Jak vyvolat zaručeně porod?

Anonymní
22.10.20 10:52

Jak vyvolat zaručeně porod ?

Zdravím holky, mate tady prosím někdo zkušenosti jak nebo co vám pomohlo na vyvolání porodu? :/ jsem jsem dneska 39+ 1 a malej furt nechce ven :/
A doktori hrozí s vyvoláváním porodu ale já bych radši kdyby se to spustilo přirozeně :/
Zkoušela jsem čaj z maliníku ten piju už od 36 tt a nic 😒 sex jsem měla taky s přítelem včera a pak jsem si šla dat hned horkou sprchu a taky nic 😒 už nevím co 😔 děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17545
22.10.20 10:54

Normální těhotenství může trvat 42týdnů, tak proč ho nutně potřebuješ porodit tak brzo? Až bude tělo a mimčo připravený, tak se to samo spustí. Dřív se můžeš třeba stavět na hlavu a mávat ušima a nic kromě farmaceutickýho vyvolání nezabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29414
22.10.20 11:00

Zaručeně nijak. Dokud nejsou nachystané porodní cesty, tak jedině asi sekce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
22.10.20 11:01

Ricinový koktejl si zkoušela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29414
22.10.20 11:09
@Koblizkova1980 píše:
Ricinový koktejl si zkoušela?

A větší humus bys jí nabídnout nemohla? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14271
22.10.20 11:11
@Anonymní píše:
Zdravím holky, mate tady prosím někdo zkušenosti jak nebo co vám pomohlo na vyvolání porodu? :/ jsem jsem dneska 39+ 1 a malej furt nechce ven :/
A doktori hrozí s vyvoláváním porodu ale já bych radši kdyby se to spustilo přirozeně :/
Zkoušela jsem čaj z maliníku ten piju už od 36 tt a nic 😒 sex jsem měla taky s přítelem včera a pak jsem si šla dat hned horkou sprchu a taky nic 😒 už nevím co 😔 děkuji za rady.

Vždyť je ještě čas, proc chtějí vyvolávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13588
22.10.20 11:11

Asi ještě není připravený, nic nedělej a čekej.
Já měla lehké bolesti 39+4, tak mi bez mého vědomí dělali hamiltna, trochu se to rozjelo, ale ne úplně. Druhý den, den porodu mi děli několik Hamiltnů, nakonec po 45min tlačení, ze mě dceru tahali kleštěma, protože nebyla ještě dorotovaná.
Nikdy už bych nic neuspěchávala, vše má svůj čas a důvod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1408
22.10.20 11:15

Nechápu proč tak brzo já jsem 40 +6 a zatím se čeká až do pondělí. Pak to asi vyvolají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
22.10.20 11:19

A proč ti to chtějí vyvolávat, vždyť to jsi ještě před termínem, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 11:25

Zaručeně nijak. Babskych rad je plny internet, ale nemuzes se na to spolehat. Dej se do klidu, nohy nahoru, odpocivej a nabirej sily. Koukej na filmy, precti si knizku. Za chvili uz na to cas mit nebudeš :jazyk: Chapu, ze uz je ti to dlouhe, ale dite se narodi, az bude pripravene. Tomu je nejaky datum v kalendari ukradene. Ve 39+1 to jeste neni nic prechozeneho. Ma jeste klidně dva tydny cas. Druhe dite jsem rodila 40+4, prislo to samo, bez zazracnych koktejlu nebo delani stojek na hlavě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60969
22.10.20 11:37
@Anonymní píše:
Zkoušela jsem čaj z maliníku ten piju už od 36 tt a nic 😒 sex jsem měla taky s přítelem včera a pak jsem si šla dat hned horkou sprchu a taky nic 😒 už nevím co 😔 děkuji za rady.

Můžeš např uklízet atd.. Ale pokud mrne nechce, tak se nepustí.. Jsem dneska 39+4 a mám to samé :mrgreen: a to se snažil dostat ven ve 26 tt, pak 32, otevřená jsem na 2 prsty už pár týdnů :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60969
22.10.20 11:39
@mamule42 píše:
Nechápu proč tak brzo já jsem 40 +6 a zatím se čeká až do pondělí. Pak to asi vyvolají.

Já mám to samé, termín kontroly příští čtvrtek :mrgreen: jen jsem tedy 39+4 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1041
22.10.20 12:03

Porod vyvolat takto nejde, dítko samo rozhodne kdy se připravené. Já den před termínem zaznamenala první poslíčky, pak jsme o půlnoci vylezli na kopec bylo zatmění měsíce+úplněk dohromady, ve 2 ráno jsme si dala horkou vanu a v ni skleničku červeného, šla jsme spát a od rána to začala, večer se malá narodila. Opravdu nic neuspěcháš. Dcera se narodils přesně 40+0.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
22.10.20 12:28

Jíst denně datle (80g - cca 7 kusů), pokud nemáš cukrovku, to má snad i nějaké vědecké ověření.

A pak jsem narazila na info jíst ananas, hlavně to tvrdé uprostřed. Ale to zatím nikdo moc vědecky neověřoval.

https://evidencebasedbirth.com/…nduce-labor/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1716
22.10.20 12:31

Já ti nevím, řešila jsem to v létě, že už mě hnali na vyvolání kvůli tlaku, dělala jsem psí kusy, všechno co jsem našla na internetu (krom toho ricinového koktejlu, to mi přijde až nebezpečné a prostě jsem do toho jít nechtěla) a stejně jsem na tom vyvolání skončila… :nevim: Ale teda 41+3. A nakonec to vlastně nebylo tak hrozný jak jsem se bála… :nevim: Ale jako řešit vyvolání už před termínem mi přijde dost divný… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat