Reklama

Jak vyrobit čokoládový jogurt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 14.09.18 18:55
Jak vyrobit čokoládový jogurt?

Holky poradte. Žiju v zahraničí a čokoládový jogurt tu nejde koupit. Strašně mi chybí čokoládová hollandia nebo jihočeský čoko jogurt. Nešlo by to nějak vyrobit z bílého jogurtu? Dělám si jogurt s nutellou nebo kakaem, ale to chutná úplně jinak a čokoládu to nepřípomíná ani vzdáleně. Jak nahradit tu čokoládovou složku, jako mají kupované jogurty na dně kelímku?

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 9 inzerátů 14.09.18 18:59

Zkusila bych nějaký tekutý čoko toping na dezert (ajko se dává třeba na zrmzlinu, bývá to v supermarketech v baleních typu kečup v plastu)

Ennny
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 14.09.18 19:28

Rozpustit čokoládu s trochou smetany a přidávat do jogurtu? :nevim:

anavi13
Závislačka 2572 příspěvků 14.09.18 20:04

my si jako děti dávali do jogurtu kakao nebo granko, ale to bude taky jiné- asi fakt udělat nějakou tu čokoládovou polevu.

Bubla_Bučková
Závislačka 3472 příspěvků 14.09.18 20:16

Nech si poslat krabici granka :palec: My jsme jednou na českém setkání měli nakoupeny várku sušenek Milla :P Jo jo česká kuchyně mi chyběla hodně, ale zas ta kvalita jídel byla úplně jinde.

joli31
Kecalka 301 příspěvků 14.09.18 20:18

Tak já dělám zakysku s tvarohem a jogurtem (pro 5 lidí). Ta zakyska v kombinaci jogurt a kakao mi chutná jak čokoládový jogurt, tak zkus.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 15.09.18 20:46

holky dík. jako první zkusím tu zakysanou smetanu, jen co přijdu na to, jak se tu jmenuje :mrgreen: království za krabici jihočeského jogurtu

lucynka25
Kelišová 7385 příspěvků 2 inzeráty 17.09.18 05:21

Rozpustila bych mlecnou cokoladu, to mas asi nejjednodušší ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >