Jak vystěhovat budoucího exmanžela

Anonymní
5.4.16 21:42

jak vystěhovat budoucího ex manžela

Ahoj, čeká mě rozvod. Žijeme stále ještě společně s manželem v domě, který je můj. Má milenku, už jsem ho několikrát vyzívala, ať se odstěhuje. Vidím, že dobrovolně nepůjde. Dům je můj, jak už jsem psala, budu se s ním ale vyrovnávat ohledně SJM -dávat mu část peněz co jsme do domu vložili do rekonstrukce. Nemá tu trvalé bydliště. Zámky vyměnit nepomůže, protože se sem díky alarmu dostane přes garáž. Jak ho legálně vystěhovat? A může uspět s tím, že mu dlužím za vyrovnání SJM a proto ho nemůžu vystěhovat?
PRosím o zachování anonymu nebo smazání. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8313
5.4.16 21:52

No vyzívat manžela z domu, tak to bych rád viděl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 21:54

No pokud sám nebude chtít vypadnout, tak asi ne, ledaže, bys vyměnila čidla alarmu, tak aby prostě už nemohl dovnitř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71505
5.4.16 21:57

Legálně nijak… pouze počkat na rozvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.16 22:14

Takže zatím žádný spásný nápad :think: Než proběhne rozvod čekat nebudu, to bych se z něj zbláznila. Počkám, jestli ještě někdo něčím přispěje..

• Nahlásit
  • Citovat
917
5.4.16 22:18
@Anonymní píše:
Takže zatím žádný spásný nápad :think: Než proběhne rozvod čekat nebudu, to bych se z něj zbláznila. Počkám, jestli ještě někdo něčím přispěje..

Nastěhuj si tam někoho nového :mrgreen: (ber to s rezervou, kdo ví, jestli by ti to nějak nepřihoršilo při rozvodu, v tomhle se nevyznám)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
5.4.16 22:24

Nejsem právník, ale v tomhle bych se s nějakým poradila. Podle mé selské logiky (nevím jak správné) přece když tam nemá trvalé bydliště ani nájemní smlouvu tak tam nemá co dělat. Pak bych vyměnila zámky a garáž zavřela. Alarm musí jít jistě nastavit i jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71505
5.4.16 22:25

@paola white Nojo, ale oni jsou manželé a manžela nelze jen tak vyhodit na ulici, z titulu manželství má právo bydlet s manželkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
5.4.16 22:26

No můj dnes už exmanžel taky nechtěl jít a pomohlo až když jsem mu řekla " Mám jinýho a spím s ním". Že se chci rozvádět věděl asi měsíc, nového partnera jsem potkala až poté, co jsem to manželovi řekla a začala řešit s právníky. K odstěhování se taky neměl, ale přiznání nového partnera pro něj byla taková potupa, že šel hodně rychle, rád a sám :nevim:

• Citovat
  • Upravit
12746
5.4.16 22:27

@j.a.n.i1 twl 8o tak to nestraš! já se odstěhovala a čekám na rozvod. to se mi sem jako manžel může přistěhovat jo? Kristovanoho :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71505
5.4.16 22:30

@paola white Ne, to ne, když si odešla ty ze společné, tak se nemůže přesouvat za tebou, ale vyhazování ze společné je složitější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
5.4.16 22:40

@j.a.n.i1 uff díky :) zase mě napadlo, že by asi jeho nová slečna čučela kdybych se jí do bytu nakvartýrovala i s harantama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.16 22:56

S tím alarmem je to docela problém, protože manžel to celé montoval a ovládá, takže to asi dost těžko vyřadím z provozu..
Taky mně už napadlo, sehrát tu s nějakým kamarádem divadýlko, že je můj nový přítel a že se ke mě stěhuje. Jenže ještě jsme neměli soud o děti a mám strach, aby mi to neublížilo v tomhle směru..

• Nahlásit
  • Citovat
Bora-Bora
5.4.16 23:09
@Anonymní píše:
S tím alarmem je to docela problém, protože manžel to celé montoval a ovládá, takže to asi dost těžko vyřadím z provozu..
Taky mně už napadlo, sehrát tu s nějakým kamarádem divadýlko, že je můj nový přítel a že se ke mě stěhuje. Jenže ještě jsme neměli soud o děti a mám strach, aby mi to neublížilo v tomhle směru..

J8 mu to řekla a zabralo to ještě dřív než byla podaná žádost o rozvod a o děti :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.4.16 23:13

No, já jsem na tom byla podobně. Rozešli jsme se na podzim, soud o dětech byl na jaře, o novém partnerovi jsem mu řekla v červnu, rozvod na podzim a odstěhoval se v květnu. Pořád výmluvy, oddalování, na palici to bylo. Už jsem mu pohrozila že výměním zámky a jeho věci pošlu k rodičům. Naštěstí si něco nakonec našel.
K.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama