Jak vyvolat MS - Osvědčené rady

534
9.1.19 21:09

Jak vyvolat MS? Osvědčené rady?

Holky, prosím poraďte mi, jak si mám vyvolat MS, měla jsem týden zpoždění, v neděli TT negativní a v pondělí jsem začala špinit tak jsem si myslela, že se mi normálně MS rozjíždí, protože to tak mám vždy, první den špinění, další den normální MS. Teď od pondělí jen špiním a ne a ne se rozjet normální MS, zkouším horkou vanu, čaj se skořicí a nic :roll: pobolívá mě podbřišek, jen lehce a v kříži (ale nevím jestli to nejsou jen zaražený prdy, cítím se totiž docela nafoukle :lol: ) chci pokračovat ve snažení o mimi, ale dokud nebude normální MS tak těžko :zed: máte některá osvědčený tip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

andelka91
9.1.19 21:29

Zkus vínko :)Jinak mám stejný problém…nechodí mi ms ale vůbec..naposledy přišla v Říjnu a to po vyvolávačce od té doby nic..budu muset zajít na další injekci,taky chceme miminko ale bez ms,ovulace…to nepujde no :-(

• Nahlásit
  • Citovat
534
9.1.19 21:32
@Anonymní píše:
Zkus vínko :)Jinak mám stejný problém…nechodí mi ms ale vůbec..naposledy přišla v Říjnu a to po vyvolávačce od té doby nic..budu muset zajít na další injekci,taky chceme miminko ale bez ms,ovulace…to nepujde no :-(

Já po jedny povedený akci s alkoholem nemůžu víno ani cítit takže to asi nepůjde :lol:
Já jsem brala duphaston a s tím to chodilo dobře, ale tento cyklus jsem vysadila a teď tohle ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1922
9.1.19 22:25

Ja kamkoli vyjedu,nejlepe na hory,hned to dostanu,abych si to neuzila,takze doporucuji zmenu prostredi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.19 23:42

Na vyvolání ms mi vždy pomohla horká koupel nebo víno :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10380
10.1.19 02:18

Ahoj :mavam: holky v jiné dizkusi radily,že se dá pít šalvěj nejspíš v podobě čaje :palec:.Tak zkus a uvidíš :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
10.1.19 07:33

Díky holky :D v horký koupelí se teď koupu od pondělí, div jsem se neuvařila ještě :lol: ale tu šalvěj zkusím ještě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10380
10.1.19 08:24

@denkat Prosím jedné to pomohlo tak snad to pomůže i tobě :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama