Jak vypnout jiným přijímání nových členů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 27.07.19 10:55
Jak vypnout jiným přijímání nových členů?

Ahoj holky, založila jsem facebookovou skupinu, kde jsem jediným správcem. Vidím však, že nové členy mohou přijímat i další členové skupiny. Vadí mi to, protože občas nové členy třeba z nějakých osobních důvodů odmítnou a chtěla bych přijímat nové členy výhradně já. Kde to mám prosím v moderování skuiny nastavit? Děkuji moc :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lugerr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 11:00

Tady máš Katko přímo od FB návod. :kytka:

https://www.facebook.com/…260548594688

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 27.07.19 11:04
Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 34713 příspěvků 27.07.19 11:49

@Lugerr jak se dostáváš k osobním údajům uživatelů?

Vesmírná mluvilka 34713 příspěvků 27.07.19 11:56
@Lugerr píše:
Tady máš Katko přímo od FB návod. :kytka:https://www.facebook.com/…260548594688

Příspěvek upraven 27.07.19 v 12:37

vendulaaa
Závislačka 4971 příspěvků 27.07.19 12:35

@matkabagristy no to se asi nedozvíš. Možná se znají ze skupiny.

Vesmírná mluvilka 34713 příspěvků 27.07.19 12:37
@vendulaaa píše:
@matkabagristy no to se asi nedozvíš. Možná se znají ze skupiny.

oslovil i mě :roll: už to řeším s adminy

Lugerr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:39

@matkabagristy Omlouvám se, jestli ti to vadilo. :? Přijde mi to takové… Přátelštější.

vendulaaa
Závislačka 4971 příspěvků 27.07.19 12:40

@matkabagristy tak vedle má nějakou diskuzi o minimalismu a počítač ho prý žíví. Tak se asi nudí.
Mě by oslovení jménem nevadilo, protože z nicku je jasné :)

Vesmírná mluvilka 34713 příspěvků 27.07.19 12:41

@Lugerr mně přístup cizích osob k citlivým osobním údajům vadí.

Vesmírná mluvilka 34713 příspěvků 27.07.19 12:42
@vendulaaa píše:
@matkabagristy tak vedle má nějakou diskuzi o minimalismu a počítač ho prý žíví. Tak se asi nudí.
Mě by oslovení jménem nevadilo, protože z nicku je jasné :)

mám prostě podezření, že získal přístup k osobním údajům. Je jedno, jestli ti to vadí, nebo ne. To hlavně není legální

Lugerr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:45

@vendulaaa Přesně tak Vendy. :) Testoval jsem nějaké nástroje na Linuxu a chci tímto jen poukázat na nutnost opatrnosti na internetu, kterou by měli mít na mysli nejen maminky a tatínkové, ale hlavně.. Hlavně děti! :srdce: Na první pohled anonymní přezdívka může vést k extrémnímu množství informací. Ale já osobně se jen okrajově zajímám o bezpečnost a když můžu, občas se s někým o tom pobavím a třeba mu vysvětlím nějaké principy jak se chovat bezpečněji. Nemyslím si, že @matkabagristy udělala chybu v zabezpečení. Jen jsem si dal pár věcí do souvislostí a na tom demonstroval, že internet je skvělý sluha, ale zlý pán.

Příspěvek upraven 27.07.19 v 12:48

Uživatel je onlineŠáruší
Závislačka 4476 příspěvků 27.07.19 12:45
@matkabagristy píše:
mám prostě podezření, že získal přístup k osobním údajům. Je jedno, jestli ti to vadí, nebo ne. To hlavně není legální

co na to admini?

Lugerr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:46

@matkabagristy Nic nelegálního se neodehrálo. To, co dáte na internet je volně dostupné. Pokud zveřejníte citlivý osobní údaj (což mimochodem jméno není), pak se nemůžete divit. :) Ale nebojte se. Jen se o oblast zabezpečení zajímám. Nechci nikomu škodit. :hug:

Vesmírná mluvilka 34713 příspěvků 27.07.19 12:50
@Lugerr píše:
@matkabagristy Nic nelegálního se neodehrálo. To, co dáte na internet je volně dostupné. Pokud zveřejníte citlivý osobní údaj (což mimochodem jméno není), pak se nemůžete divit. :) Ale nebojte se. Jen se o oblast zabezpečení zajímám. Nechci nikomu škodit. :hug:

nejsem jediná, nemám nic moc ani na fejsu, soukromí na netu si hlídám. Křestní jméno veřejně pod nickem neuvádím. Jen ve skupinách a v SZ.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama