Jak využít díru po bazénu na zahradě?

1661
28.3.21 13:23

Jak využít díru po bazénu na zahradě?

Dobrý den, máme na zahradě díru asi 2×2 metry (kruh) a 1,5 m do hloubky
Bazén již nechceme, jezírko také ne. Máme malé dítě a dle mě zbytečně nebezpečné. Zajímalo by mě jak by se dala díra využít? Máte někdo? Zasypat nechceme. Bylo by fajn třeba jako nějaké využití pro prcka…bunkr? Prolejzku? Nebo pro nás jako sklep třeba? Nemám bohužel moc představivosti…prosím o nějaký nápad a ideálně třeba fotku jak máte vyřešeno vy(třeba do zprávy).
Moc děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8143
28.3.21 13:25

@Tonick19 pro prcka na léto je nejlepší bazén

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
28.3.21 13:30

Trampolína zapuštěná v zemi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52893
28.3.21 13:34

Jo ta trampolína v zemi by byla fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
28.3.21 13:38

Záleží jak je dítě velké, ta trampolína asi až pro větší. Ale bunkr v kombinaci s nejakou klouzačkou dolů a žebříkem nahoru, taková napůl prolézačka, by mohlo být taky fajn…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
28.3.21 13:51

Pro dítě je bazén to nejlepší co může být, ještě to promyslete. Kor v dnešní době, kdy nikdy nevíš, jestli se bazény otevřou, tak je hrozná výhoda mít doma vlastní. Já už si to bez toho neumím představit, všichni se k nám cpou nebo nám cpou právě děcka, aby se vyřádili a zchladili. Jinak pokud jsi teda 100% rozhodnutá, tak ten bunkr s prolízkama by mohl být fajn nebo pro větší ta trampoška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6157
28.3.21 13:54

Bazen, virivka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10642
28.3.21 14:16

Bazén je nejlepší. Nic na zahradě děti nevyuźily tolik jako bazén.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
28.3.21 14:45

Jako první mě napadla trampolína, pak nějaká prolézačka. Záleží, jaký máte rozpočet, my jsme spolu se sousedy, co také mají děti, koupili dřevěnou prolézačku s houpačkami a klouzačkou, vespod je pískoviště, a má to úspěch. Takže třeba nějaký domeček? Bazének pro dítě (záleží na věku) se dá dát na zahradu i nafukovací :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
28.3.21 15:15

Zapomněla jsem dodat…dům není v našem vlastnictví a tak nějaké vetší investice určitě nechceme. Samozřejmě pokud by byl, o obnovení bazénu by jsme uvažovali pravděpodobně. Ale takhle spíš přemýšlíme jak svépomocí (cenově nejvýhodněji) místo zaplnit, aniž by tam prcek spadnul a bylo to nějak využitý.(než jen třeba udělat z prken dekl na přikrytí). Svolení s úpravou máme, ale nevíme jak? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7312
28.3.21 15:22

@Tonick19 a tak levné by bylo na to místo postavit o něco větší pískoviště s dnem, které zakryje díru a dá se lehce demontovat. Případně přímo díru vysypat pískem, měli jsme na chalupě pískoviště 1,5m hluboké, pisek ze stavebnin do něj stal asi 300,– a děti mohli kutat, stavět tunely, nikdy nenarazily na dno a písek byl pořád vlhký, a jen kolem nechat udělat ze dřeva, u nás z čel prastaré postele, nějaké ohrazeni na sednuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52893
28.3.21 15:27

Když nemám nápady, tak otevřu Pinterest.
Tam je snad vše. Takže bych hledala inspiraci tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33533
28.3.21 17:53

Nemáte třeba nějaké nesnesitelné sousedy, blbé nebo majetné příbuzné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
28.3.21 20:13
@inkakřivák píše:
Nemáte třeba nějaké nesnesitelné sousedy, blbé nebo majetné příbuzné?
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
29.3.21 14:12

@inkakřivák :mrgreen: :mrgreen: I to by šlo :mrgreen: Ale mit je na zahradě :mrgreen: :mrgreen:

@Kelsey
Děkuju, neznám, ale zkusím se podívat :)

@mado
Děkuji za nápad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat