Jak vystěhovat budoucího exmanžela

Napsat příspěvek
Anonymní
5.4.16 23:21

Já už jsem z něho taky úplně na nervy..Psychicky mě ničí, musím to nějak vyřešit co nejdřív..S milenkou vzal na víkend i naše děti, ale odstěhovat se ode mě nechce :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.16 23:38

Tak tohle jsme minulý rok dost řešili s právníkama. Vystěhovat ho legálně bohužel až do soudu nemůžeš pokud tobě nebo dětem fyzicky neublizuje. Jinak taky pozor s penezi: musíš se s ním vyrovnat nejen penězi které jste investovali do baráku ale např. I pokud sama vydělávas a platila jsi z toho věci na barák tak i z toho mu půlka náleží. Dokonce dokud nebudete rozvedení tak mu náleží i půlka tvého platu stejně jako tobě půlka jeho. Pochopitelně pokud se dohodnete je to jen na vás - ovšem důrazně doporučuji momentálně vše písemné před notářem. Prostě dokud nejste rozvedení dal fungujete jako domácnost a rodina. Zvlášť pokud jsou v manželství děti.

• Nahlásit
  • Citovat
60906
5.4.16 23:44
@paola white píše:
@j.a.n.i1 twl 8o tak to nestraš! já se odstěhovala a čekám na rozvod. to se mi sem jako manžel může přistěhovat jo? Kristovanoho :zed:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14997
6.4.16 01:45

Taky bych poradila nastěhovat si tam kamaráda, se kterým budeš dělat, že je to tvůj nový přítel.
On manžel se zřejmě nestěhuje proto, že asi s milenkou nemá kam.
Zda to ale nemůže udělat zle u soudu, to nevím. Jinak potom následně předělat alarm a zabezpečit i garáž, aby se tam nemohl dostat.
Také jsem kdysi nemohla vystrnadit exmanžela ze svého baráku a nakonec se mi to podařilo za cenu velkých ztrát, tak vím, jak ti je… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9262
6.4.16 06:49
@Anonymní píše:
Ahoj, čeká mě rozvod. Žijeme stále ještě společně s manželem v domě, který je můj. Má milenku, už jsem ho několikrát vyzívala, ať se odstěhuje. Vidím, že dobrovolně nepůjde. Dům je můj, jak už jsem psala, budu se s ním ale vyrovnávat ohledně SJM -dávat mu část peněz co jsme do domu vložili do rekonstrukce. Nemá tu trvalé bydliště. Zámky vyměnit nepomůže, protože se sem díky alarmu dostane přes garáž. Jak ho legálně vystěhovat? A může uspět s tím, že mu dlužím za vyrovnání SJM a proto ho nemůžu vystěhovat?
PRosím o zachování anonymu nebo smazání. Děkuji.

Obávám se, že legálně žádnou možnost nenajdeš, musíš počkat do rozvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14625
6.4.16 07:19

Tak i když to u nás bylo taky na palici a hodně omezující, nechal jsem exmanželku bydlet v domě až do doby než jsem ji vyplatil ze SJM a mohla si tak najít něco pořádného. Sakra jednou jste manželé, zažila sis svůj princeznovský den a vzala si ho, tak teď se chovejte jako dospělí lidé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
6.4.16 08:02
@Anonymní píše:
Ahoj, čeká mě rozvod. Žijeme stále ještě společně s manželem v domě, který je můj. Má milenku, už jsem ho několikrát vyzívala, ať se odstěhuje. Vidím, že dobrovolně nepůjde. Dům je můj, jak už jsem psala, budu se s ním ale vyrovnávat ohledně SJM -dávat mu část peněz co jsme do domu vložili do rekonstrukce. Nemá tu trvalé bydliště. Zámky vyměnit nepomůže, protože se sem díky alarmu dostane přes garáž. Jak ho legálně vystěhovat? A může uspět s tím, že mu dlužím za vyrovnání SJM a proto ho nemůžu vystěhovat?

legální cestou neuděláš nic, dej mu ofiko nějakou lhůtu na vystěhování - doporučeně atd.. a to je tak vše, co můžeš.. dokud jste manželé, je to o ničom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8506
6.4.16 12:38

Co říká @zoidberg

Nebo ho fakt zkus vyzívat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.16 17:02

Tak s bydlením nemá problém. Má kousek odtud svůj byt, třípokojový a milenka má taky nějaký byt. On se nechce vystěhovat, protože mu to takhle vyhovuje. Nemá žádnou sebereflexi, aby se sbalil a odešel, když už tráví víikendy s dětma a milenkou dohromady. Hlavně vůdči dětem je do dost bezohledné. Dává svoje sobectví a pohodlí nad zájmy dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
14997
6.4.16 17:35
@zoidberg píše:
Tak i když to u nás bylo taky na palici a hodně omezující, nechal jsem exmanželku bydlet v domě až do doby než jsem ji vyplatil ze SJM a mohla si tak najít něco pořádného. Sakra jednou jste manželé, zažila sis svůj princeznovský den a vzala si ho, tak teď se chovejte jako dospělí lidé.

Tak třeba my jsme s exmanželem dům v SJM neměli, byl můj před svatbou a on do něj neinvestoval nic, přišel jen s igelitkami. A hnout se prostě nechtěl, vyhrožoval mi i že se ho nikdy nezbavím atd. No hrůza…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3185
6.4.16 18:43
@Anonymní píše:
Tak s bydlením nemá problém. Má kousek odtud svůj byt, třípokojový a milenka má taky nějaký byt. On se nechce vystěhovat, protože mu to takhle vyhovuje. Nemá žádnou sebereflexi, aby se sbalil a odešel, když už tráví víikendy s dětma a milenkou dohromady. Hlavně vůdči dětem je do dost bezohledné. Dává svoje sobectví a pohodlí nad zájmy dětí.

Tak trvalé bydliště tam nemá, dům není jeho, tak co řešit. Asi bych v době jeho nepřítomnosti jeho věci odvezla buď do bytu, pokud máš od něj klíče, nebo k rodičům, popr. k milence. Netolerovala bych jeho pohodlnost ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9112
6.4.16 21:39
@Anonymní píše:

No, nevím jak to je teď ale platilo že ani trvalé bydliště k ničemu neopravňuje, takže i kdyby měl trvalé bydliště a tys ho nechtěla pustit do domu na které nemá žádná vlastnická práva tak má prostě smůlu, to že ho vystěhuješ z domu neznamená že se s ním nechceš nijak vyrovnat v tom co třeba do domu investoval za dobu manželství :think: asi bych se poradila s právníkem jak na to, určitě to nějak půjde, takhle by ses ho nemusela zbavit nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9112
6.4.16 21:39
@Anonymní píše:

No, nevím jak to je teď ale platilo že ani trvalé bydliště k ničemu neopravňuje, takže i kdyby měl trvalé bydliště a tys ho nechtěla pustit do domu na které nemá žádná vlastnická práva tak má prostě smůlu, to že ho vystěhuješ z domu neznamená že se s ním nechceš nijak vyrovnat v tom co třeba do domu investoval za dobu manželství :think: asi bych se poradila s právníkem jak na to, určitě to nějak půjde, takhle by ses ho nemusela zbavit nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9112
6.4.16 21:40
@Anonymní píše:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71941
7.4.16 12:45

@arinecka Nojo, ale on k tomu domu má práva - z titulu manželství má právo tam bydlet… jojo ona svatba nese i spoustu rizik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama