Jak vyřešit problémy s erekcí ze strachu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 24.10.18 08:59
Jak vyřešit problémy s erekcí ze strachu?

Dobrý den, je mi 14 let a už mám 2 roky slečnu bohužel starší. (19)…Možná si říkáte, že mám na takové věci ještě čas jenže jsem poměrně dost dopředu vyspělí. Jenže mám problém. Přítelkyně pár dní zpět už chtěla náš vztah posunout dál. Při orálním sexu vše v pořádku vzrušení vše! Ale jak mělo přijít zasunutí přepadl mne strach a úzkost a penis mi rázem klesl. Bohužel už se to stalo 3× a já mám strach abych o ni nepřišel:( můžete mi pomoct prosím :(

Reakce:
LaraA
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 24.10.18 09:11

sex se 14ti letym je trestny cin. radsi zapracuj na pravopisu :P

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 24.10.18 09:21

Myslím, že dnes už je to celkem jedno kolik komu je pokud je to dobrovolně..a pokud mi nechcete poradit tak se mějte hezky. ;)

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 24.10.18 09:22

Tak pockej az nebude z ceho mit strach a pujde to. Takhle podvedome vis, ze to co delate neni uplne OK. I kdyz u chlapu mi to neprijde tak hrozne brzo, u holek jo. Spis mi prijde strelena devatenactka, co chrape se ctrnactiletym 8o

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 24.10.18 09:22

Navíc za pár dní mi bude už 15;)

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 24.10.18 09:23
@Bambusek123 píše:
Myslím, že dnes už je to celkem jedno kolik komu je pokud je to dobrovolně..a pokud mi nechcete poradit tak se mějte hezky. ;)

Jedno to neni ani nahodou, muzou z toho bejt solidni opletacky. A muze to bejt tisickrat dobrovolne.

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 24.10.18 09:25

Za 8 dní je mi 15 let…:) takže to myslím počká ale pořád nevím jak to vyřešit:(

Freya10
Kecalka 267 příspěvků 24.10.18 09:27

No jedno to úplně není. Slečně už bylo 18 a tobě není 15 = je to vážně (bez ohledu na dobrovolnost) nezákonné…takže byť by mě pár rad napadlo, tak žádná není aplikovatelná na tento případ, neb jsi na to prostě ještě mladý. Myslím, že nikdo soudný tě tu nebude podporovat v nezákonné činnosti a ještě ti radit, jak to provést…je mi líto…
A neboj, všem nám bylo 14, takže si umíme představit, jak moc vyspěle a staře se cítíš :)

Bambusek123
Povídálka 12 příspěvků 24.10.18 09:28

Znovu za 8 dní je mi 15 let…co když počkám za těch 8-10 dni nebo dýl..tak už pak můžu..tak…

Jancka_K
Kecalka 195 příspěvků 22.11.18 08:58

Tak co, už je ti 15? Píšeš, že jsi „poměrně dost dopředu vyspělí“. To že máš vyspělý penis neznamená, že jsi dospělý. Až dospěješ, tak zasuneš bez problémů… Teď se raději uč do školy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >