Jak vyvetrat po pozaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michalealea
Stálice 74 příspěvků 28.01.19 00:16
Jak vyvetrat po pozaru

Holky potřebovala bych pomoc, v sobotu u nás v baráku muselo něco hořet jelikož odpoledne nám smrdela celá venkovní chodba a na záchodě. Jenže teď už se nám to dostalo všude do pokojů. Byl nahoře i malíř vše vymalovat, nevím co mám dělat, je tu všude šílený smrad, uvažovala jsem že bych na pár dní odjela k babičce jenže je malá nemocná a nemůžu s ní nikde, musíme zůstat doma jak se toho zbavit? Dekuji :srdce: :?

Reakce:
Janli
Kelišová 7226 příspěvků 28.01.19 00:19

Větrat, větrat a větrat. Jestli jste někde v bytovce, zjisti kde hořelo a uplatňuj škodu. Vymalování zadarmo nebylo. Bohužel smrad bude i v kobercích a textiliích. Pomohlo by i projet to parním čističem.

Michalealea
Stálice 74 příspěvků 28.01.19 00:29
@Janli píše:
Větrat, větrat a větrat. Jestli jste někde v bytovce, zjisti kde hořelo a uplatňuj škodu. Vymalování zadarmo nebylo. Bohužel smrad bude i v kobercích a textiliích. Pomohlo by i projet to parním čističem.

No ono nehorelo naštěstí přímo u nás, ale někde ve vyšším patře našeho baráku. Ale smrdí to Teda šíleně, my nemálovali ale potkali malíře který šel vymalovat ten byt. Projelo to zdrejmne přes zachodovou šachtu jak jsme chodili na záchod a přes hlavní chodbu jak přítel chodil kouřit a byla jsem se projít. Ale ten smrad stejně nejde necítí, nechci aby to malá dýchal. V ložnici ještě teď větrák než zavřu ať má lepší vzduch než tam byl. :?

MartinKa36
Závislačka 3557 příspěvků 28.01.19 01:03

Skus si půjčit generátor ozonu to se používá na odstranění pachu cigaret z aut, ale nemužeš být přitom doma… ale v podstatě musíš uplně všechno co půjde vyprat koberce projekt mokrou cestou vymalovat a setřít vhkým hadrem veškeré povrchy.

Michalealea
Stálice 74 příspěvků 28.01.19 14:02

Děkuji, snad to pomůže a odkud ho zapůjčím?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >