Jak vyprat zápach z rybiček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
super mamča
Kecalka 104 příspěvků 08.10.14 09:07
Jak vyprat zápach z rybiček

Holky moc moc prosím o radu :( vyprala jsem partnerovi trička do práce a připletla se mi mezi ně utěrka s olejem z rybiček. Už sem je vyprala znovu asi stokrát, měla je několik dní naložené v octu, prala v octu, ale pořád smrdí :( neexistuje nějaký prací prostředek, který by mě toho zápachu zbavil? Už jsem z toho zoufalá :,(

Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21742 příspěvků 08.10.14 09:27

Vyper je na co nejvyšší teplotu můžeš. Dej k nim nějaký pořádná prášek, žádné eko atd. A pak přidej i nějakou hodně voňavou aviváž a snad se zadaří. Mě tahle smrděla dlouho jedna utěrka, ale nakonec se to vyprat povedlo.

super mamča
Kecalka 104 příspěvků 08.10.14 09:30

No ony ty trička se můžou prát max na 40.Když je vyperu na víc, mám strach že se srazí a přítel musí nosit do práce pouze tyto

olinka11
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 08.10.14 10:13

@super mamča zkoušela jsi přeprat v Jaru?

super mamča
Kecalka 104 příspěvků 08.10.14 14:02

V jaru jsem to nezkoušela

olinka11
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 08.10.14 14:32

@super mamča tak vyzkoušej jedno tričko a uvidíš. Samozřejmě vyprat v ruce. Já se takhle zbavuju všech mastných skvrn na oblečení, tak třeba to odstraní i ty smradlavý zbytky

olinka11
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 09.10.14 18:46

@super mamča zkoušela jsi ten Jar?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >