramena, ale to vůbec nepomohlo. A právě hledám nějaké cesty, jak vypadat na svůj věk, vypadat dospěleji, co trošku pozměnit nebo přidat, či ubrat. Ono je to totiž vtipné legrační když vypadám na míň, ale občas věta typu: Já myslela, že patříte do 9. třídy. Není zrovna dvakrát příjemná. Samozřejmě respekt si dovedu dobýt, ale chtěla bych vypadat dospěleji, Takže doufám, že se tu najde někdo kdo mi může poradit. :)

Určitě do práce nenos mikinu a botasky, to je tak pro puberťáky. Nemusíš nosit šaty a sukně, pokud ti nevyhovují. Pro začátek si kup nějaký kabát, pěkné, třeba barevné sáčko, k tomu klidně kalhoty a svetřík nebo halenku/ top. Boty dle zvyku- baleríny, chelsea boots, kotníkové, do práce i sandálky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
27.10.20 21:49

Ty botasky a spol..mas s napisama nebo bez? jestli s napisy a pokud nechces uplne menit svuj styl tak bych zacla kupovat veci bez napisu, kalhoty tmavsi dziny, ne svetle. Pripadne bych volila nejaky plateny kalhoty jako maji kluci chinos. A nebo misto mikin zkus svetry to taky pomuze udelat trosku vic serioznejsi.

A vrele doporucuju nastuduj si co jsi za typ jestli jaro, leto, podzim nebo zima. K tomu jaky presny podtyp. Najdi si tak dve barevy co se ti libi a co ti budu sluset v tom tvem idealnim ostinu, pridej k tomu jednu vyraznejsi. Plus bila / cerna. A nasledne teprv zacni kupovat novy veci. Diky tomu, ze budes vic sladena tak to bude taky pusobit ze nad tim vic premyslis a imho to dokaze i z 15ti lety slecny udelat starsi a vazenejsi damu.

Btw prikladam svoji paletu barev a vzoru co mam rada, jeste to neni uplne na 100% ale dost to pomohlo s nakupovanim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14271
27.10.20 21:50

Pokud nepomohli ani vlasy, tak leda zmena stylu oblekani. Ale to se pak nebudes citit dobre :nevim: Jako zkusit bys mohla treba misto tricka dat obcas halenku. Misto mikiny svetr. Zkusit saty/sukni. Misto bundy nejaky kabat :palec: Ale pokud na to nejsi zvykla, tak na to jdi pomalu at se necitis divne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
27.10.20 22:15

Tak zrovna vlasy po ramena jsou dost omlazující účes samo o sobě. :lol: Úplně bych tě netlačila do toho, aby ses oblékala jako stará-mladá nebo nějak proti tvému vkusu… Spíš se zaměř na kvalitu - kolikrát když jsme si v 15 půjčily něco epesního - klidně i tu mikinu, hned jsme vypadaly na 25. Prostě čím precizněji budeš vypadat, tím dospěleji budeš působit; takže ten účes vlastně taky souvisí, chce to super střih. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 16:47

Zkusila bych dospelejsi obleceni.. nejaky zensky kostymem nebo tak. Také nevyrazne barvy by tomu mohly trochu pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat