Jak vysvětlit manželovi, že nechytl ještě na covid chřipku???

Anonymní
28.5.21 23:35

Jak vysvětlit manželovi, že nechytl ještě na covid chřipku???

Mám takovej trapnej dotaz - proto anonym. Už několik dní je manžel přesvědčen, že má/měl covid (pozitivně testován někdy před 14 dny) a ještě na to chytil chřipku. Snažím se mu vysvětlit, že by byl jedinej v republice (což ale evidentně není pro něj důvod, proč by to nemohl mít), že ty příznaky mohou opravdu přetrvávat delší dobu, všechno marný. Děsím se, co ještě chytí teď po chřipce, možná záškrt a černý neštovice.
Jako ono mi to může být jedno a asi ho nechám, ať si myslí, co chce, ale už mě s tím rozčiluje, že si to nenechá rozmluvit.
No asi už bychom potřebovali vypadnout do práce. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2145
28.5.21 23:44

Tak mu ho nevysvetluj a nech to pri tom. Ale je to sice nepravdepodobne, ale ne nemozne. Proc by nemohl chytit po covidu i chripku? Ona je nekde statistika, kolik lidi v republice chytlo hned po covidu chripku? Chripka nevymizela, porad existuje, stejne jako uz zustane i covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32408
29.5.21 00:28

Kde by na to chytnul chripku, kdyz ted byl 14 dnu v izolaci ne? To je fakt nesmysl. Co mu je? Ja treba kaslala mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
29.5.21 00:38

Ty brďo ty máš problémy. Hledat na internetu, jak ztrapnit manžela a VYHRÁT…

Váš vztah musí být naplněný láskou a podporou. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15005
29.5.21 00:39

Nj chlapi a nemoci.. I při rýmě mají minimálně tuberu s encefalitidou dohromady :roll: :lol: Vůbec bych to s ním neřešila… :roll: Řekni mu, že chřipka je vymýcená a je to :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14980
29.5.21 05:19

Chytit chripku mimo chripkovou sezonu, tomu rikam kauf :lol: :lol: :lol:
Chapu te, doma mam neco podobneho… a rozciluje me to uz 15 let. Zatim jsem nenasla zpusob, jak to ignorovat a byt nad veci. Navic se zacina podobne projevovat i syn. Moje nervy :zed: :zed: :zed:

Příspěvek upraven 29.05.21 v 06:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3824
29.5.21 06:24

Patrně mu není dobre, tak si našel důvod. Ja bych ho směřovala na lekare

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12616
29.5.21 06:35

@hani28 no hlavně je prokázáno ze chřipka letos vubec nebyla ebo jak dlouho.
To mi připomíná jednoho bývalého. Ten si vzal do hlavy nějakou pitschovinu a furt o tom mluvil, byl přesvědčen o své pravdě a nedal si to vymluvit. Postupně se to prelilo i do podstatných věcí a nedalo se v tom žít.
Což není váš případ, takže zlata chřipka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 06:47

Přihlásit se na Facebooku do Covid skupiny, kde lidé sdílí své zkusenosti - 3 dny horečka, 2 dny dobrý, týden horečka, 2 dny dobrý a další 2 týdny pořád pocit na nemoc - poměrně běžné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
29.5.21 06:49
@Anonymní píše:
Mám takovej trapnej dotaz - proto anonym. Už několik dní je manžel přesvědčen, že má/měl covid (pozitivně testován někdy před 14 dny) a ještě na to chytil chřipku. Snažím se mu vysvětlit, že by byl jedinej v republice (což ale evidentně není pro něj důvod, proč by to nemohl mít), že ty příznaky mohou opravdu přetrvávat delší dobu, všechno marný. Děsím se, co ještě chytí teď po chřipce, možná záškrt a černý neštovice.
Jako ono mi to může být jedno a asi ho nechám, ať si myslí, co chce, ale už mě s tím rozčiluje, že si to nenechá rozmluvit.
No asi už bychom potřebovali vypadnout do práce. :nevim:

Smrtelna muzska nemoc na sedm…rymicka…s tou chripkou je v podstate mrtvej :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9441
29.5.21 06:50

@Elishka1 možná i na jinýho než praktickyho… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20756
29.5.21 06:55

Klidně mohl chytit nějakou virózu nebo myslíš, že ty zmizely ze světa? Já ji měla vloni tak brutální, že jsem byla přesvědčená, že mám covid, no a ne. Blbá silná viróza. Po covidu je tělo oslabený, stačí pár virů a jsi infikovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3824
29.5.21 07:03
@Jahudka82 píše:
@Elishka1 možná i na jinýho než praktickyho… :think:

Ja bych ho poslala za praktikem. Jako vazne, kdyz neni cloveku dobre, je to otravny pro něj a pak i pro okolí, at to řeší. Když to nic nebude, ještě lepe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 07:12

U nás v okolí teď řádí chřipka, všichni testovaní na Covid, ale negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3445
29.5.21 07:15

@cecetka
Chřipku můžeš mít i mimosezóně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...