Jak vysoké HCG jste měly po revizi dělohy?

5
28.3.21 19:27

Jak vysoké HCG jste měly po revizi dělohy?

Ahoj holky, prosím Vás o radu a asi i o útěchu. v pátek jsem byla na revizi miminko zamlklé v 5 týdnu. 3 týdny jsme čekali zda to odejde samo, ale bohužel. Dnes čili 2 dny po revizi jsem byla na pohotovosti s hroznými bolestmi břicha. Po UTZ zjistili v děloze trochu volné tekutiny. Po odběrech krve začínající zánět a HCG 7021. Příjde mi to strašně vysoké. za 2 dny jdu na další kontrolu zda to klesá. Měla jste to taky některá takhle? Já už chci at je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9971
28.3.21 19:34

A bylo těhotenství v děloze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
28.3.21 19:45

@karkarka mimoděložní těhu. mi vyloučili hned na začátku. Gestační váček byl v děloze vidět. :( nerozumím tomu zda je to vysoké nebo v normě. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
885
28.3.21 20:11

To je hodně vysoké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
28.3.21 20:18

@sabinka098 Doktor mi dnes řekl, že pokud jsem ho měla v pátek 14 000 před revizí a dnes je 7000 tak klesá. Ale to on neví proto jdu v úterý na ty odběry. Po revizi to klesá rychleji? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.21 20:40

Ahoj. To je moc. Já měla 4dny po rozjeté potratu jen Hcg 35 jednotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
29.3.21 01:52

Měla jsem po revizi 14000 jednotek, strašili mě mimo děložním těhotenstvím, poté zas molárním těhotenstvím. To vyloučili. Já ale vždy měla výkyvy v HCG, prostě to jen pak cca měsíc sledovali, zda to klesá, až to kleslo úplně na nulu. Žádný problém z toho nebyl. Jenom, pokud máš bolesti, trvej na ultrazvukovém vyšetření, můžou být v děloze zanechané zbytky po těhu.
Jinak, já byla na revizi v 10 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
5.4.21 00:57

Take jsem mela revizi a vysoke hcg. Pred zakrokem 41tis a po zakroku 31tis. Klesalo to pomalu a kazdy tyden jsem az do nuly chodila na testy. Vse bylo v poradku mola ani mimodelozni to nebylo jen to trvalo dlouho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat