Jak vypočítat ovulaci při nepravidelné ms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 20:07
Jak vypočítat ovu při nepravidelné ms

Dobrý večer, dámy jak vypočítát ovulaci při nepravidelné ms? Někdy ms 25d, někdy 27d většinou ale 28d.. děkuji a hezky večer

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8753 příspěvků 33 inzerátů 02.09.18 20:09

Zhruba v pulce cyklu. Kazdopadne ovulace se nepocita, tu musis vysledovat.

ugluk
Hvězda diskuse 43015 příspěvků 02.09.18 20:18

Tak 25-28 dní není nepravidelná MS. Čistě tabulkově ovulace 11.-15. den, v reálu +- x dní, výpočty jsou hodně nespolehlivé.
Pokud chceš otěhotnět, spěte spolu min. obden, obdva a trefíte se, pokud nechceš, vol spolehlivější antikoncepci než výpočet.

Martha03
Kecalka 453 příspěvků 02.09.18 20:20

Ovulace není matematická rovnice. Jde o stav těla, který není vždy stejný. Na to slouží teploměr a dlouhodobé sledování teploty nebo pak za použití ovulačních testů. Jinak stačí hodit do Googlu ovulace a trošku si udělat vlastní průzkum o co že to vlastně jde.

Pocahonta
Kecalka 214 příspěvků 02.09.18 21:10

Měřit si každý den bazální teplotu. Já dostala u ženského takovou kartičku, kam jsem si ji každý den znázorňovala do grafu a pak jsem po měsíci přišla k doktorovi a ten mi podle toho řekl, kdy nastala ovulace. Další měsíc jsem otěhotněla.
Pokud se Vám to zdá náročné, tak si kupte ovulační testy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >