Reklama

Jak vyprat oranžové skvrny od opalovacího krému?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.08.18 09:16
Jak vyprat oranžové skvrny od opalovacího krému?

Ahoj, po návratu z dovolené jsem vyprala oblečení a bohužel na oblíbených šatech mám na zádech mapy od opalovacího krému. Fleky jsou žluté, na některém spodním prádle až do oranžova. Poradíte některá, čím se to dá vyprat? Strašně mě to mrzí.
 Díky

Reklama

Reakce:

Anne87
Kecalka 184 příspěvků 06.08.18 09:21

Ahoj, mně pomohlo skvrny namydlit mýdlem Jelen, nechat ho pár hodin působit a vyprat.

Pavlička
Kelišová 5258 příspěvků 06.08.18 09:21

@Genovesa nevypereš, je to karoten …nebo mě se to vyprat nepodařilo…zlucove mydlo nezabralo, ani vanish…pristi dovolenou uz jen opalovak bez karotenu…jsem také poučena

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.08.18 09:24

@Pavlička Nee! Ach jo, asi mě klepne. Byl to vítěz testu z Lidlu :cert: :zed:
@Anne87 Díky, zkusím.

Jarusko
Kecalka 114 příspěvků 06.08.18 09:33

@Genovesa přesně toto řeším u dcery a to nemá krém s karotenem. Něco se mi podařilo odlišit jak píše @Anne87, ale něco bohužel ne.

Hadumi
Extra třída :D 13252 příspěvků 06.08.18 09:36

Nejde, už mám ozkoušeno, který krém (z toho, co používáme) to dělá a dávám si bacha.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.08.18 10:03

@Hadumi A zkoušelas Neflek z DM? Někde jsem teď našla, že snad zabírá…

LindaPraha
Extra třída :D 12661 příspěvků 06.08.18 10:15

Mne ty zlute fleky od opalovalu jdou vyprat v pohode. Zkusila bych max namydlit mydlem, ale ani to jsem nedelala. Co to dat ven na slunicko, jestli fleky nezesvetlaj?

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.08.18 10:19

@LindaPraha Mně vylezly až po vyprání. Prala jsem znovu, slunko nepomohlo

hanzy
Echt Kelišová 8333 příspěvků 06.08.18 10:51

Ja mela sice ne od opalovaku, ale hodne zlute fleky na brindaku pro dite a na ruznych obleccich, co dlouho lezely ve skrini. Tam, kde zlucove mydlo vubec nepomohlo, jsem zkusila kopuit takovy pripravek na skvrny z lidlu (fialova sroubovaci pixle) a vyvarila to v hrnci. Flekky pustili.. u nekterych bodynek teda pustil i potisk, ale to uz se neda nic delat..

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 06.08.18 10:54
@Genovesa píše:
Ahoj, po návratu z dovolené jsem vyprala oblečení a bohužel na oblíbených šatech mám na zádech mapy od opalovacího krému. Fleky jsou žluté, na některém spodním prádle až do oranžova. Poradíte některá, čím se to dá vyprat? Strašně mě to mrzí.
Díky

me se ted osvecil prekvapive na skvrny zely w5 z lidlu zamereny na vsechny druhy fleku. namocim oleceni do vody vezmu maly kartac dam pripravek vydrhnu skvrnu zatim mi pustilo vsechno. jinak smrdi to takze to jeste musis vyprat(vune mi pripomina savo). ruce poradne umyt aby jsi to cely den necejtila. zlucove mydla taky mam rada ale kdyz zapomenu na obleceni flekate 4-5dni tak tezko to jde dolu hlavne buruvky-mrkev,rajcata.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 12.08.18 16:25

Ženský, tak se mi to povedlo vyprat i bez vyvaření, bez odbarvení látky (šaty jsou modro bíle pruhované)! Koupila jsem Neflek v drogerii Teta, kdesi jsem to vyčetla ve starých diskusích. No a ten to fakt vypral! :dance: :dance: :dance: https://www.zbozi.cz/…utto-500-ml/#…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama