Jak vysvětlit, že jsem už totálně vyčerpaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.11 11:28
Jak vysvětlit,že jsme už totálně vyčerpaná

Ahojky.Prosím o radu.Mám dvě děti 5 a 19 měsíců,obě mám doma.Ale problém mám s tím,že malého kojím ještě v noci a bohužel se budí klidně co 2-3 hodiny.A buď chce kojit nebo chovat,jinak šílený řev a ten se u nás nesmí,protože bydlíme v paneláku a manžel je na mě pak hnusnej.Takže vůbec nevim,jak ho mám odstavovat :cry: Manžel nechápe,že jsem už totálně unavená a vyčerpaná,prostě o vyspání není řeč a přes den musim fungovat.Už fakt nevim co dál,čekám kdy padnu na :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 30.03.11 11:31

pokud se tak často budí ten 5 měsíční, tak mi na tom nic moc divnýho nepřipadá, spíš mi připadá divnej přístup tvýho manžela, když mu ten řev vadí, má nosit prcka i on, ne? Nemůže všechno nechávat na tobě, zvlášť když jsou děti tak blízko od sebe… :-(

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 30.03.11 11:35

A co tak rict manzelovi, ze o vikendu si jedes odpocinout bez deti, at se postara (jako ne osklive, tak pekne poprosit po tech 5 letech doma o jednu vikendovou dovolenou bez deti, nebo vem starsiho nekam na vylet, prespete nekde u znamych, babicky). Klidne prijed k nam :wink: A manzelovi nech flasku, dudlik a bud UM nebo neco jinyho co malej pije a proste se dva dny neukazuj. Kdyz odjedes v patek tak v nedeli uz malej nebude vedet co to je mliko od mamky :wink:
Jinak me nic nenapada, leda nutit manzela vstat v noci s tebou a byt vzhuru, at to zkusi taky (u nas tyto natlakove metody vetsinou zarazily vetsinu takovych reci).

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 30.03.11 11:36
kate02 píše:
pokud se tak často budí ten 5 měsíční, tak mi na tom nic moc divnýho nepřipadá, spíš mi připadá divnej přístup tvýho manžela, když mu ten řev vadí, má nosit prcka i on, ne? Nemůže všechno nechávat na tobě, zvlášť když jsou děti tak blízko od sebe… :-(

bych tipla, ze mysli 5 let a 19 mesicu :-)

aaaaja
Kecalka 269 příspěvků 30.03.11 11:40

ahoj s chlapem je to složitý, ale toho asi rychle nepředěláš. Pokud fakt padáš tak si vem mimi do postele, pak stačí jen vyndat prso a spát dál :) A pokud brečí i přes den tak třeba zkuš šátek nebo nosítko. Co takhle zmobilizovat babičky, kamarádky? Třeba na hlídání většího přes den?

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 30.03.11 11:51

Ahoj,
abych řekla pravdu, tak jsou chvíle, kdy ženská musí být fakt sobec.
Jen se zeptám, proč máš 5leté dítko doma a ne ve školce?
Jinak v 19m, jestli chceš odstavit, tak ho odstav a manžela ignoruj. To, že je na tebe hnusný, protože dítě řve, no to se nedá nic dělat. Z dlouhodobého hlediska bych to chvíli vydržela a výsledek bude dobrý pro oba. Hlavně pro tebe, ne?
A víkend nebo aspoň noc mimo domov je bezva nápad. nebo prostě dej děti odpoledne manželovi ať s nimi jede ven a ty jdi spát. Já to tak taky jeden den z víkendu dělám a je to příjemné.

jizvíková
Extra třída :D 13057 příspěvků 30.03.11 11:55

přesně, musíš být sobec, jinak zdechneš…
kdybych nemyslela na sebe, tak jsem už v hlíně

Panuška
Neúnavná pisatelka 17068 příspěvků 30.03.11 12:01

dobrá tak pokud to nejde s manželem, tak bych odjela třeba na týden k babičce a tam odstavila. I přes řev, pak už bude doma klid a ty se vyspíš. Neumím si představit v 19 měsících být v noci vzhůru co 3 hodiny :zed: :zed: :zed:

berry4
Nadpozemská drbna 28686 příspěvků 30.03.11 12:16

:think: já větu 5 a 19 měsíců chápu jako 5 měsíců a 19 měsíců. Kdyby šlo o roky,tak to tam zakladatelka snad napíše. No to bych padala na hubu taky. :zed:
No jo,ono se to lehko radí sbalit se a jet k babičce,ale co když žádná taková po ruce není?
Radím být sobec, holka manžel by se měl vzpamatovat,měla by jsi být tvrdší a ne ze sebe dělat matkuvšehospasitelku,to se bohužel nevyplácí. Dej mu jasně najevo,že se hroutíš,máš na to plný právo za těchhle podmínek a měl by se jako otec dětí začít podílet o starosti s tebou. Držím pěsti :hug:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 30.03.11 12:19

A koho tedy zakladatelka kojí? 5 nebo 19m dítě? 5m dítě je moc malé na odstavení ne?

neli23
Neúnavná pisatelka 16685 příspěvků 30.03.11 12:22

taky si myslím že zakladatelka myslela 5let a 19měsíční.jinak by nepsala že je má oba doma to by bylo snad jasné kdyby bylo 5měsíční a 19měsíční

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.11 12:25

Moc se omlouvám,že jsem zapoměla napsat 5 let. :oops:

Tea 24
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 30.03.11 12:46

asi mě budete odsuzovat, ale kojit 19 měsiční batole mě připadá úchylný, nechápu to, v tom mlíku už nic zdravého není, a hlavně to mimi by mělo už být dost rozumný aby pochopilo co je to slovo NE

kvaček
Extra třída :D 14196 příspěvků 30.03.11 12:52

trošičku souhlasím s posledním příspěvkem.. Já bych už pomalu ukončovala kojení, ani se ti nedivím, že si vyčerpaná, unavená, otrávená, bez síly.. zkusila bych přejít na UM a nebo žádné - kravské třeba, podle toho jak se na to díváš ty, co je lepší…

Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 30.03.11 12:53
tea24

Tak uchylny to podle me neni. A neni to jen o zivinach v mlice, ale i o kontaktu s matkou. Nicmene je pravda, ze NE by melo dite respektovat a pokud maminka nastavi pravidla, tak by se melo podarit bud ho odstavit uplne nebo odbourat alespon tak caste buzeni.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama