Reklama

Jak vypočítat ovulaci při nepravidelné ms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 20:07
Jak vypočítat ovu při nepravidelné ms

Dobrý večer, dámy jak vypočítát ovulaci při nepravidelné ms? Někdy ms 25d, někdy 27d většinou ale 28d.. děkuji a hezky večer

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 02.09.18 20:09

Zhruba v pulce cyklu. Kazdopadne ovulace se nepocita, tu musis vysledovat.

ugluk
Hvězda diskuse 42166 příspěvků 02.09.18 20:18

Tak 25-28 dní není nepravidelná MS. Čistě tabulkově ovulace 11.-15. den, v reálu +- x dní, výpočty jsou hodně nespolehlivé.
Pokud chceš otěhotnět, spěte spolu min. obden, obdva a trefíte se, pokud nechceš, vol spolehlivější antikoncepci než výpočet.

Martha03
Kecalka 376 příspěvků 02.09.18 20:20

Ovulace není matematická rovnice. Jde o stav těla, který není vždy stejný. Na to slouží teploměr a dlouhodobé sledování teploty nebo pak za použití ovulačních testů. Jinak stačí hodit do Googlu ovulace a trošku si udělat vlastní průzkum o co že to vlastně jde.

Pocahonta
Kecalka 173 příspěvků 02.09.18 21:10

Měřit si každý den bazální teplotu. Já dostala u ženského takovou kartičku, kam jsem si ji každý den znázorňovala do grafu a pak jsem po měsíci přišla k doktorovi a ten mi podle toho řekl, kdy nastala ovulace. Další měsíc jsem otěhotněla.
Pokud se Vám to zdá náročné, tak si kupte ovulační testy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama