Jak vytěsnit myšlenku / Co se vám honí hlavou?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
88
30.11.21 03:40

Jak vytěsnit myšlenku / Co se vám honí hlavou?

Ahoj ženy,

nemáte tip, jak vytěsnit / vymazat myšlenku? :nevim:

Cca před 10 lety jsem viděla. film, kde mimozemšťani unášeli lidi, mělo to být podle skutečných událostí a dělo se to vždy ve 3:33. Filmu nevěřím a je mi jasné, že čas 3:33 byl použit pro lepší efekt. Ale: mám malé miminko a vždy při nočním kojení se mi film vybaví - dřív to bylo jen kolem toho času, teď už pokaždé v noci, protože mě to rozčiluje a nechci na to myslet, tak o to víc se mi to honí hlavou…
:lol:

Nějaký tip, jak se toho zbavit? Nejde o to, že bych se bála, jen prostě nechci myslet zrovna na takovýhle blbosti a hlavně jak je to každou noc, tak už mě to rozčiluje.

(Berte to trochu s nadsázkou, je mi jasné, že nemůžu zmáčknout Delete a bude klid.)

Máte taky něco, co se vám furt honí hlavou a nemůžete se toho zbavit? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1074
30.11.21 06:01

Mě se často honí hlavou text nebo melodie nějaké písničky a nemůžu kvůli tomu usnout.. vetsinou proto že si nemůžu vybavit nějakou sloku… pomáhá buď se do něčeho začíst a nebo si v duchu začnu zpívat skákal pes… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
30.11.21 06:04

@Lenkochod to znam moc dobre :lol: taky to mám občas s filmy. Ale největší zábava mého mozku je, že mi těsně před spánkem pustí nějaký můj trapas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
30.11.21 06:33

To mi povídej, já se už pět let probouzím ve 3:15… Ale teda zatím se nic nestalo. :) (Pro ty, co neví - film „3:15 zemřeš“, případně „Horor v Amityville“). A taky nás jednou ubytovali v pokoji 1408 (viz povídka nebo film „Pokoj 1408“). A žijeme. Vytěsnit to moc nejde, u těch filmů teda celkem jo (prostě si řeknu - je to smyšlené), ale zrovna to Amityville je podle skutečnosti, to je horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
30.11.21 06:41

@Tomie to znám…jako děti (mě mohlo být tak 10) sme zůstali do noci sami doma (naší byli na plese s tím že do půlnoci by se měli vrátit) a v tv dávali nějaký horor o pyraňach jak zralý lidi co se koupali…docela dlouho sem pak chodila v noci na záchod tak že sem měla po koberci rozházeny kostky a šlapala jen po nic..protože kdybych stoupla na koberec tak by mě sežraly ty pyraně :lol: :zed: :zed: :zed: naší se sice divili proč tam ty kostky mám ale přece sem se jim nemohla přiznat že sme cuceli na ten horor že jo… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
30.11.21 07:16

Mám to taky tak a buzení ve 3:15 je snad moje prokletí :D :D Vždycky si na to vzpomenu a rychle běžím na záchod a pak zase zpátky. Taky se kvůli tomu hororu zrcadla bojím večer dívat do zrcadel a dělám, že tam prostě nejsou.
Písničky si taky zpívám a jsou to většinou totální blbosti, až si říkám, že mému mozkku asi stačí jen malá stimulace a nic převratného :D
Ale jak se toho zbavit, na to jsem nikdy nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
30.11.21 08:00

@Lenkochod Zkus třeba KBT terapii.
KBT je terapeutický směr, který pomáhá s „otravnými“ myšlenkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
30.11.21 08:39

Ja mam svoji prepinaci myslenku…kdyz se mi zacnou honit hlavy strachy, spatne vzpominky (me se nejvic drzi jedna vzpominka a jedno divadelni predstaveni), prepnu na predstavu, ze jsem vyhrala ve sportce a co s penezi udelam, kolik komu dam..je to jak pocitani ovecek..a fakt to zabira, vetsinou spim do pul minuty…muzes si vytvorit svoji myslenku s necim, co te bavi…treba jak vyhrajes soutez v peceni dortu a co bys do toho dortu mohla dat, nebo ze mas kouzelny Arabely prsten a co bysis prala jako prvni…atd atd…me proste pomaha neco fanatsmagoridniho, ale prijemnyho :lol:…ale nocni kojeni pro me bylo blby, to jsem kolikrat fakt nemohla usnout…trochu se to zlepsilo medunkovym cajem a kdyz bylo nejhur, tak jedna rychla masturbace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
30.11.21 09:32

Dneska ráno jsem jela v autě a vzpomněla si tady na tu diskuzi s tím, že dost často se mi něco podobného nepříjemného stává právě při řízení. Jsou místa, kde se staly nehody, kde POKAZDY myslím na to, že třeba proti tomu horizontu může zase jet nějaký pitomecek v protisměru a bylo by po mě. Od doby, co mám dítě, tak to je ještě horší :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 23:40

To byl film 4.druh ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
30.11.21 23:45
@Melodie91 píše:
Ja mam svoji prepinaci myslenku…kdyz se mi zacnou honit hlavy strachy, spatne vzpominky (me se nejvic drzi jedna vzpominka a jedno divadelni predstaveni), prepnu na predstavu, ze jsem vyhrala ve sportce a co s penezi udelam, kolik komu dam..je to jak pocitani ovecek..a fakt to zabira, vetsinou spim do pul minuty…muzes si vytvorit svoji myslenku s necim, co te bavi…treba jak vyhrajes soutez v peceni dortu a co bys do toho dortu mohla dat, nebo ze mas kouzelny Arabely prsten a co bysis prala jako prvni…atd atd…me proste pomaha neco fanatsmagoridniho, ale prijemnyho :lol:…ale nocni kojeni pro me bylo blby, to jsem kolikrat fakt nemohla usnout…trochu se to zlepsilo medunkovym cajem a kdyz bylo nejhur, tak jedna rychla masturbace

Tak přesně takhle jsem myšlenky vytesnovala já 🤣myslela sem jak vyhraju peníze a co s níma udělám kolik komu dám jako bych to psala já 🤣s to sem si v životě nevadila 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
1.12.21 11:02

@Melodie91 to je dobrej tip, diky :palec: @Mandarinka Citronová asi jo, já už právě ani nevim název, jen ty scény si pamatuju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat