Jak vyprat kočárek Roan Marita?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzka2411
Stálice 61 příspěvků 17.06.19 19:30
Jak vyprat kočárek Roan Marita?

Dobrý večer, má někdo zkušenosti s tím co všechno jde vyprat z kočárku Roan Marita? Chtěla bych před porodem vyprat, ale u některých částí jsem se zasekla. Nevím jak a zda vůbec se dá vyndat kov z boudičky. A se sporťákem jsem nehnula s textilem vůbec. Poradí někdo?
Předem děkuji

Jak maminky hodnotí Roan Marita

Reakce:
Hrozina
Kecalka 403 příspěvků 17.06.19 19:44

U sporťáku je ten potah na cvočky, musíš je oddělat. A boudu jsem prala ve vaně i se železama, vyndat nešly.

Zuzka2411
Stálice 61 příspěvků 17.06.19 19:52
@Hrozina píše:
U sporťáku je ten potah na cvočky, musíš je oddělat. A boudu jsem prala ve vaně i se železama, vyndat nešly.

Jsem asi nějak mimo, ale já tam žádné cvočky nenašla. Budu muset ještě jednou prohledat. a to pořádně…

Hrozina
Kecalka 403 příspěvků 17.06.19 19:56

Byly v barvě potahu a šly těžko oddělat. Zkus to propátrat.

Zuzka2411
Stálice 61 příspěvků 17.06.19 20:00
@Hrozina píše:
Byly v barvě potahu a šly těžko oddělat. Zkus to propátrat.

Moc děkuju ;)

Janli
Echt Kelišová 9295 příspěvků 17.06.19 20:54

Pod horním okrajem boudičky je okýnko a tam je vidět očko, kterým je uchycený potah boudičky ke kovové kostře, to jsem odpárala a celý potah šel sundat a dát do pračky. Pak jsem tam přišila patent, protože jsem ho prala dost často. Sporťák šel sundat komplet.

t-jani
Neúnavná pisatelka 16008 příspěvků 17.06.19 21:19

Já si stříšku vyprala..ale kov je tam prichyceny poutkem..to jsem prestrihla.. navíc je tam i silikonová výztuž a ta se mi v jednom místě zlomila. Nicméně boudička drží tvar i tak. Takže kočárek používat budu. Ale primárně do pracky není.. můžeš zkusit vyčistit houbičku. Mně to přišlo málo :lol:. Ale mám ho už po dvou dětech, tak jsem si říkala, že když nepřežije, pořídím jiný kočárek.

Váš příspěvek
Reklama