Jak vyplnit druhou stránku přihlášky na SŠ?

692
13.2.20 16:01

Jak vyplnit druhou stránku přihlášky na SŠ?

Ahoj, dívám se na přihlášku na střední školu a nerozumím, jak mám vyplnit druhou stranu.
Jsou tam průměry za školní roky v políčcích 1 a 2 a znovu 1 a 2. Jde mi o víceleté gymnázium, kde počítají průměr známek za druhé pololetí čtvrté třídy a první pololetí páté třídy. Ty průměry chci vyplnit sama na základě ověřených kopií vysvědčení, ale nějak jsem to nepochopila. Mám tam sama zřejmě vypsat i předměty, ze kterých škola počítá body za známky, ale jak si poradit s těmi políčky?

http://www.msmt.cz/file/51295/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2238
13.2.20 16:05

Nám to teda vyplňuje škola, ale ano, vyplnit všechny známky a z nich průměr…v čem je problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5255
13.2.20 16:05

Známky by měla vyplnit a potvrdit škola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
13.2.20 16:06

Nemusí, může i uchazeč sám, pak tam dole zaškrtne příslušnou kolonku.

@Hořec píše:
Známky by měla vyplnit a potvrdit škola.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
13.2.20 16:07
@Anik píše:
Nám to teda vyplňuje škola, ale ano, vyplnit všechny známky a z nich průměr…v čem je problém?

Jak je napsáno ročník (slovně) tak prostě napíšu čtvrtý - k tomu to 1 a 2 jsou pololetí a vedle bude tedy pátý ročník a zase 1 a 2 pololetí a já tedy vyplním jen ta pololetí, které naše škola chce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
13.2.20 16:08

Jojo, opravdu v tom nehledej žádnej zádrhel.

@izquierdo píše:
Jak je napsáno ročník (slovně) tak prostě napíšu čtvrtý - k tomu to 1 a 2 jsou pololetí a vedle bude tedy pátý ročník a zase 1 a 2 pololetí a já tedy vyplním jen ta pololetí, které naše škola chce?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692

Nechci žádat školu o vyplnění známek, budeme mít ověřená vysvědčení, nechci do toho naši školu vůbec zapojovat a někomu něco sdělovat.
Je to na rozdíl od přihlášek na VŠ zdarma, nikde nevidím informace o poplatku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
@Anik píše:
Jojo, opravdu v tom nehledej žádnej zádrhel.

Mně jen zmátlo, že tam těch polí je více, než chce dané 8G, proto jsem to nepochopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
13.2.20 16:11

Protože každá škola to má jinak, náš gympl chce i to první pololetí, tak aby nebylo několikero formulářů…

@izquierdo píše:
Mně jen zmátlo, že tam těch polí je více, než chce dané 8G, proto jsem to nepochopila.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
13.2.20 16:13

@izquierdo
jen dotaz, bez rýpání,,,proč to škola nesmí vědět? Jako kdyby se nezadařilo, tak ať není ostuda? to snad takto nefunguje. Já přiznám, že holka zkoušela gympl ze sedmičky, nezadařilo se, teď jde z devítky. Takových případů je, co se na víceleté nedostanou, kor na to šestileté, těch je jako šafránu a otvírají většinou po jedné třídě,,, takže podobné pocity jsem vůbec neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12568
13.2.20 16:13

@izquierdo ne, nic se neplatí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18536
13.2.20 19:06

Ja zadne instrukce ze skoly nedostala, nijak je nezajima, ze nase dite bude delat zkousky, je to nase vec. Takze jsem vyplnila podle vzoru na netu ( maji nektera gymnazia na strankach), predmety a znamky opsala presne podle vysvedceni (na jedne skole chteji i prvni pololeti ctvrte tridy) a poslala k potvrzeni. Skola uz ma prostor jen dat razitko, vsechno ostatni jsem peclive vyplnila :mrgreen: Tak jsem zvedava, co se mi vrati…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
14.2.20 08:48

@mroe
Je pravda, že když holka zkoušela 6G, tak to školu taky nezajímalo, jen teda vytiskla přihlášku i s vyplněnýma známkama, podepsanou, a školy jsme si doplnili sami.

Kdežto teď, v devítce, se do všeho pletou, chtěj radit, dělají mi v tom binčus, gympl má na stránkách jasnou instrukci, že termín zkoušky nevyplňovat, neb je daný, a dny zkoušek určí pořadí škol, jaké na přihlášce vypíšu, ale naše ZŠ je nejchytřejší a nechce mi přihlášku podepsat bez vypsaného termínu zkoušky,,, no opravdu vzpomínám za sedmou třídu, kdy je nic nezajímalo. Jen teda známky tiskly, tojo.
Tak pardon, to jsem si jen ulevila a příspěvek mroe mi to připoměl a umožnil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18536
14.2.20 09:02

Termin zkousek jsem dle instrukci nevyplnila :mrgreen: Je dan poradim, ve kterem zapisu ty dve skoly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
14.2.20 09:26

@mroe
no a naše základka to nechápe a prudí. ale to nic, to není k tématu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama