Jak vyvolat přírodní cestou menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Valinannn
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 07:13
Jak vyvolat "přírodní cestou" menstruaci??

Zdravím všechny!
Chtěla bych se zeptat jak vyvolat menstruaci, měla bych ji dostat dnes ale občas se stává že se mi o dva dny posune což by bylo pro mě ne milé (příští víkend jedu na dovču a jelikož bych měla mít MS tak si tu dovču nechci zkazit).
Je mi 16 a antikoncepci ještě brát nechci a ani nechci žádný chemické vyvolávače :P
Zkoušela jsem již horkou vanu i nějaký teplý zábaly (ať žijí babské rady!) a i cvičení (normální na břicho).
Poradí někdo? Četla jsem ze ještě Vitamín C ale u toho si nejsem jistá zda vyvolává či nezpozduje :nevim:

Přečtěte si článek: Jak vyvolat menstruaci?

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 24469 příspěvků 08.01.19 07:34

Nijak. Jednou se mi extra nehodila, zkoušela jsem týden všechno… Teplý koupele, nahřívání elektrickou deckou, tonic, vitamin c, bylinky, cviky. Byla jsem fakt zoufalá.

A na přišla přesně na den…

finduska
Neúnavná pisatelka 17251 příspěvků 08.01.19 07:54

Říká se,že červené víno/svařák.Ale v 16 :lol: asi hloupá rada :mrgreen:

Mava
Generální žvanilka 24895 příspěvků 08.01.19 08:08

Horký čaj, ale litry. Jednou se mi to tak v 16 povedlo. Chtěla jsem mit po ms než pojedu na hory. A horka vana :palec:

Bábrdl
Generální žvanilka 24469 příspěvků 08.01.19 09:40

Já to zkoušela fakt hodně intenzivně. Pokud by něco z toho fungovalo, určitě by to tehdy zabralo…

Valinannn
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 17:44

@Mava nojo ale teď jaký čaj :lol: každý čaj má jiné bylinky a jiné účinky tak aby se mi to pak zase nezpozdilo no :think:

Mava
Generální žvanilka 24895 příspěvků 09.01.19 07:51
@Valinannn píše:
@Mava nojo ale teď jaký čaj :lol: každý čaj má jiné bylinky a jiné účinky tak aby se mi to pak zase nezpozdilo no :think:

klidně ovocný. jde o to, že piješ horké. podle mě to je stejný jako s tím svařákem

Váš příspěvek
Reklama