Jak vypnout a nestresovat se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 09:33
Jak vypnout a nestresovat se?

Dobrý den, potřebovala bych radu, jak prostě vypnout a nestresovat se. Chtela jsem si užít prázdniny, ale pořád myslím, co mě čeká v lednu za zkoušky a podobně :( a celkově jsem pořád ve stresu a už mě to nebaví :(

Reakce:
89Luca
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 24.12.18 10:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, potřebovala bych radu, jak prostě vypnout a nestresovat se. Chtela jsem si užít prázdniny, ale pořád myslím, co mě čeká v lednu za zkoušky a podobně :( a celkově jsem pořád ve stresu a už mě to nebaví :(

Leden je daleko a na zkoušky máš 3 pokusy, zatím co na vánoce čekáš celý rok a jsou jen jednou. I učitelé jsou lidi a ver mi, že jsou důležitější věci než uspět u zkoušky. Užívej si prázdniny a svátky :hug:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34933 příspěvků 24.12.18 10:12

Na tohle žádný recept není a už vůbec ne jednoduchý. Jako začátek bych vyzkoušela dýchání. Když se ti začnou dotírat myšlenky na to, co vše musíš zvládnout, v klidu se posaď nebo si lehni a dýchej pomalu do břicha, do hrudníku a mysli jen na to, jak dýcháš. Postupně mysli i na každou část těla. Uvolníš se tak aspoň na chvilku. Dál je potřeba pracovat na svém vědomí, neustále si třídit myšlenky, co je důležité a co počká. A přesvědčit sama sebe, že děláš vše, co je ve tvých silách, že jsi šikovná a tak. Bohužel občas pomůže až kolaps, než si to člověk zcela uvědomí, tak snad se ti taková krajní situace vyhne a vše zvládneš.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26398 příspěvků 24.12.18 10:41

Precti si kazdy den neco z uceni, budes mit dobry pocit.

tulipán
Závislačka 4841 příspěvků 24.12.18 22:32

Sepis si rozpis, co se musis na kdy naucit a kdy musis zacit, abys to stihla. Plus rovnou rezervace knih v knihovne, bez zdroju se spatne uci a neni nic horsiho, nez pozde zjistit, ze ucebnice je na dalsi dva tydny v rezervaci zablokovana a kdyz je stesti, tak se da za litr koupit :zed: (vlastni zkusenost :lol: ). Dej si datum, kdy se zacnes ucit. Kdyz je realny plan i podklady, tak se hlava uklidni.

Hannna.Kol
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 12:45

Mně vždycky pomůžou seriály :)

Váš příspěvek
Reklama